Na predaj Obchodný priestor Ilava, ul. Ružová, 30 m2

Reality Ilava

Objekt pre obchod | Ružová | 30 m²

Vo výbornej lokalite mesta Ilava, na ulici Ružová predáme zrekonštruovaný obchodný priestor o r

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Ilava

89,000 € 2967 €/m²

Na prenájom 1 izbový byt Dubnica nad Váhom 45 m2

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Centrum | 45 m²

Na sídlisku Centrum 1 ponúkame na prenájom veľmi pekný, jednoizbový byt s úžitkovou plochou 45

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

499 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predám Stavebný pozemok Čereňany, 845 m2

Reality Čereňany

Pozemok pre rodinné domy | Čereňany | 845 m²

943403 V peknom tichom prostredí obce Čereňany predáme slnečný Stavebný pozemok o rozlohe 845 m

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Čereňany

54,550 € 65 €/m²

Na predaj Stavebný pozemok Terchová, Vrátna - 3425 m2

Reality Terchová

Rekreačný pozemok | Vrátna | 3,425 m²

Vo vyhľadávanej turistickej oblasti v obci Terchová, časť Vrátna dolina predáme veľmi pekný poz

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

197,000 € 58 €/m²

Luxusný 3 izbový mezonetový byt v UrbanParku (105 m2)-Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Halalovka | 165 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa , ponúka na predaj veľký

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

370,000 € 2242 €/m²

2 izbový luxusný byt v centre (ORION),Dubnica nad Váhom.57 m2

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Námestie Matice slovenskej | 57 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária ponúka na predaj kompletne zariadenú novostavbu 2 izbového b

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

155,000 € 2719 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA*** Podnikateľský objekt Pravenec, pozemok 1968 m2

Reality Pravenec

Objekt pre obchod | 1,968 m²

V peknom tichom prostredí obce Pravenec, iba 10 kilometrov od okresného mesta Prievidza predáme

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Pravenec

412,000 € 209 €/m²

Na predaj Stavebný pozemok Pravenec, 772 m2

Reality Pravenec

Pozemok pre rodinné domy | 772 m²

Vo veľmi peknej lokalite obce Pravenec predáme pozemok v územnom pláne schválený na výstavbu ro

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Pravenec

73.5 €/m2 74 €/m2

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – pri Kúpeľnom ostrove !

Reality Banka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Bananská | 2,700 m²

190446 - VAŠE REALITY - Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Banka pri Piešťan

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Banka

120 €/m2 120 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK 561 M² BOROVCE *VIDEO* /ELEKTRINA, VODA, KANALIZÁCIA/

Reality Borovce

Pozemok pre rodinné domy | 561 m²

189662 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok č. 6 o výmere 561 m2 v tichej časti obce

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Borovce

72,369 € 129 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj tehlový 3-izbový byt s garážou a záhradkou - NMnV

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | 96 m²

Číslo ponuky : 2565 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereality

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

150,000 € 1563 €/m²

Rekreačný pozemok pri lese 1 139 m2 - možnosť výstavby chatky - Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Rekreačný pozemok | 1,139 m²

Číslo ponuky: 2664 Kontakt: 0911 455 711 E-mail: kasaj@vasereality.sk Realitná kancelária Vaše

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

30 €/m2 30 €/m2

Stavebný pozemok o výmere 621 m2 - Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Pozemok pre rodinné domy | 621 m²

Číslo ponuky: 2595 Kontakt: 0911 455 711 E-mail: kasaj@vasereality.sk Realitná kancelária Vaše

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

74 €/m2 74 €/m2

3 izbový byt Bánovce nad Bebravou 67 m2 / 3x BALKÓN/PIVNICA/

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 67 m²

ZNŹENÁ CENA !!!! Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE IBA U NÁS -na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravo

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

109,900 € 1640 €/m²

Hľadáme do prenájmu priestor, alebo 1-izbový byt, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 0 m²

Pre nášho klienta hľadáme do prenájmu priestor s rozlohou približne 50-70 m² v lokalitách Brati

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac

Na kúpu 3-izbový byt, Bratislava, hotovosť

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový byt v Bratislave, v m.č. Nové Mesto, Kramáre, Karlova

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

250,000 €

Predaj investičného pozemku - Stupava – extravilán-13 804 m²

Reality Stupava

Pozemok pre bytovú výstavbu | Stupava | 13,804 m²

Číslo ponuky : 2633, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

Cena dohodou

Kúpa veľký 3 izbový byt po rekonštrukcii, Nitra. Hotovosť!

Reality Nitra

3 izbový byt | 0 m²

Súrne hľadáme na kúpu veľký 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, zariadený v Nitre. Lokali

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena na vyžiadanie

Kúpa 1 izbový byt Nitra

Reality Nitra

1 izbový byt | 36 m²

Hľadáme 1 izbový byt na kúpu v Nitre. Lokalita nerozhoduje. Za každú ponuku vopred ďakujeme. V

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Kúpa – rodinný dom, Šaľa - Veča

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Šaľa - Veča | 1,500 m²