Predaj, rodinný dom s veľkým pozemkom – Diakovce, okres Šaľa

Reality Diakovce

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s rozsiahlou parcelou v centre obce Diakovce na Hlavnej ulici.

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 11.01.2026
Domy na predaj Diakovce

120,000 € 667 €/m²

Prenájom obchodných a kancelárskych priestorov v Šali, Hlavná ulica

Reality Šaľa

Obchodné priestory | Hlavná | 30 m²

HLAVATÝ Reality ponúka na prenájom priestory v polyfunkčnej budove, ktorá sa nachádza priamo v

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 29.01.2026
Priestory na prenájom Šaľa

350 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom kompletne zariadeného kaderníctva vhodné aj pre barbera

Reality Šaľa

Obchodné priestory | P. Pázmaňa | 7 m²

HLAVATÝ Reality ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor, ktorý sa nachád

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 14.01.2026
Priestory na prenájom Šaľa

350 €/mesiac 50 €/mesiac/m²

Rekreačný pozemok vhodný na okrasnú alebo úžitkovú záhradu, Šaľa, Čerešňový sad

Reality Šaľa

Záhrada | 284 m²

HLAVATY Reality v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na záhradu s výmerou 284 m2 v záhradk

Publikované: 08.08.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Šaľa

22,900 € 81 €/m²

Rodinný dom s príbehom – bývalá výrobňa lahôdok | Nádražná ulica, Šaľa

Reality Šaľa

Rodinný dom | Nádražná | 300 m²

Niektoré nehnuteľnosti majú len múry. Iné majú históriu, meno a spomienky, ktoré pozná celé mes

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Šaľa

215,000 € 717 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NADŠTANDARDNÉ BÝVANIE V ŠALI: VILA NA DOSTIHOVEJ ULICI, KDE SA KVALITA STRETÁVA S POHODLÍM

Reality Šaľa

Rodinný dom | Dostihová ulica | 200 m²

HLAVATÝ Reality ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení majiteľov nadštandardnú novostavbu rod

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 11.01.2026
Domy na predaj Šaľa

495,000 € 2475 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj – Dvojgeneračný rodinný dom s výhľadom na vinice, Modra – Kellenbergerova

Reality Modra

Rodinný dom | Kellenbergerova | 316 m²

Dvojgaráž • 2 samostatné bytové jednotky • 518 m² pozemok • tichá lokalita pri vinohradoch HLA

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.01.2026
Domy na predaj Modra

399,000 € 1263 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt s parkovaním a loggiou | Šaľa – Budovateľská

Reality Šaľa

2 izbový byt | Budovateľská | 49 m²

Hľadáte bývanie, kde sa môžete okamžite nasťahovať bez ďalších investícií? Tento útulný 2-izbo

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ALL INCLUSIVE | Na predaj 4-izb. rodinný dom, Bellova Ves

Reality Bellova Ves

Rodinný dom | Nezadaná | 100.5 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Bellova

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bellova Ves

183,000 € 1821 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na prenájom 3-izb. byt v Novostavbe - Mierová ulica -Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 63 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt v novostavbe na Mierovej ulici v Ružinove. - mod

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom opravarenský priestor - Banská Bystrica, Majer NO732ZL

Reality Banská Bystrica

Opravárenský priestor | Majerská cesta | 378 m²

OVERENÉ REALITY realitná kancelária exkluzívne ponúka na prenájom halu s výmerou približne 378

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

6 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj 4 izb. domu na Slnečných jazerách v Senci

Reality Senec

Rodinný dom | Slnečné jazerá | 110 m²

Predaj 2 podlažného celoročne obývateľného murovaného rekreačného domu v Senci na Slnečných jaz

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Senec

300,000 € 2727 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Investičný pozemok na výstavbu v obci Podlužany

Reality Podlužany

Iný stavebný pozemok | Podlužany | 8,359 m²

Directreal Pro - Investičný pozemok na výstavbu v obci Podlužany KRÁTKY POPIS Ponúkame na pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Podlužany

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Pekný bezbariérový 3-izb. byt s loggiou 67m² / Kurská ul.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Kurská | 67 m²

Pekný, slnečný a bezbariérovo riešený 3-izbový byt košického typu s loggiou, pekným výhľadom a

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

205,000 € 3060 €/m²

Novinka
Novinka

BESTSELLER - Slnečný pozemok 1561 m2 s rodinným domom 143m2, Modra Harmónia, blízko centra a MHD

Reality Modra

Rodinný dom | Harmónia | 1,562 m²

BESTSELLER - ponúka na predaj RD, so zastavanou plochou 143m2 s veľkorysým slnečným pozemkom, s

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Modra

398,000 € 255 €/m²

BESTSELLER - Slnečný pozemok 5784m2, Dúbravka, Agátová ul., oproti areálu Technické sklo

Reality Bratislava-Dúbravka

Orná pôda | Agátová | 5,784 m²

BESTSELLER - Ponúkame na predaj, v exkluzívnom zastúpení, pozemok s výmerou 5784m2, v katastrál

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

80 €/m2 80 €/m2

BESTSELLER - Príjemný 5izb. RD, 180m2, interiérový krb, terasa, garáž, pozemok 590m2, Lamač - Plánky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Plánky | 170 m²

BESTSELLER RK – v exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 5izb. RD, s pozemkom 590m2, v oblast

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

488,000 € 2871 €/m²

BESTSELLER - 9izb.RD, 600m2, s pozemkom 1435m2, s terasami 90m2, 25km od BA, Limbach

Reality Limbach

Rodinný dom | Sadová | 500 m²

BESTSELLER - Ponúkame v exkluzívnom zastúpení, na predaj komfortný 9izb.RD, v tichej časti Limb

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Limbach

1,980,000 € 3960 €/m²

BESTSELLER - Prémiový 6izb. RD, blízko Hradu, ÚP 297m2, 2x garáž, terasa, loggia, pozemok 347m2, Staré Mesto, BA I., Lichardova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Lichardova | 297 m²

BESTSELLER RK ponúka na predaj nadčasový 6izb. RD, s ÚP 297m2, s pozemkom 347m2 a zastavanou pl

Publikované: 01.07.2023 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

BESTSELLER – Novostavba 114m2, skolaudovaný 4izb. byt / RD, 3 park. miesta, terasa s predzáhradkou, Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

4 izbový byt | Športová | 82 m²

BESTSELLER RK ponúka na predaj, v exkluzívnom zastúpení, nový, skolaudovaný 4izb. byt / RD, v s

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

296,000 € 3610 €/m²

BESTSELLER - Nadštandardný 5izb. RD, dvojpodlažný, 360m2, pozemok 1379m2, s výhľadom na Hrad Devín

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Spätná cesta | 360 m²

BESTSELLER RK - ponúka na predaj nadštandardný 5 izb. RD / dvojpodlažný, s jedinečnými výhľadmi

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

BESTSELLER - AB s výrobnou halou 2465m2, pozemok 9807m2 Budmerice, Biely Vŕšok

Reality Budmerice

Výrobný objekt | Biely vŕšok | 2,465 m²

BESTSELLER RK ponúka v exkluzívnom zastúpení, na predaj administratívnu budovu a s výrobnou hal

Publikované: 19.07.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Objekty na predaj Budmerice

Cena dohodou

3 izbový byt v pôvodnom stave, Starý Juh, 75 m2, loggia, pivnica

Reality Poprad

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 74 m²

Real Vision Vám ponúka na predaj veľký 3 izbový byt v Poprade, Starý Juh. Výmera bytu je 75m2 +

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 09.01.2026
Byty na predaj Poprad

155,900 € 2107 €/m²

Uvažujete o predaji bytu?

Reality Poprad

3 izbový byt | Tomášikova | 0 m²

Ponuknite! 0908 699 526

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na kúpa Poprad

Info v RK

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Upresniť hľadanie