RADO | Vidiecky rodinný dom s pozemkom 1311m2, Adamovské Kochanovce

Reality Adamovské Kochanovce

Rodinný dom | Adamovské Kochanovce | 150 m²

RADO Reality ponúka na predaj starší vidiecky dom z r. 1919 s pozemkom o rozlohe 1421m2 v čarov

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Adamovské Kochanovce

79,900 € 85000 €/m²

RADO | Na predaj exkluzívny stavebný pozemok – Medové Lúky

Reality Ilava

Pozemok pre rodinné domy | Levanduľová | 1,051 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok s výmerou 1051 m², situ

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Ilava

130,000 € 124 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.2F, 3i byt 75,5m2 s terasou 6,7 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 75.5 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.2F, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

299,876 € 3972 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.2E, 2i byt 56,9m2 s terasou 5,6m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 56.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.2E, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

230,871 € 4057 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.3C, 1i byt 40,6 m2 s terasou 8,9 m2

Reality Trenčín

1 izbový byt | Karpatská | 40.6 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 1-izbový byt s označením A.3C, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

166,057 € 4090 €/m²

RADO | 2i byt | ul. Švermova | Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | 51.74 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt na ulici Švermova, Sihoť - Trenčín. Cel

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

157,900 € 3052 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO I 4i byt, 73m2 I ul. Gagarinova I Trenčín

Reality Trenčín

4 izbový byt | Gagarinova | 73 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt s rozlohou 73m2 na ulici Gagarinova v mestskej č

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

220,000 € 3014 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO I 2-izbový byt 49m² s terasou 71m² I Soblahov

Reality Soblahov

2 izbový byt | Soblahov | 48.81 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt v obci Soblahov. Ponúkame na predaj mod

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Soblahov

179,000 € 3667 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Prenájom ambulancie 31,55 m2 | Medicentrum Vinohrady

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Vladimíra Predmerského | 31.55 m²

RADO Reality ponúka na prenájom moderné ambulancie v Medicentre Vinohrady – Trenčín Ponúkame n

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

450 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

RADO | Moderný 3i s garážovým státím + kobka | Fuxova | Bosákova, BA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bosákova | 65.61 m²

Existujú byty, ktoré pôsobia dobre na fotkách. A potom sú byty, v ktorých si už pri prvej obhli

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

369,990 € 5639 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 5-izbový dvojdom s predzáhradkou pre rodiny v pokojnej zóne

Reality Bratislava-Vrakuňa

5 a viac izbový byt | Irisová | 145 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj novostavbu z tohto roku s veľkorysou výmerou 145m² na ulici O

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

385,000 € 2655 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3i RD s pozemkom 262m2 | ul. Hurbanova, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Hurbanova | 138 m²

IBA U NÁS! RADO Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj prízemný 3-izbový rodinný dom s pivnico

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trenčín

269,900 € 1956 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 5i RD s pozemkom 794m2 | ul. Jánošíkova, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Jánošíkova | 170 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj rodinný dom v Trenčíne na Jánošíkovej ulici Priestran

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trenčín

265,000 € 1559 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO I 2-izbový byt 63m² I ul. Partizánska I Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Partizánska | 63 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt na ulici Partizánska v Trenčíne. Základn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

124,900 € 1983 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Prenájom 255m2 kancelárie | ul. Radlinskeho |Pieštany

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | 255 m²

RADO Reality ponúka kancelárske priestory v administratívnej budove (celé podlažie k dispozícii

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

3,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | laprovensalia.sk | Moderný 4-izbový bungalov | Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Jadranská | 130 m²

Predstavujeme Vám novostavbu rodinného domu v projekte La Provensalia, ktorá spája modernú arch

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

435,000 € 3346 €/m²

RADO | Prenájom 18,88m2 kancelárie | ul. Radlinskeho |Pieštany

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | 18.88 m²

RADO Reality ponúka kancelárske priestory v administratívnej budove v širšom centra kúpeľného m

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

200.13 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Prenájom 22m2 kancelárie | ul. Radlinskeho |Pieštany

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | 22 m²

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

233.2 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Prenájom od 11 m² do 56 m² kancelárie | Zlatovce

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 56 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnej budove nachádzajúcej s

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

5.26 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RADO | Stavebný pozemok pre RD | všetky podklady | 528 m² |Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 528 m²

Márne hľadáš samostatne stojaci dom podľa svojich predstáv a radovky nie sú pre teba to pravé?

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

149,900 € 284 €/m²

RADO I 4i byt, 90m2 I ul. Opatovská I Trenčín

Reality Trenčín

4 izbový byt | Opatovská | 90 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt s rozlohou 90m2 na ulici Opatovská v mestskej č

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

219,000 € 2433 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Prenájom 140m2 kancelárie | ul. Radlinskeho |Pieštany

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | 140 m²

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

1,650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3-izbový Rodinný dom so záhradou 601m2 | Ducové

Reality Ducové

Rodinný dom | Ducové 49 | 108 m²

IBA U NÁS! RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v tichej obci Ducové, len 10

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ducové

129,000 € 1194 €/m²

RADO | Na prenájom obchodné a kancelárske priestory, 62 m2

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Nezadaná | 62 m²

RADO Reality ponúka na dlhodobý prenájom obchodný priestor o rozlohe 62 m2, v administratívnej

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

350 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8558)
Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Upresniť hľadanie