Kancelárie, administratívne priestory | hurbanistov | 24 m²
Ponúkame na prenájom kancelárie či priestory na rôzne služby o výmere 24 m2, 32 m2 a 72 m2 na u
Cena dohodou
Rodinný dom | 106 m²
.Chcete bývať vo vlastnom domčeku v lokalite medzi mestami Prešov a Sabinov? Obec Ostrovany pon
115,000 € 1274 €/m²
Rodinný dom | Teriakovská | 110 m²
Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite v Teriakovciach pri Prešo
220,000 € 2000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | LEMEŠIANSKA | 1,242 m²
Ponúkame na predaj pekný rovinatý stavebný pozemok v lokalite prešovskej Hanisky. Na pozemku
140 €/m2 140 €/m2
Rodinný dom | Slnečná | 100 m²
Snívate o bývaní podľa svojho štýlu, kde si ráno vychutnáte kávu na terase, deti sa vám budú be
139,990 € 1400 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jánošíkova | 1,440 m²
Páčilo by sa vám bývať na tichom a pokojnom mieste kúsok od jazera? A to na úplnom súkromí a p
28,780 € 20 €/m²
3 izbový byt | S. H. Vajanského | 24 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izb. alebo menší 3-izb. byt prioritne na sídlisku JUH, najlep
Cena dohodou
Rodinný dom | Nová cesta | 143 m²
Hľadáte kvalitne postavený rodinný dom, ktorý je možné aj bez veľkých búracích prác zrekonštruo
114,990 € 804 €/m²
Garsónka | T. G. Masaryka | 20 m²
Bývajte ani nie 2 min. od stanici v útulnej a pekne prerobenej garsónke so zariadením. Súčasť
350 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | M. R. Štefánika | 68 m²
► Byt je ihneď k dispozícii. Nachádza sa na 2. poschodí bez výťahu v polyfunkčnom dome, hneď
500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ulica Ladislava Miskolcziho | 398 m²
Do práce blízko, po práci kľud aký v meste budete hľadať len ťažko. Víta vás bývanie v rodinno
218,990 € 550 €/m²
2 izbový byt | Železničná | 53 m²
K dispozícii od 31.05.2026. OBHLIADKY po dohode možné už TERAZ. V tomto útulnom byte vám nič
500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Ľ. Štúra | 36 m²
Bývajte ani nie minútu od stanice v útulnom a pekne prerobenom 1-izb. byte so zariadením a aj s
430 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Záhradná | 35 m²
Bývajte v plne vybavenej lokalite, kde budete mať všetko na skok. A prírodu ako na dlani. Vita
49,990 € 1428 €/m²
1 izbový byt | Šoltésovej | 36 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 1izb. alebo 2izb. byt najmä na sídlisku JUH a blízko centra na
Cena dohodou
2 izbový byt | T. Vansovej | 65 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | Janka Kráľa | 99 m²
► UŽ REZERVOVANÉ Ak by ste mali záujem o túto nehnuteľnosť, ozvite sa +421 911 636 477, a ak b
114,990 € 1162 €/m²
Garsónka | Boženy Němcovej | 25 m²
AKTUÁLNE. Byt je práve v rekonštrukcii. K dispozícii bude cca od 30.05.2026. Bývajte blízko c
420 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Garsónka | Nábrežná | 20 m²
Nasťahujte sa do nového, ešte po KOMPLET rekonštrukcii neobývaného bytu a staňte sa jeho PRVÝM
370 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,284 m²
Krásne prostredie na okraji obce Komoča, so záhradou končiacou až pri hrádzi. Hľadáte väčší p
84,990 € 26 €/m²
Rodinný dom | Krátka | 166 m²
Jedinečne pôsobiaci, priestranný, rozlohou a vybavením štredro obdarený, a na zaujímavom mieste
234,990 € 1416 €/m²
Garsónka | Vodná ul. | 20 m²
Bývajte blízko centra Komárna v ako 5 ☆︎ hviezdičkovej hotelovej izbe, v tejto precízne preroben
420 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Jánošíkova | 1,440 m²
28,780 € 20 €/m²
Rodinný dom | Ulica Ladislava Miskolcziho | 114 m²
218,990 € 1921 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.