EUROVEA TOWER, klimatizovaný 2 izbový byt na 36.poschodí, s recepciou 24/7, parkovaním aj pivnicou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 50 m²

Exkluzívna ponuka pre Vás na prenájom 2 izbový byt v prvom slovenskom mrakodrape EUROVEA TOWER

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,650 €/mesiac 33 €/mesiac/m²

Novostavba SKY PARK, luxusný klimatizovaný 3 izbový byt s loggiou, parkovaním, Bratislava I, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 90 m²

Ponúkame na prenájom luxusný vkusný a praktický 3 izbový byt s parkovaním, loggiou v novostavbe

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,550 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NOVÝ klimatizovaný 3 izbový byt v novostavbe ZWIRN, 2X parkovanie, pivnica, 1minúta od NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 84 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový luxusný klimatizovaný 3 izbový byt v novom projekte Zwirn. Nac

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Úplne nový plne klimatizovaný 4 izbový byt v novostavbe, veľká 77m2 terasa, balkón 10m2, Bratislava II, Ružinov, Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ružová dolina | 185 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom úplne nový klimatizovaný 4 izbový byt v novostavb

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

INVESTÍČNY BYT klimatizovaný 2 izbový byt s loggiou na 12.p., 2 garážové miesta na -1.p.p, novostavba TRI VEŽE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 63.25 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj veľký klimatizovaný 2 izbový, svetlený byt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

288,000 € 4553 €/m²

Samostatne stojaci 3 izbový rodinný dom s dvojgarážou, komplet podpivničený, pozemok 573m2, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Trnavská | 210 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj veľký 3 izbový komplet podpivničený rodinný dom v ob

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

325,000 € 1548 €/m²

KRESÁNKOVA: NA PRENÁJOM 2 – i BYT s BALKÓNOM a PARKINGOM v NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 55 m²

Ponúkame na prenájom 2 – izbový byt situovaný na 4.p. novostavby s výťahom na Kresánkovej ulici

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

rodinný dom – 4 izbový bungalov, úžitková plocha 135 m²+ 30 m²terasa, časť kynek

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornokynecká ulica | 155 m²

VitoReality ponúka na predaj 4 – izbový rodinný dom – bungalov – holodom na rovinatom pozemku s

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

289,000 € 1865 €/m²

Novinka
Novinka

DROBNÉHO: PRIESTRANNÝ 2 – i BYT /62 m2/ PO REKONŠTRUKCII s DVOMI LODŽIAMI

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 62.05 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 – izbový byt s podlahovou plochou 62,05 m2 m2 situovaný na 12

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

234,900 € 3786 €/m²

|ALL PERFECT| Moderný 2-izbový byt s terasou na prenájom v centre Trnavy

Reality Trnava

2 izbový byt | Kapitulská | 58 m²

All Perfect Reality ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza v centre Trnavy

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Trnava

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

|ALL PERFECT| Moderný 1-izbový byt v novostavbe v atraktívnej lokalite Piešťany – Banka

Reality Banka

1 izbový byt | Bananská | 38 m²

All Perfect Reality ponúka na predaj 1-izbový byt v novostavbe v Piešťanoch, v obľúbenej časti

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Banka

104,200 € 2742 €/m²

|ALL PERFECT| 2-izbový byt v novostavbe Piešťany – Banka | ideálne bývanie aj investícia

Reality Banka

2 izbový byt | Bananská | 58 m²

All Perfect Reality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v Piešťanoch, časť Banka, ktorá

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Banka

165,200 € 2848 €/m²

ALL PERFECT| Na predaj zrekonštruovaný 4 izbový rodinný dom v Šintave

Reality Sereď

Rodinný dom | Šintavská | 69 m²

All Perfect Reality ponúka na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom v tichej lokalite obc

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Domy na predaj Sereď

187,600 € 2719 €/m²

Reality Šintava

Rodinný dom | Nové domy | 69 m²

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Domy na predaj Šintava

187,600 € 2719 €/m²

|ALL PERFECT| PREDANÉ| Na predaj krásny 2-izbový byt s balkónom v Seredi

Reality Sereď

2 izbový byt | Fándlyho | 54 m²

Táto nehnuteľnosť je už predaná. Možno ste ju nestihli, ale ak sa Vám páčila, predstavte si, ž

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

|ALL PERFECT| PREDANÉ| Na predaj 3-izbový byt s balkónom v Seredi

Reality Sereď

3 izbový byt | Pažitná | 74 m²

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

|ALL PERFECT| Luxusný 2-izbový byt s balkónom na prenájom

Reality Sereď

2 izbový byt | 60 m²

All Perfect Reality Vám ponúka na prenájom luxusný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza v novostavbe

Publikované: 02.02.2023 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Sereď

505 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

|ALL PERFECT| Výrobné priestory|Kancelárie|Predajňa|Prenájom v Seredi|

Reality Sereď

Priestor pre výrobu | Trnavská cesta | 387 m²

Exkluzívne iba u nás! All Perfect Reality Vám ponúkajú na prenájom výrobné priestory, kancelári

Publikované: 05.05.2023 Aktualizované: 28.01.2026
Priestory na prenájom Sereď

Cena dohodou

Kancelárske priestory na prenájom v Seredi

Reality Sereď

Kancelárie, administratívne priestory | Vonkajší Rad | 60 m²

All Perfect Reality Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory, ktoré sa nachádzajú na ulici

Publikované: 11.01.2023 Aktualizované: 27.11.2025
Priestory na prenájom Sereď

450 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

|REZERVOVANÉ|ALL PERFECT| Na predaj 3-izbový byt so záhradou v Seredi

Reality Sereď

3 izbový byt | Kukučínova | 64 m²

All Perfect Reality Vám pripravili na predaj výnimočný 3-izbový byt v novostavbe na Kukučínovej

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

|ALL PERFECT| Na predaj veľkorysý 5-izbový rodinný dom v Šintave

Reality Šintava

Rodinný dom | 210 m²

All Perfect Reality Vám ponúkajú na predaj priestranný rodinný dom v obci Šintava, situovaný v

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Šintava

228,900 € 1090 €/m²

|ALL PERFECT| Na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Trstín

Reality Trstín

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

All Perfect Reality Vám ponúkajú na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Trstín, ktorý je ideálno

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Trstín

141,900 € 788 €/m²

ALL PERFECT| Na predaj 5 izbová novostavba rodinného domu Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | Dominova cesta | 137 m²

All Perfect Reality prináša na predaj moderný 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 137 m²,

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Domy na predaj Moravany nad Váhom

293,550 € 2143 €/m²

ALL PERFECT| Na predaj moderná novostavba rodinného domu Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | Dominova cesta | 137 m²

All Perfect Reality ponúka na predaj priestranný a poctivo postavený 4-izbový rodinný dom s úži

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Domy na predaj Moravany nad Váhom

329,600 € 2406 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30382)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23108)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie