Areté real - Predaj garsónky s veľkorysou výmerou, preskleným balkónom a pivnicou na Pezinskej ulici v Senci s rýchlym napojením na BA

Reality Senec

Garsónka | Pezinská | 35 m²

Ponúkame na predaj garsónku s veľkorysou výmerou a preskleným balkónom v novostavbe na Pezinske

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Senec

142,000 € 4057 €/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ RODINNÉHO DOMU S BAZÉNOM, MODRA, FERDINANDA PÍSECKÉHO

Reality Modra

Rodinný dom | Ferdinanda Píseckého | 114 m²

Kúpte si rodinný dom v kľudnej lokalite obklopenej prírodou. A to ticho! Exkluzívne len u nás!

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Modra

391,400 € 3433 €/m²

Areté real- Predaj apartmánu pred dokončením v krásnom prostredí, Pavčina Lehota

Reality Pavčina Lehota

Apartmán | 26 m²

Na predaj apartmán pred dokončením – Pavčina Lehota (pri Jasnej) Ponúkame na predaj moderný ap

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pavčina Lehota

136,000 € 5231 €/m²

ARETÉ REAL- PONÚKAME NA PREDAJ PRIESTRANNÝ, SLNEČNÝ 3 IZB.BYT S VEĽKOU TERASOU, VNÚTORNÝM PARKOVACÍM STÁTÍM, KOMOROU, V MALEBNEJ DEDINKE SLOVENSKÝ GROB

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Koceľova | 76.52 m²

Areté real- V zastúpení klienta Vám ponúkame veľmi pekný, tehlový 3 izbový byt s veľkorysou vým

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

235,000 € 3071 €/m²

Areté real - Predaj nadštandardného apartmánu LUX s krbom a garážovým státím v rezorte Hrabovo, Ružomberok

Reality Ružomberok

Apartmán | Hrabovská dolina | 82.7 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný LUX apartmán v prestížnom rezorte Apartmány Hrabovo, situovano

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

297,000 € 3591 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ 4-IZBOVÉHO MEZONETOVÉHO BYTU SO ZÁHRADKOU A PARKOVANÍM V CENTRE MESTA, PEZINOK, HOLUBYHO

Reality Pezinok

4 izbový byt | Holubyho | 109.32 m²

Bývajte v priamom centre mesta, v 4-izbovom mezonetovom byte v uzavretom meštianskom dvore s pa

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pezinok

299,900 € 2743 €/m²

Koliba „Pod Vachmajstrom": Luxusný 5-izbový byt s 3x terasou s panoramatickým výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj luxusný 5-izbový byt na ulici Pod Vachmajstrom. Byt je

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,200,000 € 3529 €/m²

NA PREDAJ I 3-IZBOVÝ BYT VILA NIZZA I NOVOSTAVBA - TRENČIANSKE TEPLICE

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Šrobárova | 86 m²

V exkluzívnom projekte Vila Nizza, situovanom v srdci kúpeľného mesta Trenčianske Teplice, ponú

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

195,000 € 2267 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | 5 izbový dom s dvoj garážou, I. Olbrachta - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | I. Olbrachta | 335 m²

Ponúkame vám vo výhradnom zastúpení klienta luxusný 5 izbový dom situovaný na konci v súkromnej

Publikované: 16.07.2022 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Trenčín

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | BALI - Jedinečná investičná príležitosť – Apartmán s bazénom v Canggu

Reality Indonézia

Apartmán | Indonézia

Spol. ZAJO Reality vám ponúka Jedinečnú investičnú príležitosť na Bali, vlastniť Luxusný apartm

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 31.03.2025
Byty na predaj

125,000 € 2404 €/m²

NA PREDAJ | BALI - Jedinečná investičná príležitosť – Apartmán s balkónom v Canggu

Reality Indonézia

Apartmán | Indonézia

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 31.03.2025
Byty na predaj

115,000 € 1983 €/m²

NA PREDAJ I 1 - IZBOVÝ BYT V PROJEKTE VILA NIZZA, NOVOSTAVBA - TRENČIANSKE TEPLICE

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Šrobárova | 38.5 m²

V exkluzívnom projekte Vila Nizza v srdci kúpeľného mesta Trenčianske Teplice ponúkame na preda

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

124,000 € 3091 €/m²

NA PREDAJ | MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU LODŽIOU A 2 PARKOVACÍMI MIESTAMI – TRENČÍN, UL. K VÝSTAVISKU

Reality Trenčín

2 izbový byt | K Výstavisku | 59 m²

Ponúkam na predaj priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 59 m² s veľkou preskl

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Trenčín

179,900 € 3049 €/m²

3 – izbový byt s vlastnou záhradou, Rezidencia Vinohrady

Reality Trenčín

3 izbový byt | Vladimíra Predmerského | 78 m²

na predaj 3 – izbový byt s vlastnou záhradou, Rezidencia Vinohrady Vo výhradnom zastúpení Vám

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Trenčín

294,000 € 3769 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | 1-izbový byt v novostavbe - Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Šrobárova | 38.4 m²

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Trenčianske Teplice

115,000 € 2995 €/m²

NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE VILA NIZZA, NOVOSTAVBA – TRENČIANSKE TEPLICE

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Šrobárova | 86 m²

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

195,000 € 2267 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBY NA PREDAJ v Častkovciach - byt 1C

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.94 m²

Predstavujeme vám developerský projekt v Častkovciach. Tento moderný bytový dom ponúka ideálne

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

114,883 € 2461 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBY NA PREDAJ v Častkovciach - byt 2A

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 45.94 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

112,963 € 2367 €/m²

člen NARKS

1,5+kk byt v žiadanom developerskom projekte WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²

Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 4654 €/m²

NOVOSTAVBY NA PREDAJ v Častkovciach - byt 2C

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.95 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

112,963 € 2419 €/m²

člen NARKS

FIEBS | Nadštandardný 3 izbový byt vo vyhľadávanom projekte na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 79 m²

Realitná kancelária FIEBS ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe M

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

324,900 € 4113 €/m²

BYT 3.2 - BYTY TRENČIANSKA TURNÁ

Reality Trenčianska Turná

2 izbový byt | Nezadaná | 49.78 m²

Po dlhých rokoch sa do Trenčianskej Turnej vracia výstavba bytového domu – a nie hocijakého. Te

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Trenčianska Turná

138,722 € 2787 €/m²

člen NARKS

BYTY TRENČIANSKA TURNÁ - BYT 3.2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Legionárska | 49.78 m²

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Trenčín

138,722 € 2787 €/m²

člen NARKS

BYT 3.3 - BYTY TRENČIANSKA TURNÁ

Reality Trenčianska Turná

2 izbový byt | Nezadaná | 48.94 m²

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Trenčianska Turná

138,722 € 2835 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Rodinné domy na predaj (23097)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Upresniť hľadanie