BYTY TRENČIANSKA TURNÁ - BYT 3.2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Legionárska | 49.78 m²

Po dlhých rokoch sa do Trenčianskej Turnej vracia výstavba bytového domu – a nie hocijakého. Te

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Trenčín

138,722 € 2787 €/m²

člen NARKS

BYT 3.3 - BYTY TRENČIANSKA TURNÁ

Reality Trenčianska Turná

2 izbový byt | Nezadaná | 48.94 m²

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Trenčianska Turná

138,722 € 2835 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny 2-izbový byt číslo 12 v bytovom dome Skorocel na treťom poschodí v projekte LÚKA Palúdzka, kolaudácia 09/2026.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Eduarda Penkalu | 48.05 m²

LÚKA Palúdzka: KVALITA, KTORÚ BANKY OCEŇUJÚ. PROJEKT, KTORÝ SA VYPREDAL DO ROKA A DO DŇA. Ponú

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

165,500 € 3210 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RD7 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | 98.6 m²

Pokračovanie úspešného projektu MERLOT prichádza v II. etape – v jednej z najžiadanejších lokal

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

289,400 € 2935 €/m²

člen NARKS

RD8 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | 112.63 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

281,700 € 2501 €/m²

člen NARKS

RD9 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | 110.13 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

280,700 € 2549 €/m²

člen NARKS

RD11 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kasárenská | 110.13 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

278,700 € 2531 €/m²

člen NARKS

RD10 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kasárenská | 112.63 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

279,700 € 2483 €/m²

člen NARKS

BYT 2C - Bytový dom Častkovce - NOVOSTAVBY NA PREDAJ

Reality Častkovce

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.95 m²

Predstavujeme vám developerský projekt v Častkovciach. Tento moderný bytový dom ponúka ideálne

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Častkovce

112,963 € 2419 €/m²

člen NARKS

BYTY TRENČIANSKA TURNÁ - BYT 3.3

Reality Trenčín

2 izbový byt | Legionárska | 48.94 m²

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Trenčín

138,722 € 2835 €/m²

člen NARKS

BYT 2A - Bytový dom Častkovce - NOVOSTAVBY NA PREDAJ

Reality Častkovce

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 45.94 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Častkovce

112,963 € 2367 €/m²

člen NARKS

BYT 1C - Bytový dom Častkovce - NOVOSTAVBY NA PREDAJ

Reality Častkovce

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.94 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Častkovce

114,883 € 2461 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA Slnečný 4i byt s výhľadom na mesto, 121m2, loggia, garáž, A/C

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 108 m²

EXPAT EXPERTS | Koliba, Pod vtáčnikom - 4-izb byt s loggiou, s krásnym výhľadom, 1x parking v g

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

534,900 € 4953 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

4-IZB BYT PRI JAZERE, s balkónom, krásny výhľad, 1.posch., A3TOP3

Reality Kittsee

4 izbový byt | Rakúsko | Kittsee

EXPAT EXPERTS | A3TOP3 - ÚPLNE NOVÝ 4-IZBOVÝ BYT PRI JAZERE SEEPARK - slnečný byt s krásnym výh

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Kittsee

446,900 € 5258 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

4-IZB BYT PRI JAZERE, so záhradou, terasou, okná do parku, A3TOP1

Reality Kittsee

4 izbový byt | Rakúsko | Kittsee

EXPAT EXPERTS | A3TOP1 - ÚPLNE NOVÝ 4-IZBOVÝ BYT PRI JAZERE SEEPARK - so záhradou, terasou a vl

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Kittsee

493,900 € 5677 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

4-IZB BYT PRI JAZERE, s balkónom, okná do parku, 1.posch., A3TOP4

Reality Kittsee

4 izbový byt | Rakúsko | Kittsee

EXPAT EXPERTS | A3TOP4 - ÚPLNE NOVÝ 4-IZBOVÝ BYT PRI JAZERE SEEPARK - byt s oknami do parku a v

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Kittsee

465,900 € 5235 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NIŽŠIA CENA 4izb byt s balkónom pri jazere, 94m2, pláž, záhrada, parking

Reality Kittsee

4 izbový byt | Rakúsko | Kittsee

EXPAT EXPERTS | 4-izbový byt 94 m2 + 8 m2 balkón, podiel na spoločnej pláži k domu a jazere. Bý

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Kittsee

433,000 € 4626 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ Svetlý, príjemný 3i byt 68m2, terasa, parkovanie, SLNEČNICE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 68 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný 3i byt s veľkou terasou a parkovaním, SLNEČNICE Dispozícia a vybavenie

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

310,000 € 4559 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ 3-izb Byt, rezidenčný komplex pri Horskom Parku, 85m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Základné informácie: • Úžitková plocha bytu: 75 m² • Celková úžitková plocha: 85 m² • Balkón 6

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 5667 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Výnosová nehnuteľnosť s vlastným bývaním - Budimír, Košice-okolie

Reality Budimír

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

5 prenajímateľných apartmánov + komfortný 3-izbový byt pre majiteľa v obci Budimír, Košice-okol

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Budimír

409,000 € 2045 €/m²

Novinka
Novinka

MIESTO, KDE ČAS SPOMAĽUJE – NA PREDAJ ZÁHRADNÝ DOMČEK S ROZĽAHLÝM POZEMKOM BLÍZKO RIEKY DUNAJ

Reality Komárno

Chata, drevenica, zrub | 31 m²

VÝHRADNE V PONUKE NAŠEJ RODINNEJ REALITNEJ KANCELÁRIE. Jar je tu – a s ňou aj ideálny čas spln

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

120,000 € 3871 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ EXKLUZÍVNE BYTY V NOVOVYBUDOVANOM OBYTNOM PARKU V KOMÁRNE V BLÍZKOSTI RIEKY VÁH

Reality Komárno

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 70 m²

Predstavte si ráno pri šálke kávy na terase vlastného bytu, deti bezpečne hrajúce sa na ihrisku

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 31.07.2025
Byty na predaj Komárno

Info v RK

NA PREDAJ EXKLUZÍVNE ŠTVORIZBOVÉ BYTY V NOVOVYBUDOVANOM OBYTNOM PARKU V KOMÁRNE

Reality Komárno

4 izbový byt | 105 m²

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Komárno

Info v RK

NA PREDAJ EXKLUZÍVNE TROJIZBOVÉ BYTY V NOVOVYBUDOVANOM OBYTNOM PARKU V KOMÁRNE

Reality Komárno

3 izbový byt | 70 m²

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Komárno

Info v RK

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Rodinné domy na predaj (23095)
Reality v Martine (736)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30373)
Upresniť hľadanie