DIRECTREAL|Znížená cena! 2 izbový byt s výhľadom a parkovacím miestom

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 69 m²

Directreal Pro - Slnko už teplé svieti a my Vám prinášame na predaj tento slnečný štýlový byt.

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

176,000 € 2551 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Investičný pozemok v atraktívnej lokalite Južný Prameň, Nitra

Reality Nitra

Záhrada | Južný Prameň | 444 m²

Directreal Exkluziv - Investičný pozemok s budúcim potenciálom – Nitra, Južný prameň - Párovsk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

49,000 € 110 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Stavebný pozemok v pokojnej časti obce Žirany

Reality Žirany

Pozemok pre rodinné domy | Ulica pri železnici | 624 m²

Directreal Exkluziv - Exkluzívna ponuka v podobe stavebného pozemku o rozlohe 624 m², priprave

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Žirany

47,700 € 76 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj CHATA v Čaradiciach s obrovským pozemkom – pokoj, priestor a súkromie !

Reality Čaradice

Chalupa, rekreačný domček | Čaradice | 141 m²

Directreal Exkluziv - Na predaj: Chatka , vidiecky domček v obci Čaradice s veľkým pozemkom,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čaradice

209,900 € 1489 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ Pozemok v srdci prírody v Lúčkach pri Kremnici

Reality Lúčky

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok o

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lúčky

75,000 € 50 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj pozemok v Uhrovci

Reality Uhrovec

Pozemok pre bytovú výstavbu | Uhrovec | 738 m²

Moderný maklér ponúka na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Uhrovec, vzdialenej len

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Uhrovec

55,000 € 75 €/m²

Novinka
Novinka

Kamenný banský dom Hodruša

Reality Hodruša-Hámre

Vidiecky dom | Nezadaná | 200 m²

Toto nie je obyčajný dom pre hocikoho. Na konci tichej doliny, kde bežní turisti nechodia a vy

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

295,000 € 1475 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

ALL INCLUSIVE | Na predaj veľkometr. 1-izb. byt s balkónom, Dun.Streda

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Jilemnického | 35 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 1-izbový b

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

88,000 € 2514 €/m²

Novinka
Novinka

Budova bývalej základnej školy, Jasov, Košice - okolie

Reality Jasov

Obchodné priestory | 474 m²

Predávame budovu bývalej základnej školy v obci Jasov, Košice - okolie. Je to výhodná investičn

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Jasov

176,000 € 371 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečnice- garážové parkovacie státie

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Zuzany Chalupovej | 13 m²

Predáme parkovacie miesto v garáži, v Slnečniciach- zóna Mesto, Zuzany Chalupovej 18. Cena par

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

25,000 € 1923 €/m²

Novinka
Novinka

RODINNÝ DOM S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM PRI HORSKOM PARKU, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0451

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Haydnova | 150 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave situovaný

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS
Novinka
Novinka

Veľký a priestranný 4 izbový byt na prenájom, Drotárska ul. v Horskom Parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 160 m²

Natália Šultysová / realitnamaklerka.sk ponúkam na prenájom krásny, nadštandardne veľký 4 izbo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Novostavba nízkoenergetického rodinného dvojdomu, Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | 120 m²

Predstavte si bývanie, ktoré si dokončíte presne podľa seba. Bez kompromisov, bez prerábok po n

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

209,990 € 1750 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

✅Rekonštruovaný 2-izbový byt na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Lachova | 54 m²

RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj svetlý, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt, ktorý spája

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

219,900 € 4072 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Posledné voľné apartmány priamo od developera – Malinô Brdo, Hrabovo

Reality Ružomberok

Apartmán | Hrabovská dolina | 42 m²

Ponúkame na predaj posledné jednotky chalet apartmánov v novovybudovanom projekte priamo pod zj

Publikované: 08.09.2022 Aktualizované: 15.02.2026
Byty na predaj Ružomberok

127,000 € 2490 €/m²

Novostavby rodinných domov – IBV ZIPPKA, Skalica

Reality Skalica

Rodinný dom | 134.85 m²

Hľadáte moderné bývanie v meste so súkromím vlastnej záhrady? Predstavujeme vám nový rezidenčn

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Skalica

198,000 € 1468 €/m²

Exkluzívne | Nadštandardný 2i byt s parkingom Florian Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Školská | 60 m²

Realitná kancelária Domovia ponúka exkluzívne na prenájom nadštandardný 2-izbový byt s loggiou

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Znížená cena | Na predaj výnimočný 2i byt pri Trnavskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 57 m²

Realitná kancelária Domovia ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 2 izbový byt s vysokými strop

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

320,000 € 5614 €/m²

Exkluzívne | Na prenájom 2i byt s loggiou na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Mlynarovičova | 56 m²

Realitná kancelária Domovia ponúka exkluzívne na prenájom zrekonštruovaný 2 izbový byt s loggio

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

560 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ: Stavebný pozemok s projektom rodinného domu a právoplatným stavebným povolením

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Čulenova | 250 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 250 m², 315 m² a 269 m² s kompletným pr

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

175 €/m2 175 €/m2

Exkluzívne | Na predaj 5i byt s garážou a záhradou v centre Ružomberka

Reality Ružomberok

5 a viac izbový byt | K. Medveckého | 129 m²

Realitná kancelária Domovia ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 5-izbový byt so samostatn

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

220,000 € 1705 €/m²

Pozemok 574m2 Slnečné stráne Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Iný stavebný pozemok | Slnečné Stráne | 574 m²

Na predaj v exkluzívnom zastúpení majiteľov, pozemok v lokalite Slnečné stráne o veľkosti 574m2

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

90 €/m2 90 €/m2

Novinka
Novinka

Predaj 3 izb. bytu na začiatku Petržalky, Dubnická ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Dubnická | 66 m²

Ponúkame na predaj 3 izb. byt s výmerou 66 m2 vo vyhľadávanej lokalite Petržalky na Dubnickej

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

219,000 € 3318 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Cena dohodou ! Rekreačná chata v Levočskej doline

Reality Levoča

Chalupa, rekreačný domček | 93 m²

Na predaj Vám ponúkame peknú zrekonštruovanú drevenú chatu vhodnú na rekreačné účely počas celé

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levoča

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23127)
Upresniť hľadanie