METROPOLITAN │Zariadený 2-izbový byt s balkónom, ZWIRN – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Páričkova | 55 m²

METROPOLITAN │Zariadený 2-izbový byt s balkónom, ZWIRN – Nivy METROPOLITAN ponúka na prenájom

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

METROPOLITAN │ Zariadený 3-izbový byt s balkónom a parkovaním

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Kazanská | 67 m²

METROPOLITAN │ Zariadený 3-izbový byt s balkónom a parkovaním METROPOLITAN ponúka na prenájom

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

890 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( č.7 )

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 504 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( pozemok č.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

539,540 € 1071 €/m²

Novinka
Novinka

4-izbový byt na prenájom v Senci | garáž, parkovacie miesto, 2 balkóny a možnosť využívať záhradu

Reality Senec

4 izbový byt | Žarnovova | 115.34 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt na Žarnovovej ulici v

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Senec

1,400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

ASSENZIO – PRENAJOM – 2 IZBOVÝ – VIENA GATE – PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Kopčianska | 63.62 m²

Assenzio ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenom polyfunkčnom komplexe

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Pozrite si 6 i RODINNÝ DOM na UNIKÁTNOM MIESTE v SÚKROMÍ no PRI CENTRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Chrasťová | 160 m²

Michal NOVOMESKÝ ponúka na PREDAJ 6-izbový rodinný dom postavený v roku 2000 na unikátnom miest

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,800 € 3749 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na predaj 5 izbový rodinný dom - Ruskov, Košice okolie

Reality Ruskov

Rodinný dom | 258 m²

Ak vám je byt malý, tento dom v Ruskove je presne ten krok vpred, ktorý vaša rodina potrebuje.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ruskov

287,000 € 1112 €/m²

Novinka
Novinka

Veľký 3-izbový byt 78 m² s lodžiou, Zvolenská ulica, Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Zvolenská | 78 m²

Ponúkame na predaj svetlý 3-izbový byt s výmerou 78 m² + lodžia na obľúbenom sídlisku Klokočina

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,900 € 2178 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 2 izbový byt v novostavbe Košice - Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 56.55 m²

Martin Šipoš z Reality s VAMI vám exkluzívne ponúka na prenájom útulný, kompletne zariadený 2 i

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 2 izbový byt - Košice, Klimkovičová ulica

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Klimkovičova | 53 m²

Príjemný 2-izbový byt s balkónom na Klimkovičovej ulici na KVP – pohodlné bývanie v lokalite, k

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

790 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 1,5 izbový byt - Košice, Titogradská ul.

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Titogradská | 37 m²

Moderný 1,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na KVP – balkón, klimatizácia a štýl, ktorý

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

750 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( č.1)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 501 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,900 € 798 €/m²

Novinka
Novinka

Staromestský 3i (4) byt 102m2, s parketami, vysokými stropmi a balkónom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 102 m²

EXPAT EXPERTS |Štýlový staromestský 3i (4) byt 102m2, s parketami, vysokými stropmi a balkónom

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Zážitkový, moderný, štýlový 3izb byt v centre (F745-113-ANM)

Reality Prešov

3 izbový byt | čd. | 72 m²

(F745-113-ANM) Dobrým korením rodinnej pohody je skutočne krásne bývanie. Naozaj treba vidieť

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

217,900 € 3026 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj apartmánov Kožino, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Ponúkame na predaj 3 apartmány v Projekte Hillside Kožino v Zadarskej župe Kožino vzdialeného l

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj

520,000 € 4727 €/m²

Predaj apartmánov v projekte Rovanjska, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Ponúkame na predaj 4 apartmány v trojpodlažnom dome v Projekte Rovanjska, v obci Rovanjska v Za

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj

225,000 € 3156 €/m²

Predaj 2i bytu s parkovacím státím, ul. Svornosti

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Ulica Svornosti | 52.55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2i byt v novostavbe skolaudovaného bytového domu na ulici Svornos

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

223,000 € 4244 €/m²

2-izbový byt v novostavbe na Sekvojovej ulici v Alžbetinom dvore

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Bottova ulica | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový zariadený 2-izbový byt v Miloslavove na Sekvojovej ulici. Rozloha

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Miloslavov

570 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Predaj 3i rodinný dom so zimnou záhradou v obľúbenej časti Rajky, krb, pozemok 540 m2, Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame na predaj priestranný, jednopodlažný montovaný rodinný dom so zimnou záhradou a krbom.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

259,000 € 2866 €/m²

Predaj 3i byt s balkónom v uzatvorenom areáli, Viladomy, Rajka

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame na predaj priestranný plne zariadený 3 izbový byt s balkónom. Byt s rozlohou 58 m² je

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

145,000 € 2500 €/m²

Predaj 4i rodinný dom pri ramene Dunaja, pozemok 394 m2, Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame na predaj moderný, kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom (bungalov) z roku 2021. Do

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

226,000 € 2935 €/m²

Predaj 5i rodinný dom na slnečnom 1284 m2 pozemku, Bezenye

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye | Bezenye

Ponúkame na predaj priestranný, tehlový 5-izbový rodinný dom (153,13 m2) na konci tichej ulice

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bezenye

293,000 € 1913 €/m²

Predaj 5i rodinný dom na slnečnom 1284 m2 pozemku, Bezenye

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Bezenye

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

293,000 € 1913 €/m²

Predaj priestranný 2i byt s krytým parkovacím miestom v novostavbe, Rajka

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame Vám na predaj 2i byt v novostavbe bytového domu v Rajke. Bytový dom je tehlový s výťah

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

120,600 € 2406 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Rodinné domy na predaj (23116)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie