Predaj novostavby bungalovu na pozemku o výmere 618 m² v tichej lokalite obce Budmerice

Reality Budmerice

Rodinný dom | J. Holčeka | 108 m²

Ponúkame na predaj novostavbu obľúbeného a dobre funkčne riešeného bungalovu Euroline 1471, nac

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Budmerice

369,000 € 3417 €/m²

Predaj novostavby bungalovu na pozemku o výmere 595 m² v tichej lokalite obce Budmerice

Reality Trnava

Rodinný dom | 108 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Trnava

369,000 € 3417 €/m²

Na predaj 5. izbový rodinný dom - novostavba s terasou a tromi parkovacími miestami.

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | 144.7 m²

Ponúkame na predaj dobre dispozične riešený rodinný dom - Euroline Junior 430, postavený z kval

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

239,900 € 1721 €/m²

Moderný 3 izbový byt s terasou na Panoráme,ul.Jelšová-Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

3 izbový byt | Jelšová | 90 m²

Realitná kancelária PROXIMITY REAL Vám exkluzívne ponúka 3-izbový, moderne zariadený byt na Pan

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

349,000 € 3878 €/m²

Novinka
Novinka

V Štúrove, ponúkam na kúpu v rezidenčnom projekte Sobieski Rezidencia, novostavbu 1-izbového bytu

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 45 m²

V Štúrove, ponúkam na kúpu v rezidenčnom projekte Sobieski Rezidencia, novostavbu 1-izbového by

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

108,000 € 2400 €/m²

V jednej z najexkluzívnejších a najvyhľadávanejších rezidenčných zón v Štúrove ponúkam na kúpu ,len 2-ročný rodinný dom priamo pri brehu Dunaja v súkr

Reality Štúrovo

Rodinný dom | 90 m²

V jednej z najexkluzívnejších a najvyhľadávanejších rezidenčných zón v Štúrove ponúkam na kúpu

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Štúrovo

274,900 € 3054 €/m²

Napredaj novostavba v Dunaalmási - Maďarsko

Reality Dunaalmás

Rodinný dom | Maďarsko | Dunaalmás |

Nový domov v Dunaalmási – užívajte si život blízko Dunaja! Ak hľadáte nové, jedinečne navrhnut

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 07.02.2025
Domy na predaj Dunaalmás

161,500 € 1482 €/m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-podlažný rodinný dom, ktorý má charakter

Reality Moča

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Drevo, kované prvky, staré tehly a výhľad na Dunaj. Takto môžeme najvýstižnejšie charakterizova

Publikované: 14.10.2022 Aktualizované: 13.01.2023
Domy na predaj Moča

399,000 € 1995 €/m²

Exkluzívny 6(7i)RD 350m2, Štvrtok na Ostrove, okr. Dunajská Streda, LEN 20min od BA, veľká garáž, 2x kúpeľňa, FITNESS, 2x TERASA, pozemok 619m2, KRB

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | Bielokrížna ulica | 350 m²

Predaj exkluzívneho rodinného domu / nadčasovej vily s garážou aj pre náročného klienta v tiche

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

580,000 € 1657 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Príjemný 5i RD 180m2, pozemok 480m2, GARÁŽ, Ostružinová ul., BA II-Vrakuňa, KLÍMA, terasa, tichá, zelená lokalita v zástavbe nových rodinných domov

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Ostružinová | 200 m²

Predaj útulného 5 izb. rodinného domu s garážou a pozemkom 480m2 v tichej, zelenej lokalite mes

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

499,000 € 2495 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | Bielokrížna ulica | 350 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

580,000 € 1657 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný 5i RD s garážou, menšia záhrada, ul. Vavrinecká, BA III, kat. úz. Vinohrady, 3x kúpeľňa, výhľad na malokarpatské kopce a vinice, kúpou voľný

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Vavrinecká | 170 m²

RK IVMO Pullman Group, s.r.o. ponúka z poverenia vlastníka exkluzívne na predaj luxusnú nehnute

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

739,000 € 4347 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Vavrinecká | 170 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

739,000 € 4347 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Ostružinová | 200 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

499,000 € 2495 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový apartmán v rezorte Villa Erdödy | Oravská Lesná – Orava Snow

Reality Oravská Lesná

Apartmán | Nezadaná | 60 m²

Do detailov premyslená novostavba 2-izbového apartmánu v horskom rezorte Villa Erdödy v Oravske

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Oravská Lesná

215,000 € 3583 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Parkovacie miesto Ružinov – Na piesku, uzavretý areál, kamera

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Na piesku | 12 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj vonkajšie park

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

23,900 € 1992 €/m²

Parkovacie miesto Ružinov – Na piesku, uzavretý areál, investícia

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Na piesku | 13 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

24,900 € 1915 €/m²

Priestranný 4-izbový byt 95 m², lodžia 11 m², 2x parkovanie, novostavba Bory, Hany Ponickej

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | Hany Ponickej | 95 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj moderný 4-izbo

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

349,990 € 3684 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Slnečný 1-izbový byt s balkónom a parkovaním – ideálne štartovacie bývanie, Dlhá ulica, Stupava

Reality Stupava

1 izbový byt | Dlhá | 31 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj slnečný 1-izbo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Stupava

139,990 € 4516 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

GRAHAMS - Novostavba celoročne obývateľnej chaty, Ovocinár – Stupava, pokoj a príroda na dosah BA.

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | 64.22 m²

PROSÍM POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU. Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastú

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stupava

209,990 € 3270 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

GRAHAMS - Zariadená 4-izbová novostavba s krbom a zimnou záhradou, tichá slepá ulica, 15 min od BA

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Jarná | 116 m²

PROSÍM, POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastú

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

384,990 € 3319 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3D, predaj, 4i, Dizajnového RD/Bungalov, Fialková, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Fialková | 164.71 m²

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

569,990 € 3461 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Čarovný panoramatický výhľad na Bratislavu z 21. poschodia zo 4i bytu o celkovej výmere 172 m2 vrátane 50m2 terás (20m2 + 30m2)

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Záhradnícka | 122 m²

1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o. ponúka na predaj - exkluzívny 4 i byt v projekte Gloria

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 4549 €/m²

Predaj bytu v Petržalke - Slnečnice mesto

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 60 m²

Ponúkame na predaj výnimočný byt na ulici Zuzany Chalupovej v obľúbenom projekte Slnečnice. Ten

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

226,000 € 3767 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30370)
Rodinné domy na predaj (23115)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Upresniť hľadanie