2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²
Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite
225,000 € 4654 €/m²
2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.95 m²
Predstavujeme vám developerský projekt v Častkovciach. Tento moderný bytový dom ponúka ideálne
112,963 € 2419 €/m²
3 izbový byt | Račianska | 79 m²
Realitná kancelária FIEBS ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe M
324,900 € 4113 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 49.78 m²
Po dlhých rokoch sa do Trenčianskej Turnej vracia výstavba bytového domu – a nie hocijakého. Te
138,722 € 2787 €/m²
2 izbový byt | Legionárska | 49.78 m²
138,722 € 2787 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 48.94 m²
138,722 € 2835 €/m²
2 izbový byt | Eduarda Penkalu | 48.05 m²
LÚKA Palúdzka: KVALITA, KTORÚ BANKY OCEŇUJÚ. PROJEKT, KTORÝ SA VYPREDAL DO ROKA A DO DŇA. Ponú
165,500 € 3210 €/m²
Rodinný dom | 98.6 m²
Pokračovanie úspešného projektu MERLOT prichádza v II. etape – v jednej z najžiadanejších lokal
289,400 € 2935 €/m²
Rodinný dom | 112.63 m²
281,700 € 2501 €/m²
Rodinný dom | 110.13 m²
280,700 € 2549 €/m²
Rodinný dom | Kasárenská | 110.13 m²
278,700 € 2531 €/m²
Rodinný dom | Kasárenská | 112.63 m²
279,700 € 2483 €/m²
2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.95 m²
112,963 € 2419 €/m²
2 izbový byt | Legionárska | 48.94 m²
138,722 € 2835 €/m²
2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 45.94 m²
112,963 € 2367 €/m²
2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.94 m²
114,883 € 2461 €/m²
4 izbový byt | 108 m²
EXPAT EXPERTS | Koliba, Pod vtáčnikom - 4-izb byt s loggiou, s krásnym výhľadom, 1x parking v g
534,900 € 4953 €/m²
4 izbový byt | Rakúsko | Kittsee
EXPAT EXPERTS | A3TOP3 - ÚPLNE NOVÝ 4-IZBOVÝ BYT PRI JAZERE SEEPARK - slnečný byt s krásnym výh
446,900 € 5258 €/m²
4 izbový byt | Rakúsko | Kittsee
EXPAT EXPERTS | A3TOP1 - ÚPLNE NOVÝ 4-IZBOVÝ BYT PRI JAZERE SEEPARK - so záhradou, terasou a vl
493,900 € 5677 €/m²
4 izbový byt | Rakúsko | Kittsee
EXPAT EXPERTS | A3TOP4 - ÚPLNE NOVÝ 4-IZBOVÝ BYT PRI JAZERE SEEPARK - byt s oknami do parku a v
465,900 € 5235 €/m²
4 izbový byt | Rakúsko | Kittsee
EXPAT EXPERTS | 4-izbový byt 94 m2 + 8 m2 balkón, podiel na spoločnej pláži k domu a jazere. Bý
433,000 € 4626 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
EXPAT EXPERTS | Moderný 3i byt s veľkou terasou a parkovaním, SLNEČNICE Dispozícia a vybavenie
310,000 € 4559 €/m²
3 izbový byt | 75 m²
Základné informácie: • Úžitková plocha bytu: 75 m² • Celková úžitková plocha: 85 m² • Balkón 6
425,000 € 5667 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
5 prenajímateľných apartmánov + komfortný 3-izbový byt pre majiteľa v obci Budimír, Košice-okol
409,000 € 2045 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.