Samostatný administratívny open space celok 199m2, Račianska ul., Nové

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 199 m²

Ponúkame Vám na prenájom samostatný kancelársky celok s vlastným zázemím 198,84m2, Bratislava-N

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3i byt za cenu 2i bytu, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kýčerského | 85 m²

PRENÁJOM: 3i byt v cene 2i bytu, Staré Mesto Ponúkame Vám na prenájom príjemný a svetlý 3-izbo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kancelária na prenájom - Rybničná ulica, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelária Bratislava-Vajnory, Rybničná ulica. Plocha: 100m2. Vybaveni

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

10.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novostavba rodinný dom Ludanice / REZERVOVANE

Reality Ludanice

Rodinný dom | Tichá | 85 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu kúsok od Topoľčian v obci Ludanice v tichej č

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ludanice

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom Hajná Nová Ves po rekonštrukcii

Reality Hajná Nová Ves

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený rodinný dom po rekonštrukcii v obci Hajná Nová Ves .

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hajná Nová Ves

175,000 € 1458 €/m²

Predaj 4 -izbového bytu - Pukanec - CENA DOHODOU

Reality Pukanec

4 izbový byt | 81 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4- izbový byt v obci Pukanec, ktorý prešiel čiastočno

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Pukanec

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom so záhradou v obci Dolný Pial

Reality Dolný Pial

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj priestranný udržiavaný rodinný dom situovaný v tichej časti obce Dolný Pial,

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dolný Pial

95,000 € 633 €/m²

Pohostinstvo Norovce - investičná príležitosť

Reality Norovce

Obchodné priestory | Tichá | 260 m²

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt v obci Norovce - bývalé pohostinstvo po čiastočnej re

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Norovce

105,000 € 404 €/m²

Pozemok, Novozámocká ul., Ivanka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

Pozemok pre rodinné domy | Novozámocká | 1,500 m²

Na predaj pozemok v obci Ivanka pri Nitre, Novozámocká ulica - pri hlavnej ceste, výmera 1500 m

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Nitre

Cena dohodou

Na predaj 3 i byt s loggiou Partizánske – centrum - rekonštrukcia

Reality Partizánske

3 izbový byt | Makarenkova | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt s loggiou nachádzajúci sa v Partizánskom na ulici Makaren

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Partizánske

123,000 € 1892 €/m²

Na prenájom obchodné a administratívne priestory v Partizánskom

Reality Partizánske

Obchodné priestory | Rudolfa Jašíka | 464 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné a administratívne priestory v Partizánskom neďaleko centra me

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Partizánske

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pozemky Urmince 1

Reality Urmince

Pozemok pre rodinné domy | tichá | 500 m²

Ponúkam na predaj pozemok / dva pozemky- pre rodinné domy v obci Urmince, tichá ulica. Na pozem

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Urmince

41,000 € 82 €/m²

Hľadáme pre klienta 2 i byt v Partizánskom

Reality Partizánske

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre klientku dvojizbový byt aspoň po čiastočnej rekonštrukcii v Partizánskom. Môže byť

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

Hľadáme pre klienta 1 i byt v Partizánskom

Reality Partizánske

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre klientku jednoizbový byt aspoň po čiastočnej rekonštrukcii v Partizánskom. Môže byť

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom v Janíkovciach

Reality Nitra

Rodinný dom | 117 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Hľadáte dom ktorý kombinuje útulnosť zabehnutého bývania s obrovským inve

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nitra

297,000 € 2538 €/m²

2 izbový byt s balkónom - Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Streďanská | 66 m²

Ponúkam Vám na predaj 2 izbový veľkometrážny byt (66m2) s balkónom v meste Topoľčany na ul. Str

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

118,000 € 1788 €/m²

Rovinatý pozemok 17.000 m2 V. Kosihy (Komárno)

Reality Veľké Kosihy

Pozemok pre rodinné domy | 17,000 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok, ktorý sa nachádza v katastri obce Veľké Kosihy, okres

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kosihy

Cena dohodou

Prenájom priestoru - Topoľčany - námestie

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Pribinova | 49 m²

Ponúkam na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v meste Topoľčany, ul Pribinova - námestie

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

554 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Garáž Pod šipkom Partizánske - 17.000,- !!!

Reality Partizánske

Garáž | 21 m²

Ponúkame Vám na predaj klasickú garáž, ktorá sa nachádza pod sídliskom Šípok v Partizánskom.

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Partizánske

17,000 € 810 €/m²

Na predaj 2 RD v Partizánskom - Veľké Bielice pozemok 1730 m2

Reality Partizánske

Rodinný dom | Veľké Bielice | 360 m²

Ponúkame Vám na predaj dva rodinné domy vhodné na bývanie spojené s podnikaním poprípade po úpr

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Partizánske

590,000 € 1639 €/m²

Na predaj pozemok Veľké Uherce 322 m2

Reality Veľké Uherce

Záhrada | 322 m²

Ponúkame Vám na pozemok v zastavanom území obce Veľké Uherce vo veľkosti 322 m2. Pozemok sa nac

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Uherce

9,660 € 30 €/m²

Na prenájom priestory v Partizánskom

Reality Partizánske

Obchodné priestory | Veľké Bielice | 258 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory v Partizánkom časť Veľké Bielice. Celková rozloha priestoru

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Partizánske

2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Podnikanie - bývanie - 2x dom Topoľčany

Reality Topoľčany

Rodinný dom | 523 m²

Ponúkam na predaj v tichej lokalite mesta Topoľčany možnosť viacgeneračného bývania, podnikania

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

290,000 € 554 €/m²

Prenájom kancelária - Topoľčany, Tovarnícka ulica

Reality Topoľčany

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 35 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v meste Topoľčany, Tovarnícka. Nachád

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

240 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23075)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie