Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Koprivnickej ulici v Bratislave - Dúbravke.

Reality Bratislava-Dúbravka

Kancelárie, administratívne priestory | Koprivnická | 65 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Koprivnickej ulici v Dúbravk

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 14.02.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

730 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj Rodinný dom - Novostavba, Lesná ulica, Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Lesná | 135.55 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v obľúbenej lokalite v

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Stupava

399,000 € 2944 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj záhrada s chatou v Devínskej Novej Vsi. Lokalita: Pod Srdcom

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhrada | Pavla Horova | 850 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok vo výbornej lokalite so záhradnou ch

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

185,400 € 218 €/m²

Ponúkame na prenájom ordináciu v zdravotnom stredisku Saratovská ul., Bratislava.

Reality Bratislava-Dúbravka

Obchodné priestory | Saratovská | 43.55 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom nebytový ambulanciu/ordináciu v Zdravotnom stredisku

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

653.25 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Krásne rodinné hniezdo s vlastným „SPA“ centrom v Miloslavove

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Železničná | 501.61 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj obrovský, ale hlavne krásny a nadštandardný dom, v ktor

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 07.08.2025
Domy na predaj Miloslavov

820,000 € 1635 €/m²

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA KARPATY – RODINNÉ BÝVANIE V DOLNÝCH OREŠANOCH

Reality Dolné Orešany

3 izbový byt | Dolné Orešany | 77 m²

Hľadáte spojenie moderného komfortu, pokoja vidieka a bezpečia pre vaše deti? Ponúkame Vám na p

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dolné Orešany

195,990 € 2545 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Exkluzívne v APEX reality nadštandardný rodinný dom v Leopoldove 981 m2

Reality Leopoldov

Rodinný dom | Nádražná | 300 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj dvojpodlažný, čiastočne podpivničený, te

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Leopoldov

359,000 € 1197 €/m²

NA PREDAJ I MILLHAUS I Priestranný 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské nivy | 139.67 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ priestranný, veľkometrážny, 4 izbový byt v štandarde v proje

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

826,400 € 5917 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

MODERNÝ 2i byt, NOVOSTAVBA FUXOVA, PARKING, LOGGIA, Bosákova ulica, Zač.Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bosákova | 49 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom moderný, slnečný 2 - izbový byt s pekným vý

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom moderný 1-izbový byt v novostavbe na Terase

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Kysucká | 21 m²

Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zariadený 1-izbový byt v novostavbe na obľúbenej Teras

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

640 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Zrekonštruovaný 3-izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v obľúbenej časti Starého Mesta na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

660 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Kamenný banský dom Hodruša

Reality Hodruša-Hámre

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 200 m²

Toto nie je obyčajný dom pre hocikoho. Na konci tichej doliny, kde bežní turisti nechodia a vy

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hodruša-Hámre

295,000 € 1475 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzivne na predaj Chata s Bazénom v Kráľovej nad Váhom

Reality Kráľová nad Váhom

Chalupa, rekreačný domček | - | 270 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj krásnu chatu v tesnej blízkosti rieky Váh.

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľová nad Váhom

55,000 € 204 €/m²

Novinka
Novinka

ID-4020 SUPER PONUKA – Záhradka s domčekom Michalovce – LABOREC

Reality Michalovce

Rekreačný pozemok | Rybárska | 1 m²

ID:4020 Ponúkame na predaj záhradku v záhradkárskej oblasti Laborec: jedná sa o pozemok o výmer

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

39,900 € 39900 €/m²

Novinka
Novinka

Obchodný priestor 107 m² s prémiovým vstupom z ulice | ideálny pre showroom, kliniku alebo reprezentatívne služby

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | 107 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj nebytový/obcho

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

169,900 € 1588 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný 3-izbový byt (70 m²) v rodinnom dome so záhradou

Reality Dolná Lehota

3 izbový byt | Dolná Lehota | 70 m²

Ponúkame na prenájom kompletne prerobený a zariadený 3-izbový byt priamo v rodinnom dome v Doln

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Dolná Lehota

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ – Rodinný dom v obci Jatov (okres Nové Zámky)

Reality Jatov

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojn

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Jatov

98,000 € 653 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM Garzónka s balkónom 5 min. pešo od VW – Jána Jonáša

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša 9 | 30 m²

Ponúkame na prenájom funkčnú garzónku s výhľadom na Devínsku Kobylu Tento byt na ulici Jána

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj domu 105 m², pozemek 700 m²

Predám svoj krásny 4-izbový dom postavený z kvalitnej tehly v osobnom vlastníctve. V nehnuteľno

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

639,000 € 6086 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj domu 180 m², pozemek 450 m²

Reality Vydrany

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný päťizbový rodinný dom s energ.cert.B( nízké prevádz

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vydrany

269,999 € 1500 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj domu 120 m², pozemek 436 m²

Reality Kaplna

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Základné parametre Úžitková plocha: 119,46 m² | Pozemok: ~436 m² | Záhradný domček: 22 m

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kaplna

345,000 € 2875 €/m²

Novinka
Novinka

Lukratívny apartmán s balkónom priamo na zjazdovke v Demänovskej doline

Reality Demänovská Dolina

2 izbový byt | - | 42 m²

Na predaj kompletne zariadený 2i apartmán, 1x vlastné parkovacie miesto, v blízkosti zjazdovky

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

295,000 € 7024 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|3 izbový byt v skvelej lokalite - centrum mesta aj vlaková stanica na dosah

Reality Šaľa

3 izbový byt | Novomeského | 74 m²

Directreal Family - Hľadáte priestranné bývanie s rýchlou dostupnosťou do centra aj na vlak? T

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Šaľa

133,000 € 1797 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Zariadený nízkoenergetický rodinný dom v Trnovci nad Váhom s nádherným pozemkom- môžete sa ihneď sťahovať

Reality Trnovec nad Váhom

Rodinný dom | Trnovec nad Váhom | 110 m²

Directreal Family - Ponúkam Vám na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v pokojnej lokalite v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trnovec nad Váhom

264,900 € 2408 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23129)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30407)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie