V projekte ZWIRN bývanie s balkónom a zeleným vnútroblokom v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v prestížnom projekte ZWIRN 3, ktorý spája historický industriá

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,080 € 7076 €/m²

Úplne nový a slnečný byt s terasou v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Na predaj ponúkame úplne novú garsónku v projekte AGÁTY na Agátovej ulici, na rozhraní Dúbravky

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

Slnečný 3-izbový byt v novostavbe Bory Bývanie s loggiou a parkovaním

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 76.63 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný, svetlý a veľmi príjemne riešený 3-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

329,900 € 4305 €/m²

Úplne nový a slnečný byt s terasou v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v tichom dvore Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Konventná | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej lok

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,000 € 5828 €/m²

Eleganté priestory na prenájom v novostavbe Westpark, 2 x parkovacie miesto

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Kunovská | 71.72 m²

Ponúkame Vám na prenájom atraktívne, moderné priestory vhodné na kancelárske alebo podnikateľsk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

890 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný 2 izbový s loggiou na Palisádoch

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palisády | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný a zrekonštruovaný veľký 1,5-izbový byt (dispozične riešený

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom vonkajšie parkovacie státie - Bory Nový Dvor

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre bytovú výstavbu | Michala Bučiča | 16 m²

Ponúkame na prenájom vonkajšie parkovacie státie v časti Bory Nový Dvor na ulici Michala Bučiča

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

50 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Veľký 2 izbový byt 74 m2 s výnimočnou dispozíciou v príjemnej lokalite Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a výborne dispozične riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

225,000 € 3041 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – VEĽKOMETRÁŽNY NEBYTOVÝ PRIESTOR, BRATISLAVA – PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

Reštaurácia | Holíčska | 805 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – VEĽKOMETRÁŽNY NEBYTOVÝ PRIESTOR, BRATISLAVA – PETRŽALKA Po

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

990 €/m2 1 €/m2

Novinka
Novinka

Prenájom vonkajšie parkovacie státie - Bory Nový Dvor

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Iný priestor | Michala Bučiča | 16 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

50 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Kompletne zrekonštruovaný tehlový 4 izbový byt v krásnom prostredí s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 108 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s úžitkovou plochou 106.8 m² (86 m² + 2 priestranné l

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 3509 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt s výhľadom na Karpaty a garážou

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový byt v nadštandarde v novostavbe na adrese Rudroffova 1,

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4590 €/m²

Prenájom NOVOSTAVBA 2,5 izbový byt, Tomášikova ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 72 m²

Štýlový 2,5 izbový byt s balkónom, klimatizáciou a šatníkom – Tomášikova, Ružinov Ponúkame na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom 3 izbový byt s lodžiou, Kempelenova ulica, Bratislava IV. Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kempelenova | 73 m²

Bez depozitu! Útulný 3 izbový byt s lodžiou v tichej časti Karlovej Vsi – Kempelenova ulica Po

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novostavba 2 izbový byt so státím, Koprivnická ulica, Bratislava IV. Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Koprivnická | 55 m²

Novostavba - Koprivnica, parkovacie státie v suteréne domu, balkón. POPIS BYTU: Ponúkame na pre

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom, Nejedlého ulica, BA IV. Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 72 m²

Veľký, priestranný 2 izbový byt, balkón, šatník. PONUKA BYTU: Novostavba. Ponúkame na prenájom

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom a parkovaním, Opletalova ulica, Bratislava IV. DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Opletalova | 66 m²

Novostavba, parkovacie státie, lodžia, klimatizácia, kobka. POPIS BYTU: Ponúkame priestranný 2

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PET FRIENDLY: Prenájom 1 izbový byt, ulica Pod záhradami, Bratislava IV. Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Pod záhradami | 39 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 1 izbový byt Bratislave IV. Dúbravka, Pod záhradami ulic

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

560 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Pekný 1 izbový byt, Klenova ulica, Bratislava III. Nové Mesto-Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Klenová | 40 m²

PONUKA BYTU: Ponúkame na prenájom zariadený 1,5 izbový byt po rekonštrukcii v časti BA III Kram

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novostavba zariadený 2 izbový byt s parkingom, Jarabinkova ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 64.5 m²

Ponúkame na predaj krásny, priestranný a moderne riešený 2 izbový byt v jednej z najžiadanejšíc

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 5426 €/m²

MODERNÝ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, GARÁŽOU A SKVELOU LOKALITOU – OTA HOLÚSKA, BA IV. ZÁHORSKÁ BYSTRICA

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Ota Holúska | 69.4 m²

Hľadáte priestranné bývanie v pokojnej a zároveň výborne dostupnej časti Bratislavy? Máme pre v

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

229,000 € 3300 €/m²

Novostavba 4 izbový byt s terasou a parkovaním Zámocká ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Zámocká | 150 m²

Novostavba 4 izbový byt v tesnej blízkosti Bratislavského hradu, vlastné parkovanie v suteréne

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom pekný klimatizovaný 2 izbový tehlový byt, Budovateľská ulica, BA II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Budovateľská | 55 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a kompletne zariadený tehlový 2 izbový byt s nepriechodnými izbam

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30352)
Rodinné domy na predaj (23114)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie