DIRECTREAL|Kompletne zariadený 1 izbový byt na predaj na ulici Mostová

Reality Šaľa

1 izbový byt | Mostová | 30 m²

Directreal Family - Ponúkam na predaj zrekonštruovaný 1 izbový byt na ulici Mostová na sídlisk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Šaľa

88,000 € 2933 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|PREDAJ - Garáž - Šaľa Veča

Reality Šaľa

Garáž | Fraňa Kráľa | 20 m²

Directreal Family - GARÁŽ NA PREDAJ V ŠALI – VEČI | FRAŇA KRÁĽA V lokalite, kde momentálne n

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Šaľa

24,800 € 1240 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|1 izbový veľkometrážny byt prerobený na 2 izbový

Reality Holíč

1 izbový byt | Pri Kaštieli | 51 m²

Directreal Fair - *** ZNÍŽENÁ CENA *** Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 1-izbový byt

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Holíč

85,000 € 1667 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ: 3 izbový byt s loggiou, Školská ul., Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | Školská | 72 m²

Základné informácie: Typ nehnuteľnosti: 3-izbový byt s loggiou. V prípade záujmu možnosť dok

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Stupava

179,900 € 2499 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM, KANCELÁRSKE PRIESTORY, ROĽNÍCKA – VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Roľnícka | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom jedinečné kancelárske priestory nachádzajúce sa v nádhernom prostredí

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

Cena dohodou

PREDAJ, Kancelársko skladová budova s parkovaním, Stupava, výmera 492 m2

Reality Stupava

Administratívny objekt | Cementárenská | 492 m²

Ponúkame Vám na predaj kancelársko – skladovú budovu na Cementárenskej ul. v Stupave – areál Ce

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Stupava

750,000 € 1524 €/m²

PREDAJ, 4 izbový radový dom s garážou, Konvalinková ul. Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Konvalinková 11 | 124 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového domu s garážou v top lokalite na Kremenici v príje

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Stupava

319,000 € 2573 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 2 izbový byt s terasou a balkónom, ul. V. Šikulu, Stupava

Reality Stupava

2 izbový byt | Vincenta Šikulu | 55 m²

Ponúkame Vám na predaj výborne dispozične riešený, slnečný 2 izbový byt , nachádzajúci sa v teh

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Stupava

182,900 € 3325 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 5-izbový rodinný dom v obklopení prírody – uľ. Trebuľková, Záhorská Bystrica,

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Trebuľková | 200 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešenú novostavbu 5-izbového rodinného domu v stave holo

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

645,000 € 3225 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 5 IZBOVÝ DOM, V TOP ŠTANDARDE, KREMENICA, STUPAVA

Reality Stupava

Rodinný dom | 158 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný, samostatne stojaci 5 izbový rodinný dom v príjemnom tichom p

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Stupava

555,000 € 3513 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, POZEMOK 833 m2, MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pri tureckom kopci | 833 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vo výbornej lokalite v obci Most pri Bratislave na ul.

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

190,000 € 228 €/m²

PREDAJ, STAVEBNÝ POZEMOK 1226 m2, ZÁHORSKÁ VES

Reality Záhorská Ves

Pozemok pre rodinné domy | 1,226 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý stavebný pozemok v tichej časti centra obce Záhorská Ves. Na p

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Záhorská Ves

105,000 € 86 €/m²

PRENÁJOM, PARKOVACIE STÁTIE, ZIPAVA, OKRUŽNÁ, STUPAVA

Reality Stupava

Garáž | Okružná | 12 m²

Ponúkame Vám na prenájom parkovacie státia so sklápateľným parkovacím stĺpkom v projekte ZIPAVA

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Stupava

40 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

PREDAJ, 4-izbový mezonetový byt s veľkou terasou, ul. Cementárenská

Reality Stupava

4 izbový byt | Cementárenská | 135 m²

Ponúkame na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4-izbový mezonetový byt s veľkou ter

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Stupava

298,500 € 2211 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 4 izbový byt s loggiou, Pri artézskej studni, Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | 84 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt s loggiou nachádzajúci sa v tesno

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Stupava

184,900 € 2201 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 4i rodinný dom s garážou, ul. Jelšová, Zohor

Reality Zohor

Rodinný dom | Jelšová | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinný dom s garážou typu bungalov v príjemnom t

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Zohor

339,000 € 2260 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, garáž na Kukučínovej ul., Stupava

Reality Stupava

Garáž | Dlhá | 18.8 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž nachádzajúcu sa na Kukučínovej ul. (križovatka Dlhej, Vajanského a

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Stupava

21,500 € 1144 €/m²

PREDAJ, 4 izb. RD s pivnicou vo výbornej lokalite, Mariánska, Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Mariánska 86 | 180 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový dom s pivnicou a záhradou na Mariánskej ul. v Stupave VÝMERA D

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Stupava

419,500 € 2331 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM, 2 IZBOVÝ BYT, BUDOVATEĽSKÁ, STUPAVA

Reality Stupava

2 izbový byt | Budovateľská | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom čiastočne zariadený 2 izbový byt vo výbornej lokalite na Budovateľskej

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Stupava

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM, KALNCELÁRSKE PRIESTORY, MARIÁNSKA - STUPAVA

Reality Stupava

Kancelárie, administratívne priestory | Mariánska | 58 m²

Ponúkame Vám na prenájom klimatizované kancelárske priestory nachádzajúce sa v tichej lokalite

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Stupava

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 2 izbový byt s predzáhradkou a parkovaním, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Tatranská | 118 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 2 izbový byt so záhradkou na Tatranskej ul. v centre Záhorsk

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

229,000 € 1941 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, Garáž, ul. Marcheggská, Stupava

Reality Stupava

Garáž | Marcheggská | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž nachádzajúcej sa na Marcheggskej ulici v Stupave. Garáž sa nachádz

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Stupava

23,500 € 1306 €/m²

DIRECTREAL|Starostlivo udržiavaný rodinný dom na výnimočnom, veľkorysom 38 árovom pozemku!

Reality Dolná Streda

Rodinný dom | Dolná Streda | 95 m²

Directreal Norea - Rodinný dom na výnimočnom, veľkorysom 38 árovom pozemku – Dolná Streda Hľa

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dolná Streda

227,000 € 2389 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Rodinný dom s nádhernou záhradou, ihneď voľný

Reality Sereď

Rodinný dom | Horný Čepeň | 150 m²

Directreal Norea - Predstavujem vám nehnuteľnosť, ktorá si vás získa nielen svojím potenciálom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sereď

169,900 € 1133 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23129)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30407)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Upresniť hľadanie