NGO | Domy pri lese vo VRAKÚŇ (klimatizácia, tep. čerpadlo, kompletné oplotenie)

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Nezadaná | 133 m²

Predstavte si bývanie, kde máte každé ráno výhľad na zeleň, ticho okolo seba a zároveň ste za p

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

275,000 € 2068 €/m²

Top
Top

Luxusný 4-izbový apartmán v centre Košíc

Reality Košice-Juh

4 izbový byt | Hviezdoslavova | 124 m²

Hľadáte komfortné bývanie v srdci Košíc? Ponúkame Vám na prenájom **luxusný 4-izbový apartmán (

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

1,600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

IMPEREAL - NA PREDAJ 2-izbový tehlový byt - m.č. Nové Mesto - KOMPLETNÁ NOVÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 63.83 m²

IMPEREAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt o rozlohe 63,83 m2 (vrátane zaskleneného balkóna o v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 4214 €/m²

Top
Top

1 izbový apartmán Fatrapark Hrabovo Ružomberok

Reality Ružomberok

Apartmán | Hrabovská dolina | 20.7 m²

Máme pre vás na predaj, kompletne zariadený a vybavený 1 izbový apartmán s kuchynským kútom, o

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

87,990 € 4251 €/m²

Top
Top

Priestranný 4-izbový byt s loggiou, 2x parkovanie, novostavba Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 113.26 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový byt s premyslenou dispozíciou v novostavbe Sputnik – Ružino

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

479,000 € 4229 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Vkusný 3i byt, 85 m2, vynikajúca lokalita - NIVY, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 76 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a príjemne presvetlený 3-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

359,000 € 4724 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Predaj lukratívneho stavebného pozemku v Slávičom údolí v Bratislave I, s napojením na všetky IS a vydaným stavebným povolením na výstavbu rod. domu

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Slávičie údolie | 898 m²

Lukratívny stavebný pozemok na predaj, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej rezidenčnej lokalite Bra

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

825,000 € 919 €/m²

Top
Top

Predaj lukratívneho stavebného pozemku v centre m.č. Záhorská Bystrica v Bratislave IV, so všetkými IS a s právoplat. staveb. povolením na výstavbu RD

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 712 m²

Lukratívny stavebný pozemok na predaj, nachádzajúci sa v centre mestskej časti Bratislavy – Záh

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

297,000 € 417 €/m²

Top
Top

Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 160 m²

EXPAT EXPERTS |Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie Ponúkaný byt sa nachád

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

598,000 € 3738 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

ZVÝHODNENÁ CENA 99.900€ | NOVOSTAVBA 1i byt, Banská Štiavnica - len tento byt

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | 41.25 m²

Toto je jediný byt v projekte APATRMANOVÉHO DOMU LINTICH s cenou 99 900 € s DPH – po predaji s

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

99,900 € 2422 €/m²

Top
Top

SVETLO, PRIESTOR A ATMOSFÉRA - 1i byt s balkónom, NOVOSTAVBA LINTICH

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | Lintich | 36.76 m²

Vzdušný 1-izbový byt s veľkorysou výmerou, balkónom s výhľadom na zeleň a južnou orientáciou v

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

131,850 € 3587 €/m²

Top
Top

Čarovná usadlosť - rodinný dom (bývalý mlyn) na polosamote s obrovským oploteným pozemkom 9 232m2 – Janova Lehota

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | Janova Lehota 275 | 250 m²

​Hľadáte absolútny únik z civilizácie, milujete prírodu, zvieratá, alebo snívate o vlastnej far

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

269,000 € 1076 €/m²

Top
Top

Svetlý 3 izbový byt s terasou a bazénom

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Na Pasienku | 74.95 m²

Realitná spoločnosť THE CONCEPT REAL ESTATE ponúka na prenájom výnimočný 3 izbový byt, ktorý sp

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Chorvátsky Grob

1,200 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

V neverejnej ponuke ponúkame na predaj rodinný dom na KRAMÁROCH

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 760 m²

V neverejnej ponuke ponúkame na predaj 4-podlažný rodinný dom na Kramároch - Bratislava mestská

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,500,000 € 1974 €/m²

Top
Top

EXCLUSIVE LISTING Luxury 3-Bedroom Apartment with Panoramic Terrace in Pezinok.

Reality Pezinok

3 izbový byt | Mladoboleslavská | 172 m²

EXCLUSIVE LISTING | Luxury 3-Bedroom Apartment with Panoramic Terrace in Pezinok – Near the Cas

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Pezinok

Cena dohodou

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

NIDAL: PREDAJ 3-izbový byt v projekte Downtown Yards – prémiová adresa v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 81.12 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný a dispozične výborne riešený 3-izbový byt v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

520,000 € 6410 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - Slnečný a príjemný 2-izbový byt s loggiou v obľúbenom projekte Fuxova, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 45 m²

Základné Informácie Realitná kancelária NIDAL Vám ponúka na predaj moderný a veľmi príjemný 2-

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

280,000 € 6222 €/m²

Top
Top

Atraktívny obchodný priestor v Einparku pripravený ihneď na využitie

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Einsteinova | 122.81 m²

Ponúkame na prenájom moderný obchodný priestor s výmerou 122,81 m², situovaný na prízemí prestí

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

21.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Top
Top

Kancelárie v centre mesta s parkovaním v garáži na ulici Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Palisády | 732.06 m²

Ponúkame na prenájom 3 poschodia kancelárskych priestorov v zrekonštruovanej budove na ulici Pa

Publikované: 17.02.2023 Aktualizované: 23.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Top
Top

Workin - zariadené kancelárie, Einpark Offices

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 37 m²

Workin je miesto, ktoré bolo navrhnuté tak, aby vám šetrilo čas aj starosti. Vo Workine ponúk

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

1,000 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

Top
Top

Na Predaj 1 izb. byt, výborná dostupnosť,

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Bebravská | 35 m²

Ponúkame na predaj pekný, útulný a slnečný 1-izbový byt nachádzajúci sa v mestskej časti Vrakuň

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

146,000 € 4171 €/m²

Top
Top

EDEN PARK pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 90.57 m²

Bývanie pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom Ak hľadáte domov, kde

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,000 € 4847 €/m²

Top
Top

Na predaj útulný 3 izbový rodinný dom v obci Jablonec

Reality Jablonec

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Tento príjemný rodinný dom na nachádza v zástavbe rodinných domov v strede obce Jablonec na poz

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Jablonec

279,990 € 2333 €/m²

Top
Top

Tehlový 2-izb.byt v obľúbenej lokalite staré mesto - časť Kalvária, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Československej armády | 66 m²

Ponúkame vám na predaj veľký 2 izbový byt o celkovej výmere 66 m² (vrátane pivnice). Byt sa nac

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nitra

156,000 € 2364 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Rodinné domy na predaj (23028)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Upresniť hľadanie