DIRECTREAL|Rodinný dom vhodný na chalupu s pekným pozemkom.

Reality Braväcovo

Rodinný dom | Braväcovo | 80 m²

Directreal LMCity - Rozprávková Chalupa v Braväcove s Južnou Záhradou! Hľadáte ideálne útočisk

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Braväcovo

55,000 € 688 €/m²

DIRECTREAL|NOVÁ CENA - pozemok v Demänovej na Liptove

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Demänová | 1,470 m²

Directreal LMCity - EXKLUZÍVNE v realitnej kancelárii Directreal LMCity ponúkame na predaj sln

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

39 €/m2 39 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Stavebný pozemok v Kvetoslavove územná zóna Pri lesíku

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Pri lesiku | 600 m²

Directreal Live - Predám stavebný pozemok v obci Kvetoslavov o výmere 600m2. Inžinierske siete

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

168,000 € 280 €/m²

DIRECTREAL|Záhrada pri jazere

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Bočná | 256 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj záhradu v tichom prostredí v blízkosti jazera Zlaté pie

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

89,000 € 348 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj slnečná záhrada

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhrada | Devínska cesta | 980 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj slnečnú záhradu pod kopcom Sandberg. Záhrada je oploten

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

237,000 € 242 €/m²

DIRECTREAL|Investičná príležitosť! Predáme dvojgeneračný dom vhodný na prenájom v obci Gbely.

Reality Gbely

Rodinný dom | Čsl. Armády | 282 m²

Directreal Fair - V meste Gbely ponúkame v exkluzívnom zastúpení klienta na predaj dvojgenerač

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Gbely

255,000 € 904 €/m²

DIRECTREAL|Vidiecky dom s 10 árovým pozemkom

Reality Kúty

Rodinný dom | Továrenská | 270 m²

Directreal Fair - VIDIECKY DOM NA PRIESTRANNOM POZEMKU – KÚTY, TICHA ULIČKA, IDEÁLNY NA REKONŠ

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kúty

94,000 € 348 €/m²

DIRECTREAL|Śikovná záhradná chatka v pokojnej lokalite. Dohoda možná.

Reality Rudno nad Hronom

Chalupa, rekreačný domček | Rudno nad Hronom | 33 m²

Directreal PNB - Hľadáte šikovnú chatku s menším pozemkom? Potom máme pre vás zaujímavú ponuku

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rudno nad Hronom

26,700 € 809 €/m²

DIRECTREAL|Predáme pozemok v Skalici časť Višňovec

Reality Skalica

Orná pôda | Višňovec | 1,992 m²

Directreal Fair - V exkluzívnom zastúpení klienta predáme pozemok v Skalici v lokalite Višňove

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

72,700 € 36 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Apartmány na prenájom – Šurany – parkovanie + energie v cene.

Reality Šurany

2 izbový byt | Kostolná | 43 m²

Directreal Team - Ponúkame Vám do prenájmu čiastočne zariadený 2 izbový apartmán v Šuranoch, č

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Šurany

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Atraktívne apartmány na Donovaloch

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 61 m²

Directreal Next Home - Ahojte milí investori a budúci majitelia ! Máme pre vás skvelú prílež

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Donovaly

209,039 € 3427 €/m²

DIRECTREAL|Znížená cena Dom s garážou so super dispozíciou v Top lokalite LM - Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Demänovská cesta | 180 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na predaj tento úžasný rodinný dom v Top lokalite Liptovského

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

230,000 € 1278 €/m²

DIRECTREAL|Skvelý 2i v centre s balkónom na východ slnka :)

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Československej brigády | 58 m²

Directreal LMCity - Hľadáš bývanie v centre Mikuláša bez zbytočných komplikácií? Tento byt je

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Priestory pre ordinácie alebo administratívu v reprezentatívnej novostavbe

Reality Ružomberok

Kancelárie, administratívne priestory | J. Jančeka | 200 m²

Directreal LMCity - Hľadáte moderné reprezentatívne priestory pre vašu firmu alebo ordináciu?

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Pozemok na výstavbu rodinného domu v Liptovskej Ondrašovej

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | S.B. Hroboňa | 1,062 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Liptovskom Mikuláši, v časti Lipt. O

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

134,000 € 126 €/m²

DIRECTREAL|Investícia v TOP lokalite Liptova

Reality Liptovský Trnovec

Chalupa, rekreačný domček | Liptovský Trnovec | 723 m²

Directreal LMCity - Romantická drevenica so zrubom po rekonštrukcii, vínnou pivnicou a veľkým

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Trnovec

349,000 € 483 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Ľahko prístupný obrovský skladový priestor

Reality Baka

Skladový objekt | ... | 240 m²

Directreal Live - Ponúkam do prenájmu 240 m2 skladový priestor v obci Baka. Obec leží 14 km od

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Baka

500 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Domček na úpätí Devínskej Kobyly

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Chalupa, rekreačný domček | Waitov lom | 150 m²

Directreal Strong - Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj celoročne obývateľný 2.posch. rodi

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

250,000 € 1667 €/m²

DIRECTREAL|Prenájom exkluzívneho bytu v centre mesta Šaľa - okamžite voľný

Reality Šaľa

3 izbový byt | Hlavná | 49 m²

Directreal Family - Ponúkam na prenájom jedinečne zrekonštruovaný byt nachádzajúci sa na ulici

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|4 izbový rodinný dom priamo v strede obce Dvory nad Žitavou.

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Mostná | 210 m²

Directreal Team - V modernej, rýchlo sa rozvíjajúcej obci na južnom Slovensku, asi 8 minút aut

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

60,000 € 286 €/m²

DIRECTREAL|Zariadený 2-izbáčik na MDŽ v Šuranoch

Reality Šurany

2 izbový byt | MDŽ | 65 m²

Directreal Team - Ponúkame na prenájom priestranný 2 izbový byt v blízkosti kompletnej občians

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Šurany

620 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|VÝRAZNÁ ZĽAVA Nádherná chalupa v lone prírody na Liptove

Reality Ižipovce

Chalupa, rekreačný domček | Ižipovce | 170 m²

Directreal LMCity - Romantická chalupa na predaj – Liptov, Ižipovce. Na LV je to dom, čiže hy

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ižipovce

229,000 € 1347 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Nižná Roveň - pozemky na predaj do osobného vlastníctva!

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | Podtureň | 508 m²

Directreal LMCity - NOVÉ STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ – LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ A OKOLIE Lokalita,

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

123 €/m2 123 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Multifunkčný 2-poschodový objekt, 726m2 na predaj v priemyselnej zóne Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

Polyfunkčný objekt | Malomágerská | 726 m²

Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na predaj multifunkčný 2-poschodo

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Zlaté Klasy

160,000 € 220 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Rodinné domy na predaj (23086)
Upresniť hľadanie