Obchodný priestor v štvrti Slnečnice, dostupný ihneď (B2-KP-01)

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Fialová | 104.02 m²

Spoločnosť CRESCO REAL ESTATE ponúka na predaj výborne situovaný a veľmi dobre viditeľný obchod

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Top
Top

TARGETreal | Nadštandardný dom s tichom prírody, ktorý si zamilujete

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Zátišie | 300 m²

TARGETreal ponúka na predaj priestranný a moderný rodinný dom v Ľudovej štvrti, kde si ani neuv

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Top
Top

3 izbový byt, Košice I - Sever, ul. Hlinkova

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Hlinkova | 64.5 m²

Ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt, Košice I - Sever, 64,50 m2, 2.p., balkón, výťah. Byt j

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 3488 €/m²

Top
Top

Na predaj 1 izb. byt, Ševčenkova ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Ševčenkova | 30 m²

Ponúkame na predaj pekný, útulný a slnečný, 1-izb.byt, Petržalka, Andalex - Švabinského ul.

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

187,000 € 6233 €/m²

Top
Top

MODERNÉ 2-IZBOVÉ APARTMÁNY V PROJEKTE ISTER TOWER, PARKSIDE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 32 m²

Investičná príležitosť a bývanie na najlepšej adrese! Moderné 2-izbové apartmány v projekte Ist

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

244,725 € 7648 €/m²

Top
Top

MODERNÉ 1 IZBOVÉ APARTMÁNY V ISTER TOWER – PARKSIDE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Landererova | 25 m²

Investičná príležitosť na najlepšej adrese! V absolútnom centre moderného bratislavského downto

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

198,475 € 7939 €/m²

Top
Top

UNIKÁTNE 2-IZBOVÉ APARTMÁNY V PROJEKTE ISTER TOWER- BUSINESS SUITES

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 57 m²

Moderné 2-izbové apartmány s vysokými stropmi až 3,2 m v projekte Ister Tower v budove Business

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,725 € 6136 €/m²

Top
Top

PRÉMIOVÉ 3 IZBOVÉ BYTY V MODERNOM PROJEKTE ISTER TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 75 m²

ISTER TOWER – jedinečné 3-izbové byty s výhľadom na Bratislavský hrad, Staré Mesto alebo Dunaj.

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

435,000 € 5800 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE 3 IZBOVÉ BYTY S VEĽKÝMI TERASAMI V PROJEKTE ISTER TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 75 m²

Moderné 3-izbové byty s najväčšími terasami v downtowne, len v projekte ISTER TOWER Zažite výni

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

536,000 € 7147 €/m²

Top
Top

ISTER TOWER - EXKLUZÍVNE 4 IZBOVÉ BYTY S PANORAMATICKÝMI VÝHLADMI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Landererova | 119 m²

Viac než len priestor – exkluzívne 4-izbové byty s panoramatickými výhľadmi v ISTER TOWER Zažit

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

800,500 € 6727 €/m²

Top
Top

Na predaj 2-izbový byt v projekte ParkResidence v Žiline v časti Bôrik

Reality Žilina

2 izbový byt | Bôrická cesta | 49.22 m²

Developerský projekt ParkResidence je výnimočný svojou strategickou polohou v blízkosti centra

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Žilina

262,000 € 3434 €/m²

Top
Top

Novostavba Ružinov – 3 izbový byt s veľkou terasou – najvyššie podlažie | Vavrínová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vavrínová | 63.48 m²

Bývanie, ktoré si užijete každý deň – s veľkou terasou a maximálnym súkromím. Ponúkame na pred

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,900 € 6142 €/m²

Top
Top

Obchodný priestor H.01.R v projekte Bory Nádvorie

Reality Bratislava-Lamač

Obchodné priestory | Hany Ponickej | 102.52 m²

Etapa Bory Nádvorie prinesie nové obchodné priestory v rámci rezidenčnej budovy, ktorá rozšíri

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Lamač

290,040 € 2829 €/m²

Top
Top

Obchodný priestor č. B2.2 v projekte Bory Nový Dvor

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Obchodné priestory | Michala Bučiča | 155.96 m²

Priestranný obchodný priestor sa nachádza v dokončenej a plne obývanej etape modernej štvrte Bo

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

430,450 € 2760 €/m²

Top
Top

Obchodný priestor č. B1.1 v projekte Bory Nový Dvor

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Obchodné priestory | Zdenky Schelingovej | 87.23 m²

Obchodný priestor je situovaný v plne zabývanej a dokončenej etape modernej štvrte Bory – Bory

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

240,755 € 2760 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM MORAVANY N/V – UZAVRETÁ HRUBÁ STAVBA, GARÁŽ, VŠETKY SIETE

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | Družstevná | 157 m²

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM PRI PIEŠŤANOCH – UZAVRETÁ HRUBÁ STAVBA, GARÁŽ, VŠETKY SIETE, SLEPÁ ULIC

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

165,000 € 1051 €/m²

Top
Top

REZERVOVANÉ | Na predaj | 2-izbový byt | Nová Dubnica | 56m² | kompletná rekonštrukcia

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | SNP | 56 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

130,000 € 2321 €/m²

Top
Top

2-izbové byty v projekte BAYA na Bajkalskej ul. - ktoré si na seba vedia zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 66.82 m²

Získajte až 7% p.a. ročne ! Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. Baya od stavebno-devel

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

283,500 € 4243 €/m²

Top
Top

Predaj parkovacích státí v podzemnej garáži v centre Bratislavy - odpočet DPH

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Vajnorská | 25 m²

Spoločnosť Bývanie Teplo Klimatizácia s.r.o. ponúka na predaj parkovacie zdvojené parkovacie st

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

60,000 € 2400 €/m²

Top
Top

Útulné 1-izbové byty v projekte BAYA – ktoré si vedia na seba zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 42.92 m²

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,800 € 5144 €/m²

Top
Top

Ušetrite 20.000 EUR - 4i byt v projekte Nový Majer s parkovacím státím v garáži a kobkou v cene

Reality Stupava

4 izbový byt | Pri majeri | 100 m²

Stavebno-developerská spoločnosť BTK ponúka na predaj skolaudované moderné 4-izbové byty s balk

Publikované: 31.10.2023 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Stupava

303,781 € 3038 €/m²

Top
Top

Priestranné 3-izbové byty v projekte BAYA na Bajkalskej, ktoré si na seba vedia zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 86.08 m²

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

338,700 € 3935 €/m²

Top
Top

Luxusný 2-izbový apartmán v srdci Vysokých Tatier – projekt PRIMAVERA

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 62.87 m²

Užite si dokonalý pokoj, súkromie a relax v jedinečnom prostredí Vysokých Tatier. Ponúkame na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Top
Top

SLNEČNÝ 3 IZBOVÝ BYT S PRESKLENOU LOGGIOU, KLIMATIZOVANÝ, RUŽINOV, VÝBORNÁ LOKALITA, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 107.32 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 4 izbový byt v obľúbenej čast

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

430,000 € 4007 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23028)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie