Rodinný dom | J. Kubinu | 125 m²
NA PREDAJ – 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM | MALACKY – UL. JOZEFA KUBINU Novostavba | 125 m² | pozemok
Cena dohodou
2 izbový byt | Pribinova | 65 m²
Zvažujete predaj svojho bytu? Nemusíte mať žiadne obavy, kupujúceho máte už teraz. Stačí jeden
Cena dohodou
Rodinný dom | Kuchyňa | 158 m²
Bývanie s atmosférou rodinného domu a komfortom moderného bytu v obci na úpätí Malých Karpát.
135,000 € 854 €/m²
Rodinný dom | Strminová | 192 m²
Realitná kancelária RE/MAX Expert Vám ponúka vo výhradnom zastúpení klienta nadštandardnú nehn
Cena dohodou
Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²
RE/MAX ponúka exkluzívne: Rezidenčný projekt Etherna Homes v Estepone zahŕňa ponuku radových 1
215,000 € 2150 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 133 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj výnimočný rodinný dom v Senci. Moderná
590,000 € 4436 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 126 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka novostavby dvoch samostatných stavieb typu bungalov upr
299,000 € 2373 €/m²
2 izbový byt | Učňovská | 59 m²
Všetko NOVÉ, ZARIADENÉ Košíc-Šaca, + parkovacie miesto v cene Ponúkame na predaj exkluzívne 2
177,500 € 3008 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 69 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj jedinečný rekreačný montovaný dom so súkromnou plá
259,600 € 3762 €/m²
3 izbový byt | Španielsko
Objavte projekt EDENIA, rezidenčnú oázu so všetkým, čo potrebujete, strategicky umiestnenú v E
360,000 € 3273 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 142 m²
Priestranný 5-izbový dvojpodlažný dom priamo v Hájskom s veľkým pozemkom. Stačí si vybrať byto
239,000 € 1683 €/m²
2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená
Rajka Park IV, sa nachádza v novovybudovanej, čisto slovenskej štvrti. Ide o pokračovanie úspe
74,200 € 2248 €/m²
2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená
80,640 € 2122 €/m²
3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená
132,100 € 2131 €/m²
Priemyselná zóna | Nevyplnená | 13,027 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám predstavuje jedinečnú ponuku - areál pre výrobu a podnikanie n
450,000 € 35 €/m²
2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená
101,000 € 2104 €/m²
3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená
118,330 € 2040 €/m²
2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená
98,220 € 2135 €/m²
2 izbový byt | 47 m²
Exkluzívny 2-izbový apartmán na prízemí s predzáhradkou a terasou – ideálny na investíciu aj r
159,000 € 3383 €/m²
Objekt pre obchod | Nevyplnená | 3,238 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj jednopodlažný polyfunkčný objekt "Galér
1,760,000 € 544 €/m²
1 izbový byt | Nevyplnená | 46 m²
GINO Tbilisi Resort & Residences – investičný apartmán na brehu Tbiliského "mora" Ponúkame na
144,095 € 3133 €/m²
2 izbový byt | Nevyplnená | 62 m²
RE/MAX Perfect exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový apartmán v obľúbenom rekreačnom re
199,000 € 3210 €/m²
3 izbový byt | Staré grunty | 128 m²
RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj priestranný slnečný 3- izbový byt s možnosťou kúpiť byt aj
449,900 € 3515 €/m²
1 izbový byt | Agátová | 36 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj príjemný 1 izbový kompletne zariadený byt v novost
219,900 € 6108 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.