AVENUE | krásny a veľký 3i byt, štýlová novostavba Discovery Residence

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 125 m²

Spoločnosť AVENUE ponúka na PRENÁJOM nový a ešte neobývaný 3-izbový byt v exkluzívnej novostavb

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

2,950 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj | Apartmán s výhľadom v Golf & Ski Resort, Valča

Reality Valča

Apartmán | - | 22.1 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj moderný apartmán vo Valči, ktorý sa nachádza v modernom kom

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Valča

72,900 € 3299 €/m²

Novinka
Novinka

AVENUE | komfortný 5-izb RD, bazén, krásna lokalita, Svätý Jur, pri BA

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Cíbická cesta | 218 m²

[b]Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka NA PREDAJ takmer novostavbu samostatne stojaceho 5-izbov

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

620,000 € 2844 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj | Rovinatý pozemok v tichej lokalite, Staškov

Reality Staškov

Záhrada | - | 675 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj pozemok v obci Staškov s celkovou výmerou 675 m2. Pozemok j

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Staškov

43,400 € 64 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj | Rovinatý pozemok s výhľadom, Blatnica

Reality Blatnica

Rekreačný pozemok | Blatnica | 2,320 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj slnečný a rovinatý pozemok vedený ako orná pôda v obci Blat

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Blatnica

95,700 € 41 €/m²

Novinka
Novinka

AVENUE | moderné kancelárie, krásny výhľad, balkóny, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Michalská | 175.58 m²

[b]Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na prenájom nové moderné kancelárie na výbornej adrese v

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

AVENUE | komfortná skladová hala s parkovaním v areáli, Pod. Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Skladový objekt | Závodná | 1,130 m²

[b]Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PRENÁJOM murované a vykurované skladové haly 970 m2 s

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

5,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

H.MELIČKOVEJ| 2-izbový byt s loggiou so samostatnými izbami

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária YAMI •DOMI ponúka na prenájom 2-izbový byt na ulici Hany Meličkovej v mests

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

AVENUE | unikátny nízkoenergetický dom, krásne prostredie, 6 km od BA

Reality Wolfsthal

Rodinný dom | Rakúsko | Wolfsthal | Siedlungsgasse

[b]Realitná spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ unikátny nízkoenergetický 2-podlažný

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Wolfsthal

770,000 € 2607 €/m²

METROPOLITAN │ Moderný 4-izbový byt vo vile s bazénom, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Strážna | 160 m²

METROPOLITAN │ Moderný 4-izbový byt vo vile s bazénom, Staré Mesto METROPOLITAN ponúka na pren

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

AVENUE | administratívne pr. pri centre, parkovanie, recepcia, krásne výhľady

Reality Bratislava-Petržalka

Administratívny objekt | Röntgenova | 129 m²

Budova AC v Bratislave je administratívne centrum s modernými technickými parametrami a vysokým

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

AVENUE | pekná zariadená kancelária, recepcia, BA - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Gorkého | 28.95 m²

[b]Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PRENÁJOM peknú zariadenú kanceláriu v administratívnej bud

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

350 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

AVENUE | krásny zariadený apartmán, termálne kúpalisko, Dun. Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Cesta sv. Krištofa | 55.54 m²

[b]Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponúka exkluzívne na PREDAJ nový a vkusne zariadený apartmán s teras

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

163,000 € 2935 €/m²

NA PREDAJ novostavba 4-izbového rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite

Reality Nitra

Rodinný dom | Golianovská | 106 m²

Stanislava Hoppe +421 910 318 899 e-mail: stanka.hoppe@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Nitra

239,000 € 2255 €/m²

Na PRENÁJOM 2-izbový zariadený byt s vyhradeným parkovaním a balkónom, Nitra – Čermáň

Reality Nitra

2 izbový byt | Potravinárska | 47 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 email: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na p

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM – Reprezentatívne kancelárske priestory s parkovaním v centre – Radlinského ul.

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Radlinského | 70 m²

V2 real estate ponúka priestory na prenájom: lokalita: Nitra – Centrum ulica: Radlinského vým

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Priestory na prenájom Nitra

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na PREDAJ 7i Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Bučany (10 min od Trnavy)

Reality Bučany

Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²

Katarina Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk lokalita: Bučany - Trna

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Domy na predaj Bučany

Info v RK

Na PREDAJ 5i RD 250m2 s bazénom a garážou, Nitra - Zobor, vyhľadávaná lokalita

Reality Nitra

Rodinný dom | 250 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pred

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 08.02.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ areál s Hotelom, reštauráciou a 26 chatkami v nádhernom prostredí pohoria Nízke Tatry

Reality Jasenie

Hotel, penzión, ubytovňa | 3,836 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pre

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na predaj Jasenie

Cena dohodou

Na PREDAJ komerčný objekt s možnosťou dostavby, Nitra - Krškany

Reality Nitra

Objekt pre obchod | Novozámocká | 298 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Objekty na predaj Nitra

299,000 € 1003 €/m²

NA PRENÁJOM hala 243m2, s kanceláriou, sociálnym zariadením a parkovaním, kúsok od Nitry

Reality Lehota

Skladový objekt | Hlavná | 243 m²

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 29.07.2025
Objekty na prenájom Lehota

Cena dohodou

Na PREDAJ pozemok 969m2, stavebné povolenie a IS, Nitra – Malý Lapáš

Reality Malý Lapáš

Pozemok pre rodinné domy | Kremnická ulica | 969 m²

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Malý Lapáš

135,000 € 139 €/m²

Na PREDAJ výrobno skladová hala s pozemkom, Nitra - Krškany

Reality Nitra

Prevádzkový areál | Priemyselná | 571 m²

V2 Real Estate vám ponúka na predaj - výrobno skladová hala s pozemkom lokalita: Nitra časť:

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Objekty na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ 676 m2 - stavebný pozemok Močenok

Reality Močenok

Pozemok pre rodinné domy | 676 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Vám ponú

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Močenok

65,000 € 96 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Rodinné domy na predaj (23112)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30357)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Upresniť hľadanie