Rodinný dom | Ľ. Podjavorinskej | 125 m²
Ponúkame na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu typu bungalov v novej lokalite na ulici P
389,000 € 3112 €/m²
Rodinný dom | Azalková | 89.86 m²
So súhlasom majiteľa Vám ponúkame 4 izbový byt v RD s dvomi bytovými jednotkami, ulica Azalkov
300,000 € 3339 €/m²
4 izbový byt | Mierová | 116.66 m²
Ponúkame na predaj nadštandardný 4 izbový byt V PRÁVE SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE REZIDENCIA MIERO
589,000 € 5049 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Na predaj moderný 4-izbový bungalov v obci Šarišské Bohdanovce, navrhnutý s dôrazom na kvalitu,
395,000 € 2633 €/m²
Rodinný dom | Ref. Kostol | 122 m²
Na predaj Vám ponúkame novostavbu 5-izbového rodinného domu bungalov v obci Ďurkov v novej a po
346,000 € 2836 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 146 m²
3Dprehliadka: https://app.cloudpano.com/tours/p9DtAec1R Hľadáte rekreačnú nehnuteľnosť na celo
385,000 € 2637 €/m²
2 izbový byt | Žižkova | 65.34 m²
3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/5mEYBdKrV Ponuka na predaj dizajnového 2 izbov
425,000 € 6504 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 146 m²
385,000 € 2637 €/m²
Rodinný dom | Boragova | 119 m²
3Dprehliadka: https://app.cloudpano.com/tours/POo8viq-h Predaj 4 izbového murovaného rodinného
379,000 € 3185 €/m²
3 izbový byt | Šustekova | 83 m²
3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/n9u629ZQR Ponuka na predaj príjemného a priest
344,900 € 4155 €/m²
Mobilný dom | Pekná cesta | 100 m²
Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný pozemok s mobilným domom v krásnom prostredí pod lesom, v bl
257,000 € 2570 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 128 m²
ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj veľmi peknú novostavbu 4-izbového bungalovu v mimoriadn
325,000 € 2539 €/m²
3 izbový byt | Vajnorská | 72 m²
✨ Ponúkame na predaj elegantný dizajnový 3-izbový byt situovaný v modernej novostavbe Sympatia
420,000 € 5833 €/m²
1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 59.58 m²
Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka
208,900 € 3506 €/m²
1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 41.56 m²
149,900 € 3607 €/m²
Apartmán | Dlhé hony | 41.58 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový apartmán v novostavbe (apartmánový dom Alexandra) na ulici
112,500 € 2706 €/m²
Rodinný dom | 109.57 m²
Ponúkame na predaj 4 moderné 4-izbové byty v dvojdomoch v novej a pokojnej lokalite obce Veľká
239,000 € 2181 €/m²
Rodinný dom | Veľka Paka | 109.57 m²
239,000 € 2181 €/m²
Rodinný dom | Podjavorinskej | 110 m²
Predáme 4 izb. samostatný RD v novovznikajúcej ulici v Moste pri Bratislave. Nová ulica vzniká
379,000 € 3445 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
NOVOSTAVBA DOM VINODOL – moderné bývanie, ktoré si zamilujete. Hľadáte priestor, komfort a kva
Cena dohodou
Apartmán | Nezadaná | 61.83 m²
Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od každodenného ruchu a zároveň rozumne investujete? Predstav
145,000 € 2345 €/m²
Rodinný dom | J. Holčeka | 108 m²
Ponúkame na predaj novostavbu obľúbeného a dobre funkčne riešeného bungalovu Euroline 1471, nac
369,000 € 3417 €/m²
Rodinný dom | nezadané | 100 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok s veľkou pivnicou so sociálnym zázemím. Pivnica je určená n
168,000 € 1680 €/m²
Rodinný dom | 104 m²
Ponúkame na predaj príjemný rodinný dom - bungalov s praktickou dispozíciou v novovybudovanej l
384,800 € 4019 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.