Exkluzívne bývanie pre mestských gurmánov v srdci Prešova.

Reality Prešov

2 izbový byt | 75.48 m²

Ponúkame Vám na predaj nový, väčší 2-izbový, svetlý byt s väčšou terasou v historickom centre P

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Prešov

330,884 € 4384 €/m²

Exkluzívny, 2-izb. byt s veľkou terasou pri pešej zóne

Reality Prešov

2 izbový byt | 53.65 m²

Ponúkame Vám na predaj nový 2-izbový, svetlý byt s veľkou terasou v historickom centre Prešova

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Prešov

265,603 € 4951 €/m²

Priestranný 3-izbový byt so zimnou záhradou a garážovým státím, Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 113.61 m²

Priestranné bývanie pri lese: 3-izbový byt so zimnou záhradou a garážovým státím – Borovicový h

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

354,000 € 3116 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov 131,46 m2, na Jarmočnej ul. Košice

Reality Košice-Juh

Kancelárie, administratívne priestory | Jarmočná | 131.46 m²

Prenájom reprezentatívnych kancelárskych priestorov na Jarmočnej ulici v Košiciach Hľadáte ide

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Priestory na prenájom Košice-Juh

14.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom obchodno-skladových priestorov na Južnej triede v Košiciach

Reality Košice-Juh

Skladový objekt | Južná Trieda | 170.8 m²

Obchodno-skladové priestory na prenájom – Južná trieda, Košice – Juh Hľadáte reprezentatívne p

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Objekty na prenájom Košice-Juh

10.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REZERVOVANÉ - Reštaurácia na predaj v centre Košíc na Hlavnej 74

Reality Košice-Staré Mesto

Reštauračné priestory | Hlavná | 100 m²

REZERVOVANÉ - Na odstúpenie reštaurácia v centre Košíc na Hlavnej 74 Ponúkame Vám príležitosť

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

39,000 € 390 €/m²

Prenájom obchodno - skladových priestorov na Južnej triede v Košiciach

Reality Košice-Juh

Skladový objekt | 992.15 m²

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 03.02.2026
Objekty na prenájom Košice-Juh

7.2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj pozemok na 2 RD, v lokalite Baška-Maša, vydané UR

Reality Baška

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,656 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok o výmere 1656 m² v krásnej a tichej lokalite Baška – časť

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 25.11.2025
Pozemky na predaj Baška

279,000 € 168 €/m²

Na prenájom, nebytové priestory v centre mesta, Kováčska ul., KE

Reality Košice

Kancelárie, administratívne priestory | 104.12 m²

Na prenájom – atraktívne nebytové priestory v centre mesta, Kováčska ulica Ponúkame na prenájo

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na prenájom Košice

8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DIRECTREAL|Zariadený 4-izbový bungalov s nádherne upravenou záhradou, prístreškom pre dve autá, terasou s grilom v lokalite Košúty - Harmónia

Reality Košúty

Rodinný dom | Košúty | 93 m²

Directreal Family - Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový bungalov nachádzajúci sa v obľúben

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Košúty

229,900 € 2472 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|Rodinný dom, Jatov – veľký pozemok 3 382 m²

Reality Jatov

Rodinný dom | Dolný Jatov | 189 m²

Directreal Family - Veľký pozemok + dom za cenu bytu! Ponúkame na predaj rodinný dom v pokojn

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Jatov

88,400 € 468 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj objektu v centre Liptovského Hrádku

Reality Liptovský Hrádok

Objekt pre obchod | Štúrova | 1,283 m²

Časť budovy je rozdelená na predajnú (997m2), skladovaciu (149m2) a vedľajšiu plochu (136m2), k

Publikované: 18.05.2023 Aktualizované: 10.02.2026
Objekty na predaj Liptovský Hrádok

Cena dohodou

Predaj pozemkov pri predajni potravín LIDL Trebišov

Reality Trebišov

Iný stavebný pozemok | Šrobárova | 1,832 m²

Ponúkame na predaj 2 pozemky v meste Trebišov o celkovej výmere 1.832 m2 v tesnej blízkosti pre

Publikované: 22.12.2022 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Trebišov

Cena dohodou

NA PREDAJ: Investičný pozemok 6 338 m² v Kútoch – pripravený na retailový development

Reality Kúty

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Bratislavská | 6,338 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v obci Kúty, situovaný priamo pri hlavnom vjazde do obce

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Kúty

Cena dohodou

Predaj objektu v centre Ilavy

Reality Ilava

Objekt pre obchod | Nezadaná | 1,110 m²

Časť budovy je rozdelená na predajnú (805 m2), skladovaciu (186 m2) a vedľajšiu plochu (119 m2)

Publikované: 18.05.2023 Aktualizované: 10.02.2026
Objekty na predaj Ilava

Cena dohodou

Na predaj: Atraktívny pozemok v k.ú. Nivy v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Prievozská | 17,739 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok na katastrálnom území Nivy v Bratislave – Mestská časť Ru

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Predaj objektu v centre Bytče

Reality Bytča

Objekt pre obchod | Mičurova | 1,053 m²

Časť budovy je rozdelená na predajnú (755m2), skladovaciu (140m2) a vedľajšiu plochu (158m2), k

Publikované: 18.05.2023 Aktualizované: 10.02.2026
Objekty na predaj Bytča

Cena dohodou

Na predaj pozemky pri predajni potravín LIDL Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Tajovského | 2,901 m²

Ponúkame na predaj 2 pozemky v meste Banská Bystrica o celkovej výmere 2.901 m2 v tesnej blízko

Publikované: 22.12.2022 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Jedinečné 3 izbové byty v projekte MAGNÓLIA v Liptovskej Teplej. Už skolaudované!

Reality Liptovská Teplá

3 izbový byt | 77 m²

Predstavujeme vám jedinečný bytový projekt MAGNÓLIA, ktorý prináša do obce Liptovská Teplá nový

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovská Teplá

199,000 € 2584 €/m²

Obchodný priestor na Štefánikovej ulici pri kruháči.

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Štefánikova ulica | 66 m²

Ponúkame na prenájom lukratívny obchodný priestor o výmere 66 m2, nachádzajúci sa v tesnej blíz

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

Cena dohodou

Jedinečné 2 izbové byty v projekte MAGNÓLIA v Liptovskej Teplej. Už skolaudované!

Reality Liptovská Teplá

2 izbový byt | 61 m²

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovská Teplá

159,000 € 2607 €/m²

Jedinečné 2 izbové byty v projekte MAGNÓLIA v Liptovskej Teplej. Už skolaudované! Len pár minút od Ružomberka.

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 61 m²

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

159,000 € 2607 €/m²

Ponúkame na predaj výrobno - skladové priestory v Podvaží. Možnosť predaja celej firmy.

Reality Považská Bystrica

Výrobný objekt | 480 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruované výrobno-skladové priestory nachádzajúce sa v lokal

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

750,000 € 1563 €/m²

Rezervované! Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Považskej Bystrici.

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Helenská | 68 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na sídlisku Rozkvet v Považskej Bystrici. Byt disponuje rozloho

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

139,000 € 2044 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23074)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Upresniť hľadanie