Rodinný dom | Košariská | 100 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v rekreačnej ob
358,000 € 3580 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 175 m²
Re/max realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj bývanie v 4 izbovom rodinnom dome s pra
350,000 € 2000 €/m²
3 izbový byt | Nevyplnená | 86 m²
RE/MAX realitná kancelária ponúka na predaj posledné voľné 3 izbové byty v meste Dunajská Stre
187,600 € 2181 €/m²
3 izbový byt | Nevyplnená | 56 m²
RE/MAX realitná kancelária ponúka na predaj 2, 3, 4 izbové byty v meste Galanta - pod názvom p
167,500 € 2991 €/m²
Rodinný dom | Malodvornická | 93 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v radovej zástavbe na Sentian
229,000 € 2462 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 11,368 m²
Na predaj pozemok na výstavbu developerského projektu Oravská Jasenica (11 368 m2) Realitná k
990,000 € 87 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená
Na predaj: výnimočná novostavba rodinného domu v modernom vidieckom štýle v meste Mosonmagyaró
279,000 € 2385 €/m²
3 izbový byt | Trnavská | 87 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na Na predaj 3-izbový byt, 87 m² – Nit
257,866 € 2964 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 108 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný a svetlý 4-izbový dom - novostavba typ
210,000 € 1917 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 108 m²
210,000 € 1620 €/m²
3 izbový byt | Podzámska | 157 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj unikátny, priestranný pentho
399,900 € 2547 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 132 m²
Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj novostavbu poschodového rodi
199,000 € 1508 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Realitná kancelária RE/MAX EXTRA ponúka na predaj posledné 2 apartmánové vilky v Novigrade v S
Cena dohodou
Rodinný dom | Nevyplnená | 340 m²
Nájdite svoj kúsok raja na Horehroní. Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na pre
350,000 € 1029 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 45 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj podkrovný, slnečný, 1,5 izbový apartmán v turi
179,900 € 3998 €/m²
2 izbový byt | Jurkovičova | 65 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj veľký 2 izbový byt – novostavba v projekte „Jurkov
206,700 € 3180 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 88 m²
Ponúkam na predaj novostavbu murovaného rodinného domu typu bungalov s moderným dispozičným ri
205,000 € 2330 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 115 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v mests
315,000 € 2739 €/m²
1 izbový byt | Nozdrkovce | 34 m²
Nové bývanie v Trenčíne. V rovnováhe s mestom, v rovnováhe s prírodou. Rezidenčný projekt Vážk
122,773 € 3611 €/m²
2 izbový byt | Nozdrkovce | 52 m²
162,873 € 3132 €/m²
Rodinný dom | Nozdrkovce | 139 m²
358,648 € 2580 €/m²
Rodinný dom | Nozdrkovce | 139 m²
353,523 € 2543 €/m²
Rodinný dom | Nozdrkovce | 139 m²
363,773 € 2617 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 105 m²
Ponúkame na predaj moderný a prakticky riešený 4-izbový rodinný dom (časť dvojdomu) v Rovinke
349,000 € 3324 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.