Predaj 3i byt s balkónom v uzatvorenom areáli, Viladomy, Rajka

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame na predaj priestranný plne zariadený 3 izbový byt s balkónom. Byt s rozlohou 58 m² je

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

145,000 € 2500 €/m²

Predaj 4i rodinný dom pri ramene Dunaja, pozemok 394 m2, Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame na predaj moderný, kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom (bungalov) z roku 2021. Do

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

226,000 € 2935 €/m²

Predaj 5i rodinný dom na slnečnom 1284 m2 pozemku, Bezenye

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye | Bezenye

Ponúkame na predaj priestranný, tehlový 5-izbový rodinný dom (153,13 m2) na konci tichej ulice

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bezenye

293,000 € 1913 €/m²

Predaj 5i rodinný dom na slnečnom 1284 m2 pozemku, Bezenye

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Bezenye

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

293,000 € 1913 €/m²

Predaj priestranný 2i byt s krytým parkovacím miestom v novostavbe, Rajka

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame Vám na predaj 2i byt v novostavbe bytového domu v Rajke. Bytový dom je tehlový s výťah

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

120,600 € 2406 €/m²

Predaj 4i rodinný dom v radovej zástavbe, pozemok 337 m2, Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame Vám na predaj 4i novostavbu rodinného domu v radovej zástavbe v prihraničnej obci Rajk

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

185,000 € 2388 €/m²

Predaj moderného 4i rodinného domu, pozemok 544 m2, Hegyeshalom

Reality Hegyeshalom

Rodinný dom | Maďarsko | Hegyeshalom | Hegyeshalom

Ponúkame Vám na predaj 4i novostavbu tehlového rodinného domu na 544 m2 pozemku v obci Hegyesha

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hegyeshalom

199,000 € 1069 €/m²

Hľadáte solídny 2 izbový byt na prenájom v Poprade, blízko centra, blízko stanice?

Reality Poprad

2 izbový byt | Slovenského odboja | 55 m²

Real Vision Vám exkluzívne ponúka ne prenájom 2 izbový byt v Poprade, lokalita Západ. Byt je po

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Poprad

520 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

OS Suchý Dub BD1 na predaj 3 izbový byt č.6 s garážovým státím za 268.000 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 61.41 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

193,400 € 3149 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom s priestranným pozemkom a krásnym výhľadom, Prešov, Solivar

Reality Prešov

Rodinný dom | Soľná | 257 m²

FOK Realitná kancelária Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite S

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prešov

395,000 € 1537 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Predaj 2- izb. bytu s loggiou, 54 m2, ul,Štefana Králika, DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Štefana Králika | 54 m²

Predaj 2- izb. bytu s loggiou, 54 m2, ul,Štefana Králika, DNV. Text: Vector in sector s.r o. (

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

185,000 € 3426 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ: 3i byt + loggia | príjemná lokalita | Nivy - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Palkovičova | 68 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy (Palkovičova ulica).

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 4382 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

🏠 Štýlový, zariadený 1,5 izbový byt v projekte MAMA-PAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 45.5 m²

Hľadáte moderné a útulné bývanie v tichej časti Dúbravky? 🌲 ProHome Real Estate vám ponúka na p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

199,000 € 4374 €/m²

Novinka
Novinka

Mucha Estate | ŽDIARSKA | 4i byt o výmere 93,5 m² s balkónom v tichej časti Chrenovej

Reality Polomka

4 izbový byt | Ždiarska | 93.5 m²

Mucha Estate vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový byt na Ždiarskej ulici v Nitre, ktorý vyn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Polomka

175,800 € 1880 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Directreal ponúka na predaj ornú pôdu ako jeden veľký celok o výmere 195574 m2..

Reality Santovka

Orná pôda | Santovka | 0 m²

Directreal Stred - Directreal ponúka na predaj ornú pôdu v okrese Levice v obci Santovka,katas

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Santovka

Cena dohodou

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Záhradná chatka s altánkom a skleníkom na veľkorysom rovinatom pozemku s dobrým prístupom

Reality Lučenec

Chalupa, rekreačný domček | Záhradkárska osada | 30 m²

Directreal Stred - Directreal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa záhradnú chatu v X záhra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lučenec

27,900 € 930 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Predaj pozemkov v Detve

Reality Detva

Orná pôda | Skliarovo | 5,778 m²

Directreal Stred - Directreal Stred ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa 3 pozemky na parce

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Detva

13 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj slnečný,rovinatý pozemok v obci Vidiná určený na výstavbu rodinného domu

Reality Vidiná

Pozemok pre rodinné domy | Exnárova | 951 m²

Directreal Stred - Directreal Stred ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení majiteľa pozemok

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vidiná

80 €/m2 80 €/m2

Novinka
Novinka

1 izbový byt na predaj Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

1 izbový byt | Revolučná | 38 m²

Ponúkame na predaj 38m2 veľký 1izbový byt na ulici Revolučná v Kysuckom Novom Meste. Nachádza s

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

120,000 € 3158 €/m²

DIRECTREAL|Elegantný 5 izbový dom na námestí.

Reality Komjatice

Rodinný dom | Nám. Ondreja Cabana | 378 m²

Directreal Team - V samom srdci obce Komjatice, na Námestí Ondreja Cabana, postavil z kvalitný

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Komjatice

155,000 € 410 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|Sedliacky dom v Radave.

Reality Radava

Rodinný dom | Radava | 125 m²

Directreal Team - V srdci malebnej obci Radava, kde sa spájajú ticho, krása a história, ponúka

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Radava

43,000 € 344 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Záhrada so záhradným domčekom v Úľanoch nad Žitavou

Reality Úľany nad Žitavou

Záhrada | Hliníky | 401 m²

Directreal Team - Ponúkame vám útulnú záhradu so záhradným domčekom v Úľanoch nad Žitavou. Ten

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Úľany nad Žitavou

29,500 € 74 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Pozemok na výstavbu Vášho nového bývania.

Reality Trávnica

Pozemok pre rodinné domy | Zoborská | 2,077 m²

Directreal Team - Páni a dámy, realitná kancelária Directreal Team tu má pre vás bombastickú

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Trávnica

84,000 € 40 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Stavebný pozemok v obci Úľany nad Žitavou

Reality Úľany nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 977 m²

Directreal Team - Premýšľate nad kúpou pozemku na stavbu domu, či len nad investíciou do budúc

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Úľany nad Žitavou

39,000 € 40 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Rodinné domy na predaj (23116)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie