VF-3826 (Ju3miX6YbOl) Aktualizovaný: 14. 05. 2026 1. publikácia: 14. 05. 2026

Štýlový 2 izbový byt v novostavbe s veľkou terasou 39 m² na Kramároch – Ďumbierska ulica

Ďumbierska
Bratislava-Nové Mesto • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Prenájom

Úžitková plocha:
56 m²
Info
Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zariadený 2 izbový byt v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava III – Kramáre, na Ďumbierskej ulici. Byt sa nachádza v kvalitnej novostavbe so zatepleným bytovým domom a výťahom. Najväčšou prednosťou tejto nehnuteľnosti je priestranná terasa s výmerou až 39 m², ktorá poskytuje ideálny priestor na oddych, rannú kávu či večerné posedenie.

Základné informácie:
• Výmera bytu: 56 m²
• Terasa: 39 m²
• Poschodie: 1. z 5
• Výťah v bytovom dome
• Murovaná pivnica
• Voľný od 1. 6.

Byt je vo výbornom stave a prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a vybavený všetkými potrebnými spotrebičmi:
• chladnička
• umývačka riadu
• sporák
• mikrovlnná rúra
• práčka
• sušička
• TV
V byte sú plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, bezpečnostné dvere a kuchynská linka vyrobená na mieru.

Dispozícia:
• vstupná hala
• obývacia izba prepojená s plne vybavenou kuchyňou
• spálňa
• kúpeľňa so sprchovým kútom
• samostatný šatník
• priestranná terasa s výstupom z obývacej izby

Cena prenájmu:
• 800 € / mesiac nájomné
• 300 € / mesiac energie a internet
• Spolu: 1 100 € / mesiac

Platobné podmienky:
• Depozit: 1 100 €
• Mesačné nájomné vrátane energií: 1 100 €
• Provízia realitnej kancelárie: 800 €

Kramáre patria medzi najžiadanejšie rezidenčné lokality v Bratislava. Ponúkajú výborné spojenie do centra mesta, kompletnú občiansku vybavenosť a množstvo zelene. V pešej dostupnosti nájdete obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, školy, škôlky aj zastávky MHD. V okolí sú detské ihriská, športoviská a príjemné miesta na prechádzky či relax.

Prečo si vybrať tento byt?
• novostavba v pokojnej lokalite
• veľkorysá terasa 39 m²
• kompletne zariadený a vybavený
• samostatný šatník a pivnica
• výborná dostupnosť a občianska vybavenosť
Ak hľadáte komfortné bývanie s nadštandardným vonkajším priestorom v jednej z najlepších lokalít Bratislavy, tento byt je ideálnou voľbou. Kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku ešte dnes!
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
56 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
1

Počet nadzemných podlaží:
5

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet izieb / miestností:
2

Počet spální:
1

Terás:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Energie:
300 €

Bezpečnosť:
Bezpečnostné dvere, Elektronická brána, Elektronický zámkový systém

Vybavenie objektu:
Zariadený so spotrebičmi

Vybavenie:
Terasa, Verejné parkovanie, Výťah

Zariadenie:
Zariadené kompletne