SRG | Tiché miesto kúsok od jazera | Pre: mobilný dom, karavan, záhradu

Reality Nesvady

Rekreačný pozemok | Jánošíkova | 1,440 m²

Páčilo by sa vám bývať na tichom a pokojnom mieste kúsok od jazera? A to na úplnom súkromí a p

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Nesvady

28,780 € 20 €/m²

SRG | Nový projekt vo výstavbe na tichom mieste | Andovce

Reality Andovce

Rodinný dom | Ulica Ladislava Miskolcziho | 114 m²

Do práce blízko, po práci kľud aký v meste budete hľadať len ťažko. Víta vás bývanie v rodinno

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Andovce

218,990 € 1921 €/m²

SRG | Prebuďte v sebe dizajnéra | S. H. Vajanského

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | S. H. Vajanského | 60 m²

Prebuďte v sebe dizajnéra. Alebo sa nechajte inšpirovať vizualizáciami v galérii (v škandinávsk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,990 € 2000 €/m²

SRG | Pre klienta hľadáme 1izb. alebo 2izb. byt | Platba ► hotovosť

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Šoltésovej | 36 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1izb. alebo 2izb. byt najmä na sídlisku JUH a blízko centra na

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 22.09.2025
Byty na kúpa Nové Zámky

Cena dohodou

SRG | Moderný byt s veľkým balkónom a parkingom v STAR RESIDENCE

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Jazdecká | 60 m²

Moderný 2-izb. byt v nedávno skolaudovanej novostavbe Star Residence v skvele vybavenej lokalit

Publikované: 22.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

SRG | 3-izb. dom v tichej uličke a na konci obce

Reality Bánov

Rodinný dom | Pod hájom | 124 m²

Pokoj a súkromie sú jeho 2. menom. Kvalitná tehlová stavba aj s garážou, dobrá dispozícia a sk

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Bánov

109,990 € 887 €/m²

SRG | Historický dom s vyše 32á pozemkom pri hrádzi

Reality Komoča

Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²

Krásne prostredie na okraji obce Komoča, so záhradou končiacou až pri hrádzi. Hľadáte väčší p

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Komoča

84,990 € 283 €/m²

SRG | Práve dokončená KOMPLET rekonštrukcia | T. G. Masaryka

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | T. G. Masaryka | 38 m²

Nasťahujte sa do nového, ešte po KOMPLET rekonštrukcii neobývaného bytu a staňte sa jeho PRVÝM

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

470 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rozľahlý pozemok Senec Lužianky

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | 1,480 m²

THE CONCEPT REAL ESTATE Vám ponúka exkluzívne na predaj rozľahlý stavebný pozemok s navrhnutým

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Senec

299,950 € 203 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny rodinný dom s dvojgarážou 5 ELEMENT RESIDENCE

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Jazdecká | 207.65 m²

THE CONCEPT REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný rodinný dom v jedinečnej

Publikované: 02.06.2023 Aktualizované: 19.09.2025
Domy na predaj Chorvátsky Grob

765,000 € 3684 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

RK EXPRES - na predaj rodinný dom v Handlovej, ul. Pekárska.

Reality Handlová

Rodinný dom | Pekárska | 160 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom, ktorý tvorí časť dvojdo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Handlová

105,000 € 656 €/m²

Novinka
Novinka

Novostavba 4-izbového dvojdomu s výbornou dispozíciou

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská | 105 m²

Ing. Ildikó Marczellová – RESPECT REAL ponúka na predaj kvalitne postavený 4-izbový rodinný dvo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

229,990 € 2190 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj zabehnutej reštaurácie v projekte BREZOVINA

Reality Oravské Veselé

Reštaurácia | Nezadaná | 412 m²

Moderná gastronómia v srdci dynamicky sa rozvíjajúceho rezortu. Ponúkame na predaj kompletne

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Oravské Veselé

480,000 € 1165 €/m²

Novinka
Novinka

1-izbový byt po kompletnej konverzii na 2-izbovy LIPTOV

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Palúčanská | 40 m²

Ponúkame na predaj momentálne už 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v PALUDZKEJ – holobyt

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Novinka
Novinka

3-izb. byt s tichým vnútroblokom v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Krajinská | 54 m²

Len pár minút navyše od centra, no rozdiel v cene, ktorý pocítite okamžite. V Podunajských Bisk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

194,000 € 3593 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

RK EXPRES - na predaj rodinný dom v Nitrianskom Pravne.

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | Prievidzská | 120 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v zas

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

94,000 € 783 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom, Čachtice

Reality Čachtice

Rodinný dom | Niva | 85 m²

Táto romantická vidiecka chalupa v Čachticiach ponúka približne 85 m² úžitkovej plochy a stojí

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čachtice

165,500 € 1947 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj 4-izbový byt (84,14 m²) so záhradou/pozemkom a parkovaním pri jazere

Reality Senec

4 izbový byt | Veľký biel-Malobielska ul. | 84.14 m²

ZNALECKÝ POSUDOK K DISPOZÍCII Ponúkame na predaj 4-izbový mezonetový byt s úžitkovou plocho

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Senec

214,900 € 2554 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 4-izbový byt (84,14 m²) so záhradou/ pozemkom a parkovaním pri jazere

Reality Veľký Biel

Mezonet | Malobielska | 84.14 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Veľký Biel

214,900 € 2554 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Veľký Biel

4 izbový byt | Malobielska | 84.14 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Veľký Biel

214,900 € 2554 €/m²

Novinka
Novinka

VIV Real predaj pozemku v Ratnovciach s výhľadom na jazero Sĺňava

Reality Ratnovce

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,600 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Ratnovce s výmerou 1600 m2 s pekným výhľadom na jazero Sĺňava

Publikované: 11.11.2024 Aktualizované: 08.01.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

30 €/m2 30 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 4 izbového bytu v Ratnovciach s terasou

Reality Ratnovce

4 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom po rekonštrukcií komplet zariadený 4 izbový byt v Ratnovciach na prí

Publikované: 09.11.2021 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na prenájom Ratnovce

Cena dohodou

VIV Real predaj stavebného pozemku v tichej lokalite v obci Ratnovce

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | Sun Hause | 1,010 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok pre rodinné domy v obci Ratnovce v novovybudovanej lok

Publikované: 21.03.2016 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

141,400 € 140 €/m²

VIV Real predaj stavebného pozemku v novej lokalite v obci Ratnovce

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,800 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky v novej lokalite v obci Ratnovce pre výstavbu rodinných domov kd

Publikované: 13.09.2016 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

120 €/m2 120 €/m2

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23110)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30405)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie