DIRECTREAL|Rodinný dom vhodný na chalupu

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | Dolné Hámre | 110 m²

Directreal PNB - V dedinke Hodruša Hámre - časť Kyslá, ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

100,000 € 909 €/m²

DIRECTREAL|POZEMOK 612 M2 - VÝBORNÁ POLOHA NA HLAVNEJ PRÍSTUPOVEJ CESTE BLÍZKO KOMPY - VO VOJKE NAD DUNAJOM

Reality Vojka nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | Vojka nad Dunajom | 612 m²

Directreal Office - Ponúkame na predaj pozemok na začiatku obce Vojka nad Dunajom o výmere 612

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

Cena dohodou

DIRECTREAL|ZNÍŽENÁ CENA! Na predaj PEKNÝ OPLOTENÝ stavebný pozemok o výmere 748 m2 vo vyhľadávanej lokalite neďaleko centra v Hurbanove. EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | Hurbanovo | 748 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID 376096 ná

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

48,000 € 64 €/m²

DIRECTREAL|Slnečný pozemok pre "Tiny house" alebo chatku - či investícia? :)

Reality Pribylina

Rekreačný pozemok | Pribylina | 463 m²

Directreal LMCity - Slnečný pozemok s výhľadom na Tatry a majestátny Kriváň – ideálne miesto

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Pribylina

18,205 € 39 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Priestory pre ordinácie alebo administratívu v reprezentatívnej novostavbe

Reality Ružomberok

Kancelárie, administratívne priestory | J. Jančeka | 200 m²

Directreal LMCity - Hľadáte moderné reprezentatívne priestory pre vašu firmu alebo ordináciu?

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Pozemok na výstavbu rodinného domu v Liptovskej Ondrašovej

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | S.B. Hroboňa | 1,062 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Liptovskom Mikuláši, v časti Lipt. O

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

134,000 € 126 €/m²

DIRECTREAL|VÝRAZNÁ ZĽAVA Nádherná chalupa v lone prírody na Liptove

Reality Ižipovce

Chalupa, rekreačný domček | Ižipovce | 170 m²

Directreal LMCity - Romantická chalupa na predaj – Liptov, Ižipovce. Na LV je to dom, čiže hy

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ižipovce

229,000 € 1347 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Nižná Roveň - pozemky na predaj do osobného vlastníctva!

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | Podtureň | 508 m²

Directreal LMCity - NOVÉ STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ – LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ A OKOLIE Lokalita,

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

123 €/m2 123 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Multifunkčný 2-poschodový objekt, 726m2 na predaj v priemyselnej zóne Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

Polyfunkčný objekt | Malomágerská | 726 m²

Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na predaj multifunkčný 2-poschodo

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Zlaté Klasy

160,000 € 220 €/m²

DIRECTREAL|Predaj malebnej záhradky

Reality Šamorín

Záhrada | Slnečná | 300 m²

Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na predaj rekreačný domček s možn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Šamorín

79,900 € 266 €/m²

DIRECTREAL|Domček na úpätí Devínskej Kobyly

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Chalupa, rekreačný domček | Waitov lom | 150 m²

Directreal Strong - Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj celoročne obývateľný 2.posch. rodi

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

250,000 € 1667 €/m²

DIRECTREAL|Skvelá chata v lese na Orave

Reality Námestovo

Chalupa, rekreačný domček | Slanická Osada | 380 m²

Directreal LMCity - Na predaj nádherná chata pri Oravskej priehrade Hľadáte dokonalé miesto

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Námestovo

350,000 € 921 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

DIRECTREAL|NOVÁ CENA * INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ * moderná chata v lese pri potoku na skok do Jasnej

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | Demänovská Dolina | 108 m²

Directreal LMCity - V zastúpení majiteľa a Vám ponúkame na predaj kompletne zariadenú štýlovú

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

352,000 € 3259 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Výrazné zníženie ceny

Reality Macov

Objekt pre obchod | ... | 79 m²

Directreal Live - Ponúkam na predaj jedinečnú príležitosť získať bývalý Hostinec v malebnej ob

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Macov

187,000 € 2848 €/m²

DIRECTREAL|Rodinný dom vhodný na chalupu s pekným pozemkom.

Reality Braväcovo

Rodinný dom | Braväcovo | 80 m²

Directreal LMCity - Rozprávková Chalupa v Braväcove s Južnou Záhradou! Hľadáte ideálne útočisk

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Braväcovo

55,000 € 688 €/m²

DIRECTREAL|NOVÁ CENA - pozemok v Demänovej na Liptove

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Demänová | 1,470 m²

Directreal LMCity - EXKLUZÍVNE v realitnej kancelárii Directreal LMCity ponúkame na predaj sln

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

39 €/m2 39 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Stavebný pozemok v Kvetoslavove územná zóna Pri lesíku

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Pri lesiku | 600 m²

Directreal Live - Predám stavebný pozemok v obci Kvetoslavov o výmere 600m2. Inžinierske siete

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

168,000 € 280 €/m²

DIRECTREAL|Mať vlastný les pri vode

Reality Jahodná

Lesná pôda | ... | 2,853 m²

Directreal Live - Viete si predstaviť rybolov z vlastného pozemku? Žiadne „jazierko“, ale rie

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

19,900 € 7 €/m²

DIRECTREAL|2 rozľahlé pozemky v Demänovskej Doline

Reality Demänovská Dolina

Orná pôda | Demänová | 8,122 m²

Directreal LMCity - EXKLUZÍVNE v realitnej kancelárii Directreal LMCity ponúkame na predaj 2 s

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Demänovská Dolina

3 €/m2 3 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Skvelá ponuka byt s veľkou terasou s parkovným miestom

Reality Šamorín

3 izbový byt | ...... | 78 m²

Directreal Live - Directreal -Líve ponúka v obci Horný Bar ,moderný 3 izbový by v rodinnom do

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Šamorín

158,500 € 2032 €/m²

DIRECTREAL|Rodinný dom na krásnom 10á pozemku v tichej lokalite

Reality Šoporňa

Rodinný dom | Čsl. armády | 120 m²

Directreal Norea - Ponúkame na predaj rodinný dom na krásnom 10á pozemku v tichej uličke Česko

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šoporňa

119,000 € 992 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Rodinný dom s garážou v najlepšej lokalite Serede

Reality Sereď

Rodinný dom | Pod hrádzou | 180 m²

Directreal Norea - Ak túžite bývať v rodinnom dome, tak je veľká pravdepodobnosť, že ste si po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sereď

155,000 € 861 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Predáme 2-izbový byt, 60 m², garáž, 2 balkóny, Bitarová

Reality Žilina

2 izbový byt | Žilina | 60 m²

Directreal Dynamic - Hľadáte bývanie, kde spojíte pokoj vidieka s rýchlou dostupnosťou do okol

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

145,000 € 2417 €/m²

DIRECTREAL|Dom s príjemnou atmosférou v tichej časti a 4,5 á pozemkom

Reality Vlčkovce

Rodinný dom | Vlčkovce | 107 m²

Directreal Norea - V tichej a vyhľadávanej lokalite obce Vlčkovce, len pár minút od Trnavy a S

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vlčkovce

249,500 € 2332 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Rodinné domy na predaj (23086)
Upresniť hľadanie