Výrobný areál s územným rozhodnutím, Nitra – okolie

Reality Čechynce

Priemyselná zóna | Nevyplnená | 13,027 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám predstavuje jedinečnú ponuku - areál pre výrobu a podnikanie n

Publikované: 13.08.2021 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Čechynce

450,000 € 35 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Vážky | 2-izbový byt s balkónom (A2.2C)

Reality Trenčín

1 izbový byt | Nozdrkovce | 53 m²

Nové bývanie v Trenčíne. V rovnováhe s mestom, v rovnováhe s prírodou. Rezidenčný projekt Vážk

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

162,873 € 3073 €/m²

Vážky | 3-izbový byt (A2.3J)

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nozdrkovce | 72 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

214,123 € 2974 €/m²

Vážky | 1-izbový byt (A1.3F)

Reality Trenčín

1 izbový byt | Nozdrkovce | 36 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

128,023 € 3556 €/m²

Vážky | 5-izbový rodinný dom (O8)

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nozdrkovce | 139 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trenčín

368,898 € 2654 €/m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom

Reality Banka

2 izbový byt | Nevyplnená | 65 m²

RE/MAX ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v obci Banka pri Piešťanoch Hľadáte

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banka

167,990 € 2584 €/m²

Vážky | 3-izbový byt (A1.2E)

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nozdrkovce | 67 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

193,623 € 2890 €/m²

Dom na bývanie s plážou pri priehrade v Horných Orešanoch

Reality Horné Orešany

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 69 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj jedinečný rekreačný montovaný dom so súkromnou plá

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Orešany

259,600 € 3762 €/m²

Investičný 2 izb. Apartmán typ C 45,21 m2, garantovaný výnos 5%

Reality Dolný Kubín

2 izbový byt | Nevyplnená | 45 m²

Tília "Vodná perla Oravy" Apartmány typu C sú umiestnené mimo brehu jazera v pokojnom prostred

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

160,384 € 3564 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rozostavaná Chata v Usadlosti pod Kriváňom

Reality Východná

Rodinný dom | Nevyplnená | 177 m²

Ponúkame Vám na predaj rozostavanú chatu usadlosti pod Kriváňom za cenu 420 000 € alebo ako d

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Východná

420,000 € 2373 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný 1-izbový apartmán s terasou v GINO PARADISE, Bešeňová

Reality Bešeňová

1 izbový byt | Nevyplnená | 63 m²

RE/MAX Perfekt ponúka na predaj 1-izbový apartmán v exkluzívnom štvorhviezdičkovom komplexe GI

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bešeňová

259,900 € 4125 €/m²

Moderný 3-izbový byt s garážou a výhľadom na Tatry – Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

3 izbový byt | Nevyplnená | 70 m²

Realitná kancelária RE/MAX Grand ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v apartmánovom dome Mal

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

227,500 € 3250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj apartmánových domov, Severný Cyprus

Reality Cyprus

Rodinný dom | Cyprus

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj apartmánové domy v projekte Villas Çatalköy na Se

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj

Cena dohodou

MODERNÝ 5-IZBOVÝ BUNGALOV V PRÉMIOVEJ LOKALITE | Brezany

Reality Nedožery-Brezany

Rodinný dom | Nevyplnená | 148 m²

Hľadáte moderný rodinný dom, ktorý ponúkne komfort, súkromie a zároveň reprezentatívne bývanie

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nedožery-Brezany

299,990 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3-izbový- byt,balkón - novostavba

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Rajka Park IV, sa nachádza v novovybudovanej, čisto slovenskej štvrti. Ide o pokračovanie úspe

Publikované: 18.07.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rajka

132,100 € 2131 €/m²

Predaj komerčný priestor Nitra -Kynek EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

Obchodné priestory | Trnavská | 106 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj komerčný priestor v Nitre, č

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Nitra

1,600 €/m2 1600 €/m2

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 4-izbový bungalov

Reality Trenčianske Mitice

Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²

Exkluzívny 4-izbový bungalov – Trenčianske Mitice Ponúkame na predaj nadštandardný 4-izbový b

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Mitice

218,990 € 1685 €/m²

Vážky | 1-izbový byt s balkónom (A1.2F)

Reality Trenčín

1 izbový byt | Nozdrkovce | 36 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

125,973 € 3499 €/m²

Vážky | 4-izbový rodinný dom (M5)

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nozdrkovce | 100 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trenčín

302,273 € 3023 €/m²

Predaj -1,5-izbový byt-balkón, novostavba

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Publikované: 14.07.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rajka

80,640 € 2122 €/m²

Predaj 3-izbový byt, predzáhradka - novostavba

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Publikované: 18.07.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rajka

118,330 € 2040 €/m²

Predaj 2-izbový byt s predzáhradkou - novostavba

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Publikované: 18.07.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rajka

101,000 € 2104 €/m²

Na predaj: 3 izbové byty, Cena 167 500 EUR so štandardom, Galanta

Reality Galanta

3 izbový byt | Nevyplnená | 56 m²

RE/MAX realitná kancelária ponúka na predaj 2, 3, 4 izbové byty v meste Galanta - pod názvom p

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Galanta

167,500 € 2991 €/m²

PREDAJ, DOM NA KĽÚČ, Dunajská Streda, 4 izby, pozemok 189 m2, Sentianska ulica

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Malodvornická | 93 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v radovej zástavbe na Sentian

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

229,000 € 2462 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23111)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30405)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Upresniť hľadanie