Krásny rozľahlý pozemok na predaj NITRA / ŠÚDOL

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 2,809 m²

Ponúkame Vám na predaj rozľahlý, rovinatý a slnečný pozemok vhodný na výstavbu viacerých rodinn

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 11.06.2024
Pozemky na predaj Nitra

306,990 € 109 €/m²

Rozľahlý stavebný pozemok na predaj

Reality Šurianky

Pozemok pre rodinné domy | Šurianky | 1,296 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj krásny slnčený stavebný pozemok s rozlohou 1296 m2. Pozemok s

Publikované: 18.01.2023 Aktualizované: 24.04.2025
Pozemky na predaj Šurianky

97,200 € 75 €/m²

EXTRAVAGANTNÝ 5i dom _ Novostavba _ Predaj _ Uzatvorený súkromný areál 8. rodinných domov

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | HRUŠOV | 134.6 m²

Na predaj EXTRAVAGANTNÝ, skolaudovaný a rozľahlý 5 izbový Rodinný dom v stave NOVOSTA

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

420,000 € 3299 €/m²

Malebná romantická chalupa pod lesom

Reality Brezová pod Bradlom

Chalupa, rekreačný domček | Brezová pod Bradlom | 80 m²

SHARK REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj romantický dvojizbový domček v tichej lokalite Brezo

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 30.05.2025
Chaty a chalupy na predaj Brezová pod Bradlom

87,000 € 1088 €/m²

Lukratívna rezidencia v Bratislave

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Bratislava | 0 m²

V zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj lukratívnu rezidenciu v širšom okolí Patrónky, v ti

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 30.04.2025
Domy na predaj Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Administratívno-apartmánová budova

Reality Snina

Kancelárie, administratívne priestory | 300 m²

Predaj administratívno-apartmánovej budovy v tichej lokalite, s pozemkom a prístupovou cestou

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na predaj Snina

Cena dohodou

Rodinný dom vhodný ako investícia obec Radava

Reality Radava

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s úžitkovou plochou cca 200m2, ktorý sa využíval ako penzión

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Objekty na predaj Radava

164,999 € 825 €/m²

TOP PONUKA - Priestranný 4 izbový rodinný dom s pekným pozemkom

Reality Čata

Rodinný dom | Nová | 196 m²

Shark real Vám ponúka na predaj presvetlený 4 izbový rodinný dom s garážou a pekným rovinatým p

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Domy na predaj Čata

119,999 € 612 €/m²

Administratívno apartmánový dom

Reality Snina

Apartmánový dom | Budovateľská | 300 m²

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na predaj Snina

Info v RK

Rodinný dom s bazénom na predaj

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

Shark real Vám ponúka na predaj vkusný 4 izbový rodinný dom v tichej časti obce Veľký Lapáš, ok

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 26.08.2025
Domy na predaj Veľký Lapáš

319,500 € 3043 €/m²

Pre seriózneho klienta hľadám 4-izbový rodinný dom v Trnave

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre seriózneho klienta hľadám 4-izbový rodinný dom priamo v Trnave. Ideálne aspoň čiastočná rek

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Domy na kúpa Trnava

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - Rodinný dom s rozľahlým slnečným pozemkom

Reality Valaská Belá

Rodinný dom | Nezadaná | 441 m²

SHARK REAL Vám ponúka na predaj veľký rodinný dom s rozľahlým slnečným pozemkom v obci Valaská

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 08.07.2025
Domy na predaj Valaská Belá

130,000 € 295 €/m²

NOVÁ CENA! Rodinný dom na predaj

Reality Vlčany

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

SHARK REAL vám ponúka na predaj starší, dvojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej a v

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vlčany

105,500 € 879 €/m²

Pokoj vidieka a priestor pre vaše sny – dom v Bardoňove

Reality Bardoňovo

Rodinný dom | Nezadaná | 133 m²

SHARK REAL vám ponúka na predaj starší rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v pokojnej obci

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bardoňovo

93,900 € 706 €/m²

Exkluzívne na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii Trebišov-Ternavská

Reality Trebišov

3 izbový byt | Ternavská | 70.5 m²

EXKLUZÍVNE: Shark real ponúka na predaj krásny a moderne zariadený 3-izbový byt po kompletnej r

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trebišov

136,000 € 1929 €/m²

Krásny priestranny byt na predaj

Reality Myjava

4 izbový byt | SNP | 63.5 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený byt v meste Myjava, ktorý prešiel staršou komple

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Myjava

146,000 € 2299 €/m²

Na prenájom: 3-izbový byt s výhľadom na tri svetové strany | Ružová dolina, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²

Byt, ktorý bol urobený s rozumom a odovzdaný s čistým svedomím. Kompletne zrekonštruovaný 3-izb

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

830 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Investičná príležitosť v centre Bratislavy – 3-izbový byt po rekonštrukcii, ideálny na dlhodobý aj krátkodobý prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Heydukova | 74 m²

SHARK REAL ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný a štýlový 3-izbový byt v lukra

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 5122 €/m²

Štýlová chata s výhľadom na Zemplínsku šíravu – Paľkov

Reality Kaluža

Chata, drevenica, zrub | 168 m²

EXKLUZÍVNE: Shark real ponúka na predaj Štýlovú chatu s výhľadom na Zemplínsku šíravu – Paľk

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kaluža

138,500 € 824 €/m²

Predaj 4 izbového bytu- Bratislava, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

SHARKREAL Vám ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový byt s celkovou podlahovou plochou 95 m² a log

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s balkónom kúsok od stanice – Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Vrbovská cesta | 77 m²

SHARK REAL vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 77 m², situovaný na 5. poscho

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Piešťany

175,500 € 2279 €/m²

Svetlý dizajnový byt s nadštandardným zariadením - Javorová, Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Javorová | 67 m²

SHARK REAL vám exkluzívne prináša výnimočnú príležitosť objaviť bývanie, ktoré si zamilujete na

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Piešťany

220,000 € 3284 €/m²

5 izbový mezonet v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Nám. SNP | 113 m²

SHARKREAL Vám ponúka na predaj výnimočný mezonet s celkovou rozlohou 138 m² a balkónom 5 m² ori

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

595,000 € 5265 €/m²

DOPYT!!! PRE KONKRETNEHO KLIENTA HLADAME CHATU ALEBO DOM

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Holubyho | 130 m²

Hľadáme pre konkrétneho seriózneho klienta rodinný dom alebo chalupu vhodnú na trvalé bývanie.

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

260,000 € 2000 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23111)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30368)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie