PREDAJ, 4-izbový mezonetový byt s veľkou terasou, ul. Cementárenská

Reality Stupava

4 izbový byt | Cementárenská | 135 m²

Ponúkame na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4-izbový mezonetový byt s veľkou ter

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Stupava

298,500 € 2211 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 4 izbový byt s loggiou, Pri artézskej studni, Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | 84 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt s loggiou nachádzajúci sa v tesno

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Stupava

184,900 € 2201 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 4i rodinný dom s garážou, ul. Jelšová, Zohor

Reality Zohor

Rodinný dom | Jelšová | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinný dom s garážou typu bungalov v príjemnom t

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Zohor

339,000 € 2260 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, garáž na Kukučínovej ul., Stupava

Reality Stupava

Garáž | Dlhá | 18.8 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž nachádzajúcu sa na Kukučínovej ul. (križovatka Dlhej, Vajanského a

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Stupava

21,500 € 1144 €/m²

PREDAJ, 4 izb. RD s pivnicou vo výbornej lokalite, Mariánska, Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Mariánska 86 | 180 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový dom s pivnicou a záhradou na Mariánskej ul. v Stupave VÝMERA D

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Stupava

419,500 € 2331 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM, 2 IZBOVÝ BYT, BUDOVATEĽSKÁ, STUPAVA

Reality Stupava

2 izbový byt | Budovateľská | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom čiastočne zariadený 2 izbový byt vo výbornej lokalite na Budovateľskej

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Stupava

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM, KALNCELÁRSKE PRIESTORY, MARIÁNSKA - STUPAVA

Reality Stupava

Kancelárie, administratívne priestory | Mariánska | 58 m²

Ponúkame Vám na prenájom klimatizované kancelárske priestory nachádzajúce sa v tichej lokalite

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Stupava

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 2 izbový byt s predzáhradkou a parkovaním, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Tatranská | 118 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 2 izbový byt so záhradkou na Tatranskej ul. v centre Záhorsk

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

229,000 € 1941 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, Garáž, ul. Marcheggská, Stupava

Reality Stupava

Garáž | Marcheggská | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž nachádzajúcej sa na Marcheggskej ulici v Stupave. Garáž sa nachádz

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Stupava

23,500 € 1306 €/m²

DIRECTREAL|Starostlivo udržiavaný rodinný dom na výnimočnom, veľkorysom 38 árovom pozemku!

Reality Dolná Streda

Rodinný dom | Dolná Streda | 95 m²

Directreal Norea - Rodinný dom na výnimočnom, veľkorysom 38 árovom pozemku – Dolná Streda Hľa

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dolná Streda

227,000 € 2389 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Rodinný dom s nádhernou záhradou, ihneď voľný

Reality Sereď

Rodinný dom | Horný Čepeň | 150 m²

Directreal Norea - Predstavujem vám nehnuteľnosť, ktorá si vás získa nielen svojím potenciálom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sereď

169,900 € 1133 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|Priestranný obchodný priestor na úžasnom mieste!

Reality Sereď

Obchodné priestory | Dolnomajerská | 84 m²

Directreal Norea - Obchodný priestor na Dolnomajerskej – investujte do priestoru s potenciálom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Sereď

93,000 € 1107 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Stavebný pozemok s platným stavebným povolením v TOP lokalite

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Dolnočepenská | 964 m²

Directreal Norea - STAVEBNÝ POZEMOK S PLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM NA DOM S DVOMI BYTOVÝMI JEDN

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

124,000 € 129 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Rodinný dom s garážou v najlepšej lokalite Serede

Reality Sereď

Rodinný dom | Pod hrádzou | 180 m²

Directreal Norea - Ak túžite bývať v rodinnom dome, tak je veľká pravdepodobnosť, že ste si po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sereď

155,000 € 861 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Priestranný, široký stavebný pozemok 805 m2 v tichej lokalite s prístupovou komunikáciou

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Kasárenská | 805 m²

Directreal Norea - Hľadáte ideálne miesto pre váš budúci dom alebo výhodnú investíciu? Ponúka

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

124,200 € 154 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ! Rodinný dom na veľkom pozemku v obci Ortuťová

Reality Ortuťová

Rodinný dom | - | 160.59 m²

Rodinný dom na predaj – Ortuťová, okr. Bardejov Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ortuťová

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Výrobné, skladové a administratívne priestory v Nitre na prenájom

Reality Nitra

Priestor pre výrobu | - | 812 m²

Na prenájom samostatný objekt s výrobnými, skladovými a administratívnymi priestormi – Nitra P

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

3,800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ I MILLHAUS I 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské nivy | 107.5 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ priestranný 4 izbový byt v štandarde v projekte MILLHAUS. S

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

650,700 € 6053 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Znížená cena! 2 izbový byt s výhľadom a parkovacím miestom

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 69 m²

Directreal Pro - Slnko už teplé svieti a my Vám prinášame na predaj tento slnečný štýlový byt.

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

176,000 € 2551 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Investičný pozemok v atraktívnej lokalite Južný Prameň, Nitra

Reality Nitra

Záhrada | Južný Prameň | 444 m²

Directreal Exkluziv - Investičný pozemok s budúcim potenciálom – Nitra, Južný prameň - Párovsk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

49,000 € 110 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Stavebný pozemok v pokojnej časti obce Žirany

Reality Žirany

Pozemok pre rodinné domy | Ulica pri železnici | 624 m²

Directreal Exkluziv - Exkluzívna ponuka v podobe stavebného pozemku o rozlohe 624 m², priprave

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Žirany

47,700 € 76 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj CHATA v Čaradiciach s obrovským pozemkom – pokoj, priestor a súkromie !

Reality Čaradice

Chalupa, rekreačný domček | Čaradice | 141 m²

Directreal Exkluziv - Na predaj: Chatka , vidiecky domček v obci Čaradice s veľkým pozemkom,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čaradice

209,900 € 1489 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ Pozemok v srdci prírody v Lúčkach pri Kremnici

Reality Lúčky

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok o

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lúčky

75,000 € 50 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj pozemok v Uhrovci

Reality Uhrovec

Pozemok pre bytovú výstavbu | Uhrovec | 738 m²

Moderný maklér ponúka na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Uhrovec, vzdialenej len

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Uhrovec

55,000 € 75 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23126)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8533)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Upresniť hľadanie