Na predaj 5-izbový rodinný dom v Malackách

Reality Malacky

Rodinný dom | J. Kubinu | 125 m²

NA PREDAJ – 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM | MALACKY – UL. JOZEFA KUBINU Novostavba | 125 m² | pozemok

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malacky

Cena dohodou

Na predaj - Rozostavaný rodinný dom KUCHYŇA

Reality Kuchyňa

Rodinný dom | Kuchyňa | 158 m²

Bývanie s atmosférou rodinného domu a komfortom moderného bytu v obci na úpätí Malých Karpát.

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kuchyňa

135,000 € 854 €/m²

Napredaj 2 izbový byt, Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | Pribinova | 65 m²

Zvažujete predaj svojho bytu? Nemusíte mať žiadne obavy, kupujúceho máte už teraz. Stačí jeden

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Malacky

Cena dohodou

Trvalé bývanie alebo relax na unikátnom mieste v Olešnej okr.Čadca

Reality Čadca

Rodinný dom | Nevyplnená | 126 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka novostavby dvoch samostatných stavieb typu bungalov upr

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čadca

299,000 € 2373 €/m²

NA PREDAJ: Exkluzívne zariadený nadštandardný dom v súkromnej ulici, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Strminová | 192 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert Vám ponúka vo výhradnom zastúpení klienta nadštandardnú nehn

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: Apartmány pod srnčím chodníkom2064m2_Svätý Anton_okres Banská Štiavnica

Reality Svätý Anton

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 140 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj novostavbu apartmánového domu s 3 bytov

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Svätý Anton

1 € 0 €/m²

PREDAJ: LUXUSNÉ BYTY V KOMÁRNE -ČASŤ HADOVCE

Reality Komárno

2 izbový byt | Nevyplnená | 58 m²

EXKLUZÍVNY BONUS: PRI REZERVÁCII BYTU V MESIACI SEPTEMBER ZÍSKATE

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Komárno

137,384 € 2369 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj: Posledný 3 izbový byt, Dunajská Streda, Poľná cesta, 89,65 m2, štandard dokončenie

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Poľná | 90 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj v Dunajskej Strede 3 izbový byt vo výstavbe s prem

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

168,500 € 1872 €/m²

PREDAJ: rodinný dom, Oravský Podzámok

Reality Oravský Podzámok

Rodinný dom | Nevyplnená | 240 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v Oravskom Podzámku. Dom má rozmery 7

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Oravský Podzámok

Cena dohodou

Španielsko – Etherna Homes Estepona: Moderný developerský projekt a skvelá investičná príležitosť

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: Rezidenčný projekt Etherna Homes v Estepone zahŕňa ponuku radových 1

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

215,000 € 2150 €/m²

Moderný nízkoenergetický dom s termálnou vodou v atraktívnej lokalite pri Mosonskom Dunaji

Reality Mosonmagyaróvár

Rodinný dom | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Nevyplnená

Ponúkame na predaj výnimočnú novostavbu rodinného domu v modernom vidieckom štýle, ktorá spája

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Mosonmagyaróvár

279,000 € 2385 €/m²

Luxus pod Tatrami: Dvojpodlažný 4-izbový apartmán s terasou a panoramatickým výhľadom

Reality Stará Lesná

4 izbový byt | Nevyplnená | 125 m²

Luxusný 4-izbový dvojpodlažný apartmán s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry – Stará Lesná

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Stará Lesná

465,000 € 3720 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ novostavba rodinného domu podľa vašich predstáv

Reality Nitra

Rodinný dom | Nevyplnená | 142 m²

Priestranný 5-izbový dvojpodlažný dom priamo v Hájskom s veľkým pozemkom. Stačí si vybrať byto

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

239,000 € 1683 €/m²

3-izbový apartmán v Dénia | Španielsko | Costa Blanca

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Objavte projekt EDENIA, rezidenčnú oázu so všetkým, čo potrebujete, strategicky umiestnenú v E

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

360,000 € 3273 €/m²

Novostavba rodinného domu v Senci - moderné technológie a komfort

Reality Senec

Rodinný dom | Nevyplnená | 133 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj výnimočný rodinný dom v Senci. Moderná

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Senec

590,000 € 4436 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ Predaj 4-izb. bungalov Marianka

Reality Marianka

Rodinný dom | Nevyplnená | 110 m²

Objavte svoj nový domov v malebnej obci Marianka, len kúsok od pulzujúceho srdca Bratislavy.

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Marianka

430,000 € 3909 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj rodinný dom Nitra Zobor, na okraji lesa EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

Rodinný dom | Azalková | 115 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj výnimočný rodinný dom v žiad

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

275,000 € 2391 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2 izbový kompletne zrekonštruovaný byt, 59m2, balkón, Košice Šaca

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 59 m²

Všetko NOVÉ, ZARIADENÉ Košíc-Šaca, + parkovacie miesto v cene Ponúkame na predaj exkluzívne 2

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

177,500 € 3008 €/m²

Priestranný 4-izbový byt (125 m²) s 3 balkónmi a parkovaním pre 2 autá – Cubicon, suchý prechod do OC, pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 125 m²

4-izbový byt v projekte Cubicon ponúka kombináciu, ktorú v Bratislave nájdete len zriedka – po

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

465,000 € 3720 €/m²

Predaj 3- izbový byt, balkón, novostavba

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Rajka Park IV, sa nachádza v novovybudovanej, čisto slovenskej štvrti. Ide o pokračovanie úspe

Publikované: 18.07.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rajka

118,330 € 2040 €/m²

Predaj 3 izbového bytu, vlastné kúrenie Nitra -Kynek EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

3 izbový byt | Trnavská | 89 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3-izbový byt, 89 m² s predzá

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nitra

243,257 € 2733 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, RODINNÁ VILA S BAZÉNOM A, NITRA, ŠÚDOL

Reality Nitra

Rodinný dom | Šúdolská | 197 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj výnimočný 6-izbový rodin

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

449,990 € 2284 €/m²

Na predaj moderný 4 izb. rodinný dom v tichej a pokojnej obci LIPOVÉ len 7km od mesta VEĽKÝ MEDER

Reality Lipové

Rodinný dom | Nevyplnená | 159 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Na predaj moderný 4‑izbový rodinný dom s veľkým slnečným pozemkom v obc

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lipové

172,000 € 1082 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

KOZÍ VŔŠOK Výrobný a skladový objekt so strategickou dopravnou polohou

Reality Ivachnová

Výrobný objekt | Nevyplnená | 2,132 m²

Realitná kancelária Re/max Perfect vám ponúka na predaj výrobno a skladovací objekt Kozí Vŕšok

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Ivachnová

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30405)
Rodinné domy na predaj (23111)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie