RIVERS | RD na Slavíne na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 340 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj priestranný 6izbový rodinný dom v prestížnej lokalite Brat

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

KRÁSNY - NOVO ZREKONŠTRUOVANÝ 4 IZB. BYT S LOGGIOU - ĽUBOVNIANSKA ULICA, PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ľubovnianska | 74 m²

Ponúkame Vám predaj krásny 4 izbový byt s loggiou po NOVEJ KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII v Petržalke

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

287,800 € 3889 €/m²

Top
Top

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Ľubovnianska | 74 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

287,800 € 3889 €/m²

Top
Top

Obchodný priestor na prenájom – budúci nájom od 06/2027 | Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Záhradnícka | 119.25 m²

Ponúkame na budúci prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa v atraktívnej a dobre dostupnej l

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

PREDAJ | priestranný 2-izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhradnícka | 56 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 55,64m2 v novom projekte na ulici Záhradní

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

290,000 € 5179 €/m²

Top
Top

Predaj 2-izbový byt s pivničnou kobkou vrátane parkovacieho státia na ulici Staré Grunty, Bratislava – Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré Grunty | 70 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka exkluzívne na predaj priestranný 2-izbový slnečný byt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

280,000 € 4000 €/m²

Top
Top

Prenájom skladového/výrobného/podnikateľského priestoru v novostavbe o rozlohe 650m2 a 400m2.

Reality Senec

Skladový objekt | 1,000 m²

Ponuka prenájmu novostavby unikátneho podnikateľského priestoru o rozlohe ~650m2 a 400m2 priamo

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na prenájom Senec

Cena dohodou

Top
Top

POSLEDNÁ ETAPA v predaji, ostávajú 3 priestory z 36. Priestor 300 m2 (sklad, výroba, služby...), novostavba v Senci.

Reality Senec

Skladový objekt | 300 m²

Ponuka predaja novostavby unikátneho podnikateľského priestoru o rozlohe 300m2 priamo od develo

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 28.03.2026
Objekty na predaj Senec

495,000 € 1650 €/m²

Top
Top

4-izb. byt s lodžiou A205 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Hanulova | 93.65 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 4-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

439,000 € 4688 €/m²

Top
Top

2-izb. byt s lodžiou B302 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Hanulova | 50.05 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 2-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,400 € 5183 €/m²

Top
Top

NA PRENÁJOM: Gastro/Výrobný/Kancelársky priestor (194 m²)

Reality Bratislava-Dúbravka

Kancelárie, administratívne priestory | Polianky | 194 m²

Hľadáte ideálne miesto pre vašu pekáreň/cukráreň, gastro prevádzku, výrobu alebo administratívu

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

8.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Top
Top

NIDAL - PREDAJ dizajnový 4-izbový byt s terasou a nadčasovým minimalistickým interiérom v projekte Zlaté Schody - Devín

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | 84.93 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj výnimočný 4-izbový byt B.1 v rodinnom dome s troma

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

586,912 € 6911 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: PREDAJ Moderný komplet zariadený 5-izbový rodinný dom s terasou v Chorvátskom Grobe - časť Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | 146.16 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj svetlý a veľmi príjemný 5-izbový rodinný dom so záh

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

459,999 € 3147 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

4-izbové bývanie pri lese ako alternatíva k rodinnému domu

Reality Stupava

Rodinný dom | Pod Kopcami 28A | 154 m²

Exkluzívne v Papcun Reality vám prinášame priestranný 4-izbový byt v Stupave, ktorý ponúka pres

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Stupava

329,000 € 2136 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

GRAVITAS | PREDAJ 2i byt SKY Park veža 2 Bratislava downtown

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 45.9 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj dizajnový a útulný pôvodne 2-izbový byt orientovaný na východnú s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

360,000 € 7843 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

AZ. Slnečný 2-izbový byt s loggiou v Jégého aleji – ideálne bývanie aj investícia

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 46 m²

Hľadáte ideálne bývanie alebo investičnú príležitosť s okamžitým výnosom? Máme pre vás exkluzív

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 5543 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER – Predávame veľkometrážny 4.i byt s 2 terasami a výhľadmi na mesto aj Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Tomášikova | 227 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s dvoma terasami v

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

639,000 € 2815 €/m²

Top
Top

Lucron ponúka exkluzívne 1,5 izbový byt na prenájom vo VYDRICI

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Floriánska | 47.7 m²

Byt sa prenajíma kompletne zariadený nadštandardným nábytkom na mieru. Súčasťou bytu sú vonkaj

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

Obchodné/skladovacie/prevádzkové priestory na ulici Bavlnárska/Bratislavská v Trenčíne, k dispozícií viacero priestorov.

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Bratislavská | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné, kancelárske a skladové priestory Trenčín, Bavlnárska/Bratis

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 18.12.2024
Priestory na prenájom Trenčín

Cena dohodou

Top
Top

6-izbová novostavba s panoramatickým výhľadom na Nízke Tatry

Reality Brezno

Rodinný dom | 170 m²

Hľadáte dom, ktorý kombinuje priestor pre veľkú rodinu, moderné technológie a pokojné prostredi

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Domy na predaj Brezno

299,000 € 1759 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

LUCRON | Krásny 2 izbový byt so šatníkom a garážovým státím v cene na prenájom v projekte Arboria na Veternej ulici

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Veterná | 50.98 m²

LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom krásny 2 izbový byt o výmere 46,78 m2 + 4,20 m2 loggia

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Trnava

620 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

LUCRON | Úplne nový 1,5 izbový byt s pekným výhľadom a garážovým státím v cene na prenájom v projekte Arboria na Veternej ulici

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Veterná | 43.19 m²

LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom úplne nový, dizajnovo zariadený 1,5 izbový byt o výmer

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Trnava

525 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

4-izbový byt v rezidenčnom projekte PARKVILLE – Strážna ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Strážna | 112 m²

Na prenájom exkluzívny 4-izbový byt v rezidenčnom projekte PARKVILLE – Strážna ulica Ponúkame

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Predaj 1 izbový apartmán s predzáhradkou, kolaudácia 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

Apartmán | Polianky | 32 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový apartmán s južnou orientáciou a predzáhradkou. Apartmán má výmeru i

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

202,584 € 6331 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Rodinné domy na predaj (23028)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie