Na prenájom 2-izbový byt na ulici A.Gwerkovej, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | A. Gwerkovej | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt na ulici A.Gwerkovej, Petržalka – Ovsište (tichá lokalita

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

770 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt Trenčín na predaj, Soblahovská ul.

Reality Soblahov

3 izbový byt | Soblahovská | 74 m²

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt vo výbornej lokalite Trenčína na Soblahovskej ul. Byt s c

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Soblahov

Cena dohodou

AZ. STAVEBNÝ pozemok 615m2 v okr. Piešťany /Voda, Elektrina, Kanalizácia, Cesta, Osvetlenie/

Reality Veselé

Pozemok pre rodinné domy | 615 m²

V projekte REZIDENCIA VESELE realitná kancelária Andel&Zachar. ponúka na predaj stavebný pozemo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veselé

73,800 € 120 €/m²

Novinka
Novinka

2 izbový byt Trenčín, na prenájom, ul. P. Bezruča, parkovanie

Reality Trenčín

2 izbový byt | Bezručova | 50 m²

Ponúkame na prenájom pekný, útulný 2 izbový byt v Trenčíne, ul. P. Bezruča. Byt s úžitkovou pl

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2 izbový byt Trenčín, na prenájom, I. Olbrachta, parkovanie

Reality Trenčín

2 izbový byt | I. Olbrachta | 63 m²

Ponúkame na prenájom pekný, útulný 2 izbový byt v Trenčíne, ul. I. Olbrachta. Byt s úžitkovou

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na prenájom Trenčín

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3 izbový byt Trenčín na predaj, Sihoť

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hodžova | 67 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt vo výbornej lokalite Trenčína na Sihoti, Hodžova ul. Byt s celk

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

DIRECTREAL|Investičný byt pripravený k okamžitému nasťahovaniu

Reality Žilina

2 izbový byt | Javorová | 49 m²

Directreal Dynamic - Ponúkame na predaj 2 izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii v r.2008. Byt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

165,000 € 3367 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt na predaj, Slatina nad Bebravou

Reality Slatina nad Bebravou

3 izbový byt | Slatina nad Bebravou | 75 m²

Ponúkame na predaj priestranný, čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Slatine nad Bebravou.

Publikované: 14.07.2019 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Slatina nad Bebravou

88,800 € 532 €/m²

Moderný 3-izbový byt neďaleko električky po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Drobného | 71 m²

Predáme 3-izbový byt po práve dokončenej kvalitnej kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci sa na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

264,900 € 3731 €/m²

Krásny 3-izbový byt na začiatku Dúbravky po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Beňovského | 75 m²

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

274,900 € 3665 €/m²

Záhradná chata s pozemkom 300 m2 na predaj, Trenčín - Kubrá

Reality Trenčín

Záhradná chatka | Kubrická | 18 m²

Ponúkame na predaj pozemok s chatkou v krásnej a tichej lokalite Trenčína, v záhradkárskej osad

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 08.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčín

38,000 € 2111 €/m²

Útulný rodinný dom v tichej lokalite pod Sandbergom

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Slovinec | 112 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj jednoposchodový rodinný dom skolaudovaný v roku 2016, situovaný

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

390,000 € 3482 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Znížená cena 3 izbového bytu v tehlovej bytovke s možnosťou prikúpenia garáže LM

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Čsl. brigády | 67 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj 3 izbový tehlový byt s balkónom v Top lokalite Liptovsk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

169,000 € 2522 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Znížená cena Dom s garážou so super dispozíciou v Top lokalite LM - Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Demänovská cesta | 180 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na predaj tento úžasný rodinný dom v Top lokalite Liptovského

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

230,000 € 1278 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečný 3-izbový byt v novostavbe Bory Bývanie s loggiou a parkovaním

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 76.63 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný, svetlý a veľmi príjemne riešený 3-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

329,900 € 4305 €/m²

V projekte ZWIRN bývanie s balkónom a zeleným vnútroblokom v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v prestížnom projekte ZWIRN 3, ktorý spája historický industriá

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,080 € 7076 €/m²

Úplne nový a slnečný byt s terasou v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Na predaj ponúkame úplne novú garsónku v projekte AGÁTY na Agátovej ulici, na rozhraní Dúbravky

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

Eleganté priestory na prenájom v novostavbe Westpark, 2 x parkovacie miesto

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Kunovská | 71.72 m²

Ponúkame Vám na prenájom atraktívne, moderné priestory vhodné na kancelárske alebo podnikateľsk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

890 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Priestranný 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Trávniky

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a presvetlený 2-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza na

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4091 €/m²

Na predaj úplne nový 1-izbový byt s loggiou po čerstvej rekonštrukcii, ešte neobývaný pri Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vilová | 24.8 m²

Ponúkame na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt (garsónka) s loggiou, ktorý

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

160,000 € 6452 €/m²

Úplne nový a slnečný byt s terasou v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v tichom dvore Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Konventná | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej lok

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,000 € 5828 €/m²

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Kunovská | 71.72 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

890 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný 2 izbový s loggiou na Palisádoch

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palisády | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný a zrekonštruovaný veľký 1,5-izbový byt (dispozične riešený

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23116)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Upresniť hľadanie