Na predaj pozemok Veľké Uherce 322 m2

Reality Veľké Uherce

Záhrada | 322 m²

Ponúkame Vám na pozemok v zastavanom území obce Veľké Uherce vo veľkosti 322 m2. Pozemok sa nac

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Uherce

9,660 € 30 €/m²

Na prenájom priestory v Partizánskom

Reality Partizánske

Obchodné priestory | Veľké Bielice | 258 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory v Partizánkom časť Veľké Bielice. Celková rozloha priestoru

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Partizánske

2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Podnikanie - bývanie - 2x dom Topoľčany

Reality Topoľčany

Rodinný dom | 523 m²

Ponúkam na predaj v tichej lokalite mesta Topoľčany možnosť viacgeneračného bývania, podnikania

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

290,000 € 554 €/m²

Prenájom kancelária - Topoľčany, Tovarnícka ulica

Reality Topoľčany

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 35 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v meste Topoľčany, Tovarnícka. Nachád

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

240 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Kúpa 3izbový byt Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Hľadám pre klienta 3izbový, veľkometrážny byt, aspoň čiastočná rekonštrukcia, s balkónom v Topo

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Topoľčany

Cena dohodou

Na predaj záhradka 132 m2 Partizánske - pod Salašom

Reality Partizánske

Záhrada | 132 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradku o veľkosti 132 m2. Záhradka sa nachádza neďaleko pohostinstva S

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

13,900 € 105 €/m²

Kancelársky celok 415m2, Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 415 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory v lokalite Bratislava-Nové Mesto, Stará Vajn

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

5,741 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie 24,79m2 na Nám. SNP, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 24.79 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory na Nám. SNP. Administratívna budova je situovaná na rohu Nám

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

591.73 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Kancelársky celok 46m2, Gajova ul., Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Gajova | 45.66 m²

Ponúkame vám na prenájom kancelársky celok o veľkosti 45,66m2 v administratívnej budove Gajova

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelária na prenájom - Rybničná ulica, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 19 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelária Bratislava-Vajnory, Rybničná ulica. Plocha: 19m2. Vybavenie

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

10.6 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Pozemok Nitrianska Streda 2

Reality Nitrianska Streda

Pozemok pre rodinné domy | tichá | 587 m²

Ponúkam na predaj pozemok - pre rodinné domy Nitrianska Streda, tichá. Plocha: pozemku 587m2. R

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianska Streda

47,000 € 80 €/m²

Kúpa - Čeladince - pozemok - starý dom

Reality Čeľadince

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

Hľadám pre klienta na kúpu pozemok, alebo pozemok so starým domom v obci Čeladince, okr. Topoľč

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Čeľadince

20 €/m2 20 €/m2

3 izbový byt s 2 balkónmi Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt s dvomi balkónmi v meste Topoľčany . Nachádza sa na ulici S

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

149,000 € 2224 €/m²

2 izbovy byt s balkónom Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | P.O. Hviezdoslava | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 2 izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii v tic

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

155,000 € 2422 €/m²

3 izbový byt s balkónom Topoľčany / PRENAJOM

Reality Topoľčany

3 izbový byt | P.O. Hviezdoslava | 74 m²

Ponúkame vám na prenájom 3 izbový byt s balkónom v meste Topoľčany po kompletnej rekonštrukc

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3 izbový byt bez balkóna Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Krušovská | 76 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt bez balkóna v meste Topoľčany s obľúbenou dispozíciou . Na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

149,000 € 1961 €/m²

Prenájom kancelárskych na Bajkalskej ulici.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa v dvojpodlažnej administratívnej

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskych priestorov v blízkosti OC VIVO

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Záborského | 271 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v rodinnom dome o výmere 271 m2. V objekte sa n

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom relaxačného centra s fitnes v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

Hotel, penzión, ubytovňa | Krajná | 250 m²

Ponúkame Vám na prenájom vybavený priestor s 2 saunami, bazénom, vírivkou, a zariadeným fitnes

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Stavebný pozemok Kuzmice

Reality Kuzmice

Pozemok pre rodinné domy | tichá | 1,566 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Kuzmice okres Topoľčany . Jedná sa o pozemok vho

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kuzmice

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj administratívnej budovy 878 m2 v Senici

Reality Senica

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 878 m²

Ponúkame Vám na predaj ( prenájom) dvojpodlažnú administratívnu budovu, ktorá sa nachádza vo vs