PREDPREDAJ_ČEREŠNE NOVÁ ETAPA PLAZA PREDAJ 1i BYTU_DOKONČENIE 2029

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 33.86 m²

Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 1 izbový BYT so západnou orientáciou T15 - výme

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

187,449 € 5536 €/m²

Top
Top

Predaj veľký 1 izbový byt, kolaudácia 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 39 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt s východnou orientáciou k nasťahovaniu už tento rok 2026. Byt

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

213,541 € 5475 €/m²

Top
Top

Apartmánový dom v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,100 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný apartmánový dom s 29. jednotkami a kapacitou cca 8

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Na predaj 4-izbový byt, Gallayova 43, Bratislava – Dúbravka.

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Gallayova | 84 m²

Na predaj veľký 4-izbový byt, 84 m², v peknej časti Dúbravky, Gallayova 43, Bratislava – Dúbrav

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

289,000 € 3440 €/m²

Top
Top

Na predaj 4-izbový rodinný dom s garážou v obľúbenej lokalite na ul. Petra Straku

Reality Malacky

Rodinný dom | Petra Straku | 167 m²

Ponúkame na predaj moderný 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Vinohrádok v Malackách

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Malacky

419,000 € 2509 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ 2-izbový byt v projekte Downtown Yards – prémiová adresa v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 52.22 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný a dispozične výborne riešený 2-izbový byt v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

348,000 € 6664 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj - Bratislava/ Staré Mesto, 3 izbový domček so záhradkou/ investičná príležitosť výnos do 6% p.a.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Špitálska | 60 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj netradičný 3-izbový domček s výmerou 60 m² ukrytý v

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 5150 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: Predaj priestranného 4-izbového bytu s loggiou – Košická ul., Bratislava (Nivy)

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 148.22 m²

Základné informácie Ak hľadáte veľký rodinný byt v meste a ste radi, keď máte všetko poruke, t

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3636 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: Predaj - Krásny 4 izbový nízkoenergetický dom v radovej zástavbe v projekte Eco Residence, Chorvátsky Grob - Monarská alej

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | 135.02 m²

Eco Residence - Bývanie presne podľa vašich predstáv! Ak snívate o rodinnom dome v tichej loka

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

340,000 € 2518 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj výnimočného 3.izbového bytu na LUX poschodí – EUROVEA TOWER, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 112.41 m²

Základné informácie Ak hľadáte výnimočný byt v najprestížnejšej rezidenčnej budove na Slovensk

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

890,000 € 7917 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: Predaj - stavebný pozemok v Zálesí - časť DOMKY

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | 1,780 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu ale

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

449,000 € 252 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj - Krásne 5 izbové nízkoenergetické domy v projekte Eco Residence, Chorvátsky Grob - Monarská alej (Typ D))

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | 129.5 m²

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

415,000 € 3205 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Krásny celoročne obývateľný 4i dom s nádherným výhľadom na Kučišdorfskú priehradu

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Kučišdorfská dolina | 514 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj 4i rekreačný dom s dvoma kúpeľňami, ktorý si vás z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

219,000 € 426 €/m²

Top
Top

Reality Pezinok

Rodinný dom | Kučišdorfská dolina | 514 m²

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Pezinok

219,000 € 426 €/m²

Top
Top

OCCAM | Priestranný 4i byt s balkónom, parkovaním, pivnicou a priamym vstupom do Cubiconu

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré Grunty | 122.43 m²

Occam New Home vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý, kompletne zariadený 4-izbový byt v ob

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

529,000 € 4321 €/m²

Top
Top

1-izbový apartmán v rezidenčnom projekte GALVANIA Rezidencie

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Galvaniho | 40 m²

Objavte ďalšiu etapu projektu GALVANIA Rezidencie, ktorý prináša štýlové bývanie s dôrazom na k

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

175,000 € 4375 €/m²

Top
Top

COMODINO - výnimočný dvojizbový byt na Ružovej doline, s balkónom a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj 2 - izbový byt o výmere 65 m2, na ulici Ružová dolina, v o

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 4308 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Ďalšia etapa developerského projektu GALVANIA Rezidencie spustená – bývanie, kde to žije!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 46 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,000 € 4109 €/m²

Top
Top

GODDESS PROPERTY - exkluzívne - PREDAJ - INVESTIČNÁ REKREAČNÁ CHATA - 4 izbová 182 m2 + sklad - 4x parking - pozemok 447 m2 - LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Ráztocká | 182 m²

GODDESS PROPERTY ponúka exkluzívne na PREDAJ | Rekreačná chata v rezorte Maladinovo – Liptovský

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

389,000 € 2137 €/m²

Top
Top

GODDESS PROPERTY - PREDAJ - novostavba 3 izbový HOUSEBÓT 120 m2 - PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

Hausbót | Zuzany Chalupovej | 67 m²

GODDESS PROPERTY ponúka na PREDAJ modernú novostavbu, štýlovo zariadený 3-izbový HOUSEBÓT s pod

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 5060 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj: TOP autoservis s 25-ročnou históriou a stabilnou klientelou – Trenčín

Reality Trenčín

Opravárenský objekt | Západná | 350 m²

Ponúkame vám na predaj dlhodobo fungujúci autoservis s bohatou 25-ročnou históriou a širokou zá

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na predaj Trenčín

Info v RK

Top
Top

Moderné bungalovy P3 až P4 so skvelou dispozíciou obec Štvrtok okr. TN

Reality Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 108.5 m²

Ponúkame na predaj 2 identické bungalovy (s označením P3 až P4) - už len dva voľné !!! NOVOSTAV

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Štvrtok

Info v RK

Top
Top

Stavebný pozemok s rozlohou 1758 m² v obci Lošonec.

Reality Lošonec

Pozemok pre rodinné domy | Lošonec | 1,758 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj stavebný pozemok s

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Lošonec

165,900 € 94 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Stavebný pozemok s rozlohou 656 m² v obci Borinka.

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 656 m²

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Borinka

163,900 € 250 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Rodinné domy na predaj (23028)
Upresniť hľadanie