DIRECTREAL|Bývajte ako v 3 izbovom byte v žiadanej lokalite na Nešporovej ulici

Reality Šaľa

2 izbový byt | Nešporova | 56 m²

Directreal Partner - Exkluzívne v Directreal Partner máme pre Vás exkluzívnu ponuku, štýlový

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Šaľa

108,700 € 1941 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Budova na predaj na podnikateľské účely s parkovacími miestami...

Reality Kráľová nad Váhom

Výrobný objekt | Kráľová nad Váhom | 400 m²

Directreal Partner - Podnikanie ? Začnite od začiatku v rozbehnutej firme ! Ponúkame na preda

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Kráľová nad Váhom

245,000 € 613 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Krásny slnečný pozemok 7404 m2 v celosti priamo na malom Dunaji!

Reality Jahodná

Rekreačný pozemok | Jahodná | 7,404 m²

Directreal Partner - Krásny slnečný pozemok 7404 m2 v celosti priamo na malom Dunaji Predmeto

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

60 €/m2 60 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Na predaj budova s obchodnými priestormi v Partizánskom

Reality Partizánske

Obchodné priestory | Októbrová | 106 m²

Directreal Pro - Ponúkame na predaj budovu pre obchod a služby vo frekventovanej časti mesta P

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Partizánske

160,000 € 1509 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Predám stavebný pozemok časť Veľké Bielice

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Bielice | 2,285 m²

Directreal Pro - Predaj - stavebný pozemok v obci Partizánske časť Veľké Bielice DIRECTREAL

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

232,000 € 102 €/m²

DIRECTREAL|Pozemky na prenájom

Reality Nitra

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Chotárna - Bratislavská | 0 m²

Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv ponúka na prenájom pozemky v lokalite Nitra - Mlynár

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na prenájom Nitra

1 €/mesiac

DIRECTREAL|Predaj 2 - izbový zrekonštruovaný byt v tehlovom bytovom dome

Reality Trenčín

2 izbový byt | 28. októbra | 62 m²

Directreal Pro - Ponúkame na predaj priestranný 2 - izbový byt v tehlovom bytovom dome na ulic

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

DIRECTREAL|2 parkovacie miesta , 3-i byt 109 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Veľkomoravská | 109 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO Ponúkame Vám na predaj zariadený 3 izbový nadštandardný veľ

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčín

220,000 € 2018 €/m²

DIRECTREAL|Výnimočný 4-izbový rodinný dom s terasou a záhradou, Hurbanova Ves - Senec

Reality Hurbanova Ves

Rodinný dom | Topoľová | 164 m²

Directreal Pro - Directreal Pro | Hľadáte pokojné bývanie len na skok od Senca a s rýchlou dos

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hurbanova Ves

368,000 € 2244 €/m²

DIRECTREAL|Veľký slnečný 3 - izbový byt s top výhľadom v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Pred Poľom | 77 m²

Directreal Pro - Directreal Pro | Pokojné bývanie v meste s prírodou na dosah ruky – 3-izbový

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčín

142,000 € 1844 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|„Kráľovské bývanie na Kráľovskej ulici, 50 m² čistého luxusu s vlastným wellness.“

Reality Šaľa

1 izbový byt | Kráľovská | 50 m²

Directreal Partner - Exkluzívne v Directreal Partner vám predstavujeme nehnuteľnosť, ktorá na

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Šaľa

118,500 € 2370 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Moderná 4 izbová skolaudovaná novostavba s tepelným čerpadlom v štandarde!

Reality Topoľnica

Rodinný dom | Topoľnica | 117 m²

Directreal Partner - Pozri sa na túto úžasnú skolaudovanú novostavbu v Topoľnici! Moderný 4

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Topoľnica

255,000 € 2179 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Novostavba KRUHÁČ, 1 izbový byt, Lysá pod Makytou

Reality Lysá pod Makytou

1 izbový byt | Lysá pod Makytou | 30 m²

Directreal Pro - Novostavba bytového domu Kruháč , Vám prináša možnosť komfortného bývania v m

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Lysá pod Makytou

99,000 € 3300 €/m²

DIRECTREAL|Šikovný 2i byt s parkovaním na skok do mesta

Reality Trenčín

2 izbový byt | M.R.Štefánika | 50 m²

Directreal Pro - 2izbový byt s parkovaním Ponúkame Vám na prenájom šikovný 2 izbový zariadený

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

590 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|POSLEDNÝ, OPLOTENÝ STAVEBNÝ POZEMOK 980 m2 V SLEPEJ ULIČKE

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Gabčíkovo | 980 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na predaj posledný stavebný pozemok pre rodinný dom v obľúbenej l

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

106 €/m2 106 €/m2

DIRECTREAL|PRIESTOR PRE SKLAD 480 m2 NA PRENÁJOM NA GABČÍKOVSKEJ CESTE V DUNAJSKEJ STREDE

Reality Dunajská Streda

Skladový objekt | Gabčíkovská cesta | 480 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na prenájom skladový priestor V Dunajskej Strede na ulici Gabčíko

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

3.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|VEDĽA TERMÁLNEHO KÚPALISKA - 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM TYPU DVOJDOM V STAVE HOLODOM ALEBO NA KLÚČ, KRYTÁ TERASA, POZEMOK 400 m2

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Florida Vila Park pri kúpalisku | 120 m²

Directreal Comfort - Jozef Andrejkovics ponúka na predaj priestranný a dispozične veľmi dobre

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

230,000 € 1917 €/m²

DIRECTREAL| Na predaj: Nadštandardný 3-izbový byt v obci Tomášikovo (okres Galanta)

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | Mlynská | 97 m²

Directreal Partner - Máme pre vás skvelú ponuku – stačí sa len nasťahovať! Ponúkame na predaj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

189,999 € 1959 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|SUPER CENA! Ponúkame Vám exkluzívny rodinný dom, poschodový, super dispozícia!

Reality Čierna Voda

Rodinný dom | Čierna Voda | 224.3 m²

Directreal Partner - Hľadáte krásne bývanie v centre obce, ale v kľudnej zóne? V dosahu autobu

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Čierna Voda

199,900 € 891 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Znížená cena! Udržiavaná záhrada so studňou a chatkou

Reality Galanta

Záhrada | Šalská | 200 m²

Directreal Partner - Ponúkam Vám krásnu, udržiavanú záhradu na Šalskej ceste, v záhradkárskej

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

5,900 € 30 €/m²

DIRECTREAL|3-izbový byt prerobený na 4-izbový - centrum mesta

Reality Galanta

3 izbový byt | Hlavná | 82 m²

Directreal Partner - Hľadáte moderné, príjemné a priestranné bývanie bez nutnosti ďalších inve

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Galanta

149,900 € 1828 €/m²

DIRECTREAL|Zrekonštruovaný rodinný dom s veľkým pozemkom 1944m2

Reality Pata

Rodinný dom | Hlohovecká | 120 m²

Directreal Partner - Hľadáte ideálne spojenie pokojného vidieckeho bývania a výbornej dostupno

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Pata

239,000 € 1992 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Stavebný pozemok v pokojnej časti obce Žirany

Reality Žirany

Pozemok pre rodinné domy | Ulica pri železnici | 624 m²

Directreal Exkluziv - Exkluzívna ponuka v podobe stavebného pozemku o rozlohe 624 m², priprave

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Žirany

47,700 € 76 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj 3 izbový byt v Nitre na Klokočine

Reality Nitra

3 izbový byt | Bizetová | 68 m²

Directreal Exkluziv - Slnečný 3-izbový byt (68 m²) v žiadanej lokalite Klokočiny ​Hľadáte býva

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,900 € 2499 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23091)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Upresniť hľadanie