Na Prenájom - 3 izbový byt v centre mesta pod hradom s parkovacím miestom

Reality Nitra

3 izbový byt | Mostná | 115 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na prenájom Nitra

1,300 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na PRENÁJOM klimatizované kancelárie v centre Nitry s parkovaním

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Nitra | 150 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pr

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Priestory na prenájom Nitra

Cena dohodou

Znížená cena, Na PREDAJ, 3-izbový, zrekonštruovaný byt v centre v tehlovej bytovke – Štefánikova trieda

Reality Nitra

3 izbový byt | Štefánikova trieda | 81 m²

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

179,900 € 2221 €/m²

Na PREDAJ novostavba 3i byt so záhradkou v Rezidencii Golianovo

Reality Nitra

3 izbový byt | 68.19 m²

Katarína Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka n

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Nitra

Info v RK

Na PRENÁJOM administratívne/kancelárske/obchodné priestory, Nitra-Centrum

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova trieda | 134 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 real estate ponúka pri

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na PREDAJ novostavba 1i bytu s balkónom v Rezidencii Golianovo

Reality Golianovo

1 izbový byt | Nezadaná | 35.86 m²

Katarina Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka n

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Golianovo

Info v RK

Na PREDAJ 1 izbový klimatizovaný byt s balkónom

Reality Nitra

1 izbový byt | Južná | 33.75 m²

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Nitra

Info v RK

Na PREDAJ Exkluzívna vila 320m2 na golfovom ihrisku v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | Nitra | 280 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pre

Publikované: 13.03.2023 Aktualizované: 22.02.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | 120 m²

Publikované: 30.05.2019 Aktualizované: 12.01.2026
Priestory na prenájom Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ Sýpka - reštaurácia, bar s bytom a izbami.

Reality Nitra

Iný priestor | Nitra | 270 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 12.05.2024 Aktualizované: 12.01.2026
Priestory na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ 5 i novostavba bungalov s garážou v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | 180 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na predaj 4

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 30.01.2025
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Pripravujeme Na PREDAJ - Štýlová 4-izbová novostavba -Nitra - Veľké Zálužie

Reality Veľké Zálužie

Rodinný dom | Hlavná | 137 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Pripravu

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Zálužie

245,000 € 1788 €/m²

REZERVOVANÉ Na PREDAJ - 4izbova NOVOSTAVBA - pripravená na okamžité nasťahovanie

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

V2 Real Estate ponúka na predaj moderný nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom v pokojnej a vyh

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľký Lapáš

235,000 € 2611 €/m²

METROPOLITAN │Zariadený 2-izbový byt s balkónom, ZWIRN – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Páričkova | 55 m²

METROPOLITAN │Zariadený 2-izbový byt s balkónom, ZWIRN – Nivy METROPOLITAN ponúka na prenájom

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

METROPOLITAN │ Zariadený 3-izbový byt s balkónom a parkovaním

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Kazanská | 67 m²

METROPOLITAN │ Zariadený 3-izbový byt s balkónom a parkovaním METROPOLITAN ponúka na prenájom

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

890 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( č.7 )

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 504 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( pozemok č.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

539,540 € 1071 €/m²

Novinka
Novinka

4-izbový byt na prenájom v Senci | garáž, parkovacie miesto, 2 balkóny a možnosť využívať záhradu

Reality Senec

4 izbový byt | Žarnovova | 115.34 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt na Žarnovovej ulici v

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Senec

1,400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

ASSENZIO – PRENAJOM – 2 IZBOVÝ – VIENA GATE – PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Kopčianska | 63.62 m²

Assenzio ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenom polyfunkčnom komplexe

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Pozrite si 6 i RODINNÝ DOM na UNIKÁTNOM MIESTE v SÚKROMÍ no PRI CENTRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Chrasťová | 160 m²

Michal NOVOMESKÝ ponúka na PREDAJ 6-izbový rodinný dom postavený v roku 2000 na unikátnom miest

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,800 € 3749 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na predaj 5 izbový rodinný dom - Ruskov, Košice okolie

Reality Ruskov

Rodinný dom | 258 m²

Ak vám je byt malý, tento dom v Ruskove je presne ten krok vpred, ktorý vaša rodina potrebuje.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ruskov

287,000 € 1112 €/m²

Novinka
Novinka

Veľký 3-izbový byt 78 m² s lodžiou, Zvolenská ulica, Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Zvolenská | 78 m²

Ponúkame na predaj svetlý 3-izbový byt s výmerou 78 m² + lodžia na obľúbenom sídlisku Klokočina

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,900 € 2178 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 2 izbový byt v novostavbe Košice - Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 56.55 m²

Martin Šipoš z Reality s VAMI vám exkluzívne ponúka na prenájom útulný, kompletne zariadený 2 i

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 2 izbový byt - Košice, Klimkovičová ulica

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Klimkovičova | 53 m²

Príjemný 2-izbový byt s balkónom na Klimkovičovej ulici na KVP – pohodlné bývanie v lokalite, k

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

790 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 1,5 izbový byt - Košice, Titogradská ul.

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Titogradská | 37 m²

Moderný 1,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na KVP – balkón, klimatizácia a štýl, ktorý

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

750 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23113)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Upresniť hľadanie