VÝBORNÁ CENA - POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU,HUMENNÉ

Reality Humenné

Pozemok pre rodinné domy | Humenné | 760 m²

ARCHEUS REALITY Humenné ponúka EXKLUZÍVNE na predaj - pozemok na výstavbu Rodinného domu v mes

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Humenné

29,990 € 39 €/m²

EXKLUZÍVNE / POZEMOK NA PREDAJ, VLKOVÁ, 6650m2

Reality Vrbov

Orná pôda | Vlková | 6,654 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj pozemok v obci Vlková, okr. Kežmarok

Publikované: 14.03.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vrbov

34,900 € 5 €/m²

Rovinatý pozemok pre rodinný dom, 770m2, Kochanovce, Humenné

Reality Kochanovce

Pozemok pre rodinné domy | Kochanovce | 770 m²

ARCHEUS REALITY HUMENNÉ Vám ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Kochanov

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kochanovce

44,000 € 57 €/m²

MAĎARSKO - GAZDOVSKÝ RODINNÝ DOM – OBEC SZEMERE

Reality Szemere

Vidiecky dom | Maďarsko | Szemere | Szemere

Gazdovský rodinný dom – SZEMERE – MAĎARSKO Ponúkame na predaj starší gazdovský rodinný do

Publikované: 08.12.2022 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Szemere

25,000 € 417 €/m²

3-izbový BYT ENCS MAĎARSKO

Reality Encs

3 izbový byt | Maďarsko | Encs | Encs

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v pokojnej lokalite pohraničného mesta Encs - Maďarsko. Nachá

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Encs

89,900 € 1322 €/m²

PRENÁJOM - KANCELÁRSKE PRIESTORY OD 20 m2- 400 m2 - KE BARCA

Reality Košice-Barca

Obchodné priestory | Vozárová | 20 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v Košiciach, v mestskej časti Košice

Publikované: 28.03.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Barca

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM - KANCELÁRSKE PRIESTORY - EURODOM, FLORIÁNSKA UL.

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Floriánska | 20 m²

Ponúkame na prenájom voľné kancelárske priestory – na Floriánskej ulici - EURODOM Košice - b

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

POZEMOK 445 m2, GEDER, KOŠICKÁ NOVÁ VES

Reality Košice-Košická Nová Ves

Záhradná chatka | Geder | 0 m²

Ponúkame na predaj pozemok v rekreačnej oblasti Geder v Košickej Novej Vsi. Na pozemku sa nachá

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Košická Nová Ves

55,000 €

STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI SVINICA, 1534 m2, VŠETKY SIETE

Reality Svinica

Pozemok pre rodinné domy | Svinica | 1,534 m²

Ponúkame na predaj pekný rovinatý stavebný pozemok v intraviláni obce Svinica, mimo hlavného ťa

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Svinica

149,900 € 98 €/m²

POZEMOK NA VÝSTAVBU CHATY, DOMU - SEČOVCE

Reality Sečovce

Rekreačný pozemok | Sečovská cesta | 978 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Sečovciach, okres Trebišov na výstavbu chaty, príp. rodinného domu

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

15,000 € 15 €/m²

PRENÁJOM - MALÝ SKLAD / OBČASNÁ KANCELÁRIA - NAPÁJADLÁ - KE

Reality Košice-Nad jazerom

Priestor pre sklad | Napájadlá | 34 m²

Ponúkame na prenájom dva malé skladové priestory vhodné aj ako občasná kancelária na prvom posc

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Nad jazerom

147 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

ODSTÚPENIE - CAFÉ NERO - ZVONÁRSKA ul. - KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

Reštaurácia | Zvonárska | 80 m²

Ponúkame na odstúpenie štýlovú a zabehnutú kaviareň CAFÉ NERO, nachádzajúcu sa v atraktívnej lo

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

17,000 € 213 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Komerčný objekt - mlyn Malé Ripňany - Topoľčany

Reality Malé Ripňany

Priestor pre výrobu | Kostolna | 1,141 m²

ARCHEUS reality Nitra EXKLUZÍVNE Hľadáte komerčný objekt, alebo objekt pre potravinárske účel

Publikované: 15.06.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Malé Ripňany

255,000 € 223 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom Komjatice - Nové Zámky

Reality Komjatice

Rodinný dom | Hradská | 0 m²

ARCHEUS realitná kancelária Exkluzívne ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom v pôvodnom stav

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Komjatice

99,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA Stavebný pozemok Veľké Kostoľany

Reality Veľké Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | Záhumenská | 1,284 m²

ARCHEUS reality Nitra Vám ponúka Pozemok: - výmera 1284m2 - šírka 13m, dĺžka 96m vid

Publikované: 30.04.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kostoľany

104,000 € 81 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HOSPODÁRSKY AREÁL PETROVCE NAD LABORCOM, 3 km OD MICHALOVIEC

Reality Petrovce nad Laborcom

Priestor pre sklad | Petrovce nad Laborcom | 7,637 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj hospodársky areál – dvor v obci Petrovce nad Laborcom, okres

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Petrovce nad Laborcom

Cena dohodou

NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY, TURÁ LÚKA, MYJAVA

Reality Myjava

Pozemok pre rodinné domy | Turá Lúka | 2,529 m²

Atraktívne pozemky, ideálne na výstavbu rodinného domu alebo rodinných domov. Miesta, kde môžet

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

40 €/m2 40 €/m2

Obchodné priestory Váhovce - Galanta

Reality Váhovce

Obchodné priestory | Váhovce | 300 m²

ARCHEUS realitná kancelária Hľadáte ideálny priestor na podnikanie? Toto je vaša príležitosť!

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Váhovce

Cena dohodou

Stavebný pozemok Martin nad Žitavou - Zlaté Moravce

Reality Martin nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | Martin nad Žitavou | 584 m²

ARCHEUS realitná kancelária Na predaj ponúkame rovinatý stavebný pozemok s rozlohou 584 m², n

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Martin nad Žitavou

52,500 € 90 €/m²

NA PREDAJ PEKNÝ POSCHODOVÝ ROD.DOM, BERNOLÁKOVA UL.,SOBRANCE

Reality Sobrance

Rodinný dom | Bernolákova | 210 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom v kľudnej časti mesta Sobrance. - st

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Sobrance

185,000 € 881 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Haly Trnovec nad Váhom - Šaľa

Reality Trnovec nad Váhom

Priestor pre sklad | Trnovec nad Váhom | 1,500 m²

ARCHEUS reality Nitra Ponúkame na dlhodobý prenájom skladové a výrobné priestory v obci Trnove

Publikované: 03.06.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Trnovec nad Váhom

Cena dohodou

NA PREDAJ POZEMOK V INTRAVILÁNE 12.778 m2 TREBIŠOV CUKROVAR

Reality Trebišov

Pozemok pre rodinné domy | Cukrovarská | 12,778 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj pozemok v intraviláne mesta Tr

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trebišov

4.9 €/m2 5 €/m2

NA PREDAJ VIACGENERAČNÝ RODINNÝ DOM, POZEMOK 584M2, MYJAVA

Reality Myjava

Rodinný dom | Závršky | 120 m²

Na predaj priestranný viacgeneračný rodinný dom 🏡, nachádzajúci sa v okresnom meste Myjava, čas

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Myjava

192,500 € 1604 €/m²

POZEMOK PRE RODINNÝ DOM **2.647 m2** HLAVNÁ UL., LUHYŇA

Reality Luhyňa

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 2,647 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj väčší pozemok v obci Luhyňa vhodný na výstavbu rodinného domu

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Luhyňa

32,000 € 12 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23076)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Upresniť hľadanie