Prenájom 2 izbový byt s parkovacím státím NOVOSTAVBA, Ivanská cesta, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 56 m²

Realitná kancelária House reality ponúka na prenájom štýlový a moderne zariadený 2 izbový byt v

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbový byt, Murgašova ulica, Bratislava I. Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Murgašova | 48 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Staré Mesto na Murgašovej u

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

820 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbový byt NOVOSTAVBA, Vyšehradská ulica, Bratislava V. Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Vyšehradská | 61 m²

Ponúkame na prenájom útulný a vkusne zariadený 2 izbový byt v novostavbe na Vyšehradskej ulici

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Slnečný pozemok pri vode Malý Dunaj, Nová Dedinka, Senec

Reality Nová Dedinka

Rekreačný pozemok | 700 m²

Váš kúsok prírody pri vode – rekreačný pozemok pri Malom Dunaji Predstavte si miesto, kde vás r

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Nová Dedinka

210 €/m2 210 €/m2

Slnečný pozemok pri vode Malý Dunaj, Nová Dedinka, okres Senec

Reality Nová Dedinka

Rekreačný pozemok | Nová | 590 m²

Atraktívna a vyhľadávaná lokalita v kľudnom, tichom prostredí v tesnej blízkosti pri vode-Malý

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dedinka

147,750 € 250 €/m²

Priestranný 4 izbový byt s krbom, garážou a 2 balkónmi – Bratislava I. Staré Mesto, Martinengova ulica.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Martinengova | 115 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardný 4 izbový byt v jednej z najprestížnejších lokalít Staré Mest

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom pekný 1 izbový byt, kpt. Jána Rašu, Bratislava IV. Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Kpt. Jána Rašu | 34 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 1 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava IV. Dúb

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

530 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Pekný zariadený 3 izbový byt s lodžiou, Púpavová ulica, Bratislava IV. Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 90 m²

Priestranný 3 izbový byt s lodžiou v Karlovej Vsi – bývanie pri prírode aj meste Ponúkame na p

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novostavba s parkovaním 1 izbový byt, Hrachová ulica, BA II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hrachová | 48 m²

PONUKA BYTU: Ponúkame na prenájom zariadený, priestranný 1 izbový byt v časti Ružinov, BA II, n

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

465 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom pekný 3 izbový byt, Ružová dolina, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a zrekonštruovaný 3 izbový byt v jednej z najobľúbenejších častí

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

830 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom moderný 2,5 izbový byt, Šalviová ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 65 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a moderne zariadený 2,5 izbový byt vo vyhľadávanej časti Brati

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Nádherný 1 izbový byt s terasou, ulica Vansovej, Bratislava I. Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Vansovej | 37 m²

Krásny, zrekonštruovaný a vkusne zariadený byt, teraska, pivnica, v blízkosti Palisád, Bratisla

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Veľký nadštandardný 9 izbový dvojgeneračný rodinný dom, Nová Dedinka, Senec

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | 314 m²

EXKLUZÍVNA NEHNUTEĽNOSŤ PRI MALOM DUNAJI – PRIESTRANNÁ 9 IZBOVÁ VILA V SRDCI PRÍRODY V jedineč

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

519,000 € 1653 €/m²

Prenájom pekný 3 izbový byt, Súmračná ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súmračná | 70 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 3 izbový byt v lokalite Bratislava II. Ružinov, Súmračná

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

640 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novostavba Rača Rínok 3 izbový byt + parking, Rudroffova ulica, Bratislava III. Rača

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na predaj krásny, novo postavený 3 izbový byt v časti Rača, nachádzajúci s

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4597 €/m²

Predaj veľký rodinný dom s dvojgarážou, Orenburska ulica, Bratislava II. Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Orenburská | 609 m²

POPIS DOMU: Ponúkame na predaj veľký rodinný dom z roku 1994, Orenburská ulica, Podunajské Bisk

Publikované: 06.03.2023 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

459,000 € 739 €/m²

Prenájom 2 izbový byt, Muškátová ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Muškátová | 54 m²

Realitná kancelária House reality ponúka na prenájom útulný a prakticky riešený 2 zbový byt v o

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom krásny 3 izbový byt Beniakova ulica, Bratislava IV. Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 66 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom krásny zrekonštruovaný 3 izbový byt, ulica Beniakova v Bratisl

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Atraktívny 2 izbový byt s predzáhradkou v rodinnom dome, Staré Grunty, Bratislava IV. Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré Grunty | 38 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný a útulný 2 izbový byt v rodinnom dome s vlastným vstupom v obľ

Publikované: 10.06.2024 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

560 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbový byt, Odbojárska ulica, Bratislava III. Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Odborárska | 56 m²

Realitná kancelária House reality ponúka na prenájom útulný a kompletne zariadený 2 izbový byt

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Nádherný 1 izbový byt s terasou, Šulekova ulica, Bratislava I. Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Šulekova | 37 m²

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Nie je to len chata. Sú to dve hotové miesta v lese pri Modre.

Reality Modra

Chata, drevenica, zrub | 50 m²

Nie je to len chata. Je to miesto s charakterom, ktoré má budúcnosť. V rekreačnej lokalite Mod

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

238,000 € 4760 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Vstúpte do sveta útulnosti, vkusnej elegancie a pohodlia viacgeneračného domu s vyhrievaným bazénom

Reality Vlčkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 496 m²

Videoobhliadku si môžete pozrieť pod fotofokumentáciou Dokonalé prepojenie priestoru s kvalit

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Vlčkovce

690,000 € 1391 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

82-ročný rodinný dom so širokými možnosťami rekonštrukcie + hospodárska budova v štýle stodola na veľkom pozemku 2670 m² s vlastnou studňou

Reality Trnava

Rodinný dom | Oravné | 168 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa / Znalecký posudok k dispozícii Cena pozemku na m2 vychádza 86

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Trnava

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23114)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30352)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Upresniť hľadanie