Vážky | 2-izbový byt vo viladome so záhradou (B6.1D)

Reality Trenčín

2 izbový byt | Nozdrkovce | 49 m²

Nové bývanie v Trenčíne. V rovnováhe s mestom, v rovnováhe s prírodou. Rezidenčný projekt Vážk

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

184,398 € 3763 €/m²

Vážky | 2-izbový byt vo viladome (B6.3C)

Reality Trenčín

2 izbový byt | Nozdrkovce | 50 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

189,523 € 3790 €/m²

Vážky | 4-izbový byt vo viladome (B6.3B)

Reality Trenčín

4 izbový byt | Nozdrkovce | 99 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

297,148 € 3001 €/m²

Španielsko – Blue View Heights 2: Luxusný developerský projekt pri Sotogrande

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Nevyplnená | 121 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: Tento rezidenčný projekt je luxusné miesto budované na juhu Sotogran

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

483,000 € 3992 €/m²

Stavebný pozemok 937 m², s mobilným domom, SOKOĽ

Reality Sokoľ

Rodinný dom | Nevyplnená | 60 m²

Na predaj exkluzívne stavebný pozemok s rozlohou 937 m² Sokoľ 10 km od Košíc, s novým zariaden

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sokoľ

119,000 € 1983 €/m²

3-izbový apartmán v Dénia | Španielsko | Costa Blanca

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Objavte projekt EDENIA, rezidenčnú oázu so všetkým, čo potrebujete, strategicky umiestnenú v E

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

344,000 € 3739 €/m²

3-izbový / 2-spálňový apartmán Brodarica, Šibenik - Okolie | 69,96m2

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Na predaj krásny apartmán s rozlohou 69,96 m² na hornom poschodí menšej obytnej budovy, ktorá

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

245,000 € 3500 €/m²

Investičná príležitosť - administratívne priestory v atraktívnej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 132 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj administratívne priestory v atraktívnej lokalite.

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

297,000 € 2250 €/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom v Píniovej Aleji

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | Nevyplnená | 103 m²

NA PREDAJ – 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM | Píniová Alej, Plavecký Štvrtok 103 m² | pozemok 290 m² | p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

256,000 € 2485 €/m²

Relax alebo trvalé bývanie na unikátnom mieste na Kysuciach

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Nevyplnená | 150 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka. Na veľkom pozemku o rozlohe 1700m2 v obci Olešná v okre

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 1993 €/m²

Privátny penthouse so 157 m² priestoru, 3 terasami a smart riadením – BA-Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Ota Holúska | 157 m²

Sú byty. A potom je tu bývanie, ktoré sa nepodobá ničomu v okolí. https://youtube.com/shorts/

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

398,000 € 2535 €/m²

Luxusný 2-izb. apartmán – Swissôtel Damian Jasná

Reality Demänovská Dolina

2 izbový byt | Nevyplnená | 81 m²

Na predaj štýlový 2-izbový apartmán priamo pri lanovke – Swissôtel Damian Jasná, Orientácia na

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

465,000 € 5741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Projekt 4 rodinné domy s dvojgarážou - Nováky

Reality Nováky

Rodinný dom | Nevyplnená | 120 m²

RK RE/MAX vám exkluzívne prináša 4 moderné 5-izbové novostavby v novej štvrti mesta Nováky. P

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nováky

310,000 € 2583 €/m²

Na predaj: 4 izbové byty, Cena 212 500 EUR so štandardom, Galanta

Reality Galanta

4 izbový byt | Nevyplnená | 70 m²

RE/MAX realitná kancelária ponúka na predaj 2, 3, 4 izbové byty v meste Galanta - pod názvom p

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Galanta

212,500 € 3036 €/m²

Znížená cena! Predaj rodinného domu, Dunajská Streda, 5 izieb, ÚP 157 m2, pozemok 867 m2 novostavba

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Nevyplnená | 157 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka bývanie v priestrannom dome s praktickou dispozíciou a veľko

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

410,000 € 2611 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj: Rodinný dom, Dunajská Streda, 4 izby, 93 m2 ÚP, 207 m2 pozemok

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Nevyplnená | 93 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v radovej zástavbe na Sentian

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

229,000 € 2462 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3 izbového bytu 92 m2 novostavba Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Hviezdoslavovo nám. | 92 m²

Realitná kancelária REMAX Vám ponúka nový 3 izbový byt v Dolnom Kubíne v centre na Hviezdoslav

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

249,900 € 2716 €/m²

Predaj apartmánov Severný Cyprus

Reality Cyprus

2 izbový byt | Cyprus

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj apartmány v projekte GRAND SAPPHIRE BLU RESORT AN

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

Cena dohodou

MODERNÁ REKREAČNÁ CHATA V TICHEJ LOKALITE | CHVOJNICA

Reality Chvojnica

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 85 m²

Hľadáte miesto, kde sa spomalí čas, kde ráno nezačína notifikáciami, ale zvukom potôčika a vôň

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Chvojnica

95,000 € 1118 €/m²

Jedinečný pozemok s minidomom a nádherným výhľadom

Reality Horné Hámre

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 20 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka výnimočnú príležitosť vlastniť kus prírody s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Hámre

125,000 € 6250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3-izbový byt,balkón - novostavba

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Rajka Park IV, sa nachádza v novovybudovanej, čisto slovenskej štvrti. Ide o pokračovanie úspe

Publikované: 18.07.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rajka

132,100 € 2131 €/m²

Predaj: 4-izb. rozostavaná novostavba-bungalov, obec Vinodol, okres Nitra.

Reality Vinodol

Rodinný dom | Nevyplnená | 129 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX, Vám ponúka na predaj 4-izbový rozostavaný bu

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vinodol

108,000 € 837 €/m²

Nadčasový 4 izbový rodinný dom pre tých, ktorí hľadajú komfort, súkromie a kvalitu

Reality Veľké Úľany

Rodinný dom | Nevyplnená | 117 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka nadčasový 4 izbový rodinný dom pre tých, ktorí hľadajú k

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľké Úľany

236,500 € 2021 €/m²

Predaj komerčný objekt Bartošova Lehôtka EXKLUZÍVNE

Reality Kremnica

Priemyselná zóna | Nevyplnená | 4,439 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj objekt - predajňu záhradkárs

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

350,000 € 79 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30400)
Rodinné domy na predaj (23109)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Upresniť hľadanie