Exkluzívna ponuka: viacúčelová nehnuteľnosť v centre mesta Senica

Reality Senica

Rodinný dom | Hurbanova | 275 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočnú nehnuteľnosť s jedinečnou kombináciou priestoru na podnikanie

Publikované: 27.10.2022 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Senica

Info v RK

PREDAJ: Moderná novostavba v energetickej triede A0 – Skalica (IBV ZIP)

Reality Skalica

Rodinný dom | Mallého | 102.5 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája modernú architektúru, maximálnu úsporu energií a absolútny pokoj?

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Skalica

227,000 € 2215 €/m²

STRATEGICKÁ INVESTÍCIA: Priemyselný pozemok v Skalici v susedstve lídrov trhu

Reality Skalica

Priemyselná zóna | Priemyselná | 17,540 m²

Hľadáte ideálne miesto pre expanziu vašej výroby, vybudovanie logistického centra alebo sídla s

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 23.12.2025
Pozemky na predaj Skalica

65 €/m2 65 €/m2

Na predaj Vinohradnícky domček k.ú. Vrádište

Reality Vrádište

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 1 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný Vinohradnícky domček so zastavanou plochou 37 m2, na pozemku o

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 12.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Vrádište

53,000 € 53000 €/m²

PREDANÉ: Komfortná záhradná chatka v najžiadanejšej lokalite v Skalici

Reality Skalica

Záhradná chatka | 60 m²

Ponúkame na predaj záhradnú chatku v najžiadanejšej lokalite v Skalici, v ZO Hájky, ktorá ponúk

Publikované: 26.02.2024 Aktualizované: 16.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Skalica

Cena dohodou

REZERVOVANÉ: Kompletne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Skalice

Reality Skalica

3 izbový byt | Mallého | 64 m²

Hľadáte bývanie, kde stačí len otočiť kľúčom a bývať? Ponúkame vám exkluzívne na predaj slnečný

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Skalica

Info v RK

Stavebný pozemok s výhľadom na Baziliku – Šaštín-Stráže, časť Stráže (514 m²)

Reality Šaštín-Stráže

Pozemok pre rodinné domy | Vršky | 514 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov v tichej a malebnej lokalite? Ponúkame vám stavebný

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Šaštín-Stráže

49,900 € 97 €/m²

Prenájom 1,5-izbového bytu v Skalici

Reality Skalica

2 izbový byt | Komenského | 50 m²

Ponúkame na prenájom 1,5-izbový zariadený byt v Skalici. Byt sa nachádza v polyfunkčnom dome na

Publikované: 31.08.2023 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na prenájom Skalica

440 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj 4-izbového bungalovu v Skalici – exkluzívna ponuka v lokalite IBV ZIP

Reality Skalica

Rodinný dom | Čulenova | 105 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom moderného murovaného 4-izbového bungalovu

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 19.09.2025
Domy na predaj Skalica

155,000 € 1476 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v meste Skalica – 882 m² v atraktívnej lokalite

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Mallého | 882 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov? Ponúkame vám jedinečnú príležitosť na kúpu krásneho

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Pozemky na predaj Skalica

165 €/m2 165 €/m2

Prenájom 2-izbového bytu v centre mesta Skalica

Reality Skalica

2 izbový byt | Komenského | 60 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový čiastočne zariadený byt v Skalici. Byt sa nachádza na 2. poschodí

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na prenájom Skalica

540 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PRIPRAVUJEME NOVÝ DEVELOPERSKÝ PROJEKT V SKALICI

Reality Skalica

3 izbový byt | 78 m²

Rezidencia VLČIE MAKY! Nadčasová architektúra. Súkromie. Komfort. Predzáhradky a terasy až 50

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 24.01.2026
Byty na predaj Skalica

Info v RK

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII V TICHOM PROSTREDÍ – SKALICA, UL. MALLÉHO

Reality Skalica

3 izbový byt | Mallého | 66 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 66 m², situovaný vo vyhľadávanej a po

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Skalica

118,500 € 1795 €/m²

PREDANÉ: 2-izbový byt s balkónom a potenciálom v Skalici (Ul. Mallého)

Reality Skalica

2 izbový byt | Mallého | 49 m²

Hľadáte bývanie v pokojnom prostredí plnom zelene, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa svoji

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Skalica

Info v RK

ZĽAVA: Na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Unín

Reality Unín

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v obci Unín, ktorý poskytuje ideálnu prílež

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Unín

77,000 € 513 €/m²

PRENAJATÉ: Na prenájom hala na výrobné/skladové účely v Skalici

Reality Skalica

Skladový objekt | Horská | 385 m²

Ponúkame na prenájom halu na skladové alebo výrobné účely v meste Skalica (okres Skalica). Obje

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Skalica

Info v RK

Ponúkame na predaj viacúčelový podnikateľský objekt v meste Skalica

Reality Skalica

Iný objekt | Pod Sklepami | 1 m²

Ponúkame na predaj viacúčelový podnikateľský objekt v širšom centre mesta Skalica ( okres Skali

Publikované: 07.02.2018 Aktualizované: 28.01.2026
Objekty na predaj Skalica

Cena dohodou

RK EXPRES - na predaj rodinný dom vo Veľkej Lehote, okr. Žarnovica.

Reality Veľká Lehota

Rodinný dom | Inovec | 240 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom s letnou kuchyň

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľká Lehota

135,000 € 563 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok na Sigorde

Reality Kokošovce

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 196 m²

Hľadáte les a blízkosť vodnej priehrady? Potrebujete víkendový pokoj a možnosti rekreácie na sk

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Kokošovce

15,000 € 77 €/m²

Pozemok pre výstavbu RD nad sídl.3 v Prešove -Zľava!

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Jána Lazoríka | 916 m²

Ponúkame na predaj pekný slnečný a rovinatý pozemok o bohatej výmere 916 m2 v Prešove nad sídli

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU NA KĽÚČ

Reality Prešov

Rodinný dom | kdekoľvek | 100 m²

JK REAL vám ponúka výstavbu jednopodlažného murovaného rodinného domu komplet ako sa hovorí -

Publikované: 16.10.2019 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Prešov

1,400 €/m2 1529 €/m2

SKLADY a výrobné priestory na Bardejovskej ulici, PO

Reality Prešov

Priestor pre výrobu | 2,900 m²

Ponúkame na prenájom priestrannú otvorenú halu o výmere 2200 m2 + ďalších 723 m2 sú nové admini

Publikované: 05.12.2022 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Prešov

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Stavebný pozemok 961 m2, Kapušany pri Prešove - ZĽAVA

Reality Kapušany

Pozemok pre rodinné domy | Sekčovská | 961 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok pod Kapušianskym hradom /10 km od centra Prešova/ o výmere

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Kapušany

105,000 € 109 €/m²

Novostavba RD v Teriakovciach, Prešov

Reality Teriakovce

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Ponúkame vám zaujímavé nové bývanie v pokojnej lokalite v Teriakovciach pri Prešove. Ponúkame v

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Teriakovce

329,000 € 2991 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1384)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Rodinné domy na predaj (23109)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30402)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie