Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Košice-Džungľa

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Džungľa

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj skolaudovaný 3-izbový byt s vlastnou záhradou

Reality Piešťany

3 izbový byt | - | 70 m²

Moderný maklér ponúka vo výhradnom zastúpení klienta na predaj výnimočný, skolaudovaný 3-izbový

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Piešťany

158,500 € 2264 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v štandarde v Novej Vsi nad Žitavou

Reality Vráble

Rodinný dom | 220 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom v štandarde v obci Nová Ve

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Vráble

282,150 € 1283 €/m²

Na predaj rodinný dom v štandarde v Novej Vsi nad Žitavou

Reality Levice

Rodinný dom | 220 m²

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Levice

282,150 € 1283 €/m²

Reality Giraltovce

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Giraltovce

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj luxusná 4-podlažná vila

Reality Kittsee

Rodinný dom | Rakúsko | Kittsee | -

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočnú, 4-podlažnú luxusnú vilu na Slavíne. Nehnuteľnosť sa

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kittsee

Cena dohodou

Na predaj 5-izbový rodinný dom v Moravanoch nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | - | 142 m²

Moderný maklér vám ponúka na predaj novostavbu priestranného 5-izbového rodinného domu situovan

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

294,990 € 2077 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | - | 108 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný a kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom, ktorý j

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

344,990 € 3194 €/m²

Na predaj 1-izbový byt Bánovce nad Bebravou - Dubnička

Reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | Slnečná | 41 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 1-izbový byt v Rezidencii Slnečná, situovanej v obľúbenej a vyh

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

88,900 € 2168 €/m²

Na predaj 2-izbový byt so súkromnou záhradou v Žiline

Reality Žilina

2 izbový byt | - | 56 m²

Moderný maklér ponúka na predaj moderný 2-izbový byt so súkromnou záhradou, nachádzajúci sa v o

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Na predaj drevostavby na mieru po celom Slovensku

Reality Žilina

Rodinný dom | - | 92 m²

Moderný maklér ponúka na predaj modernú drevostavbu na kľúč, ktorá sa dá postaviť kdekoľvek, kd

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Žilina

99,000 € 1076 €/m²

Na predaj 3-izbový zrubový dom s možnosťou výstavby kdekoľvek na Slovensku

Reality Žilina

Chata, drevenica, zrub | - | 90 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zrubový dom s realizáciou výstavby priamo na vašom pozemku kdek

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

119,000 € 1322 €/m²

Na predaj novostavba v Lehniciach - časť trojdomu B

Reality Lehnice

Rodinný dom | - | 124 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu rodinného domu (časť trojdomu) v Lehniciach. Novosta

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lehnice

190,550 € 1537 €/m²

Na predaj novostavba v Lehniciach - časť trojdomu C

Reality Lehnice

Rodinný dom | - | 124 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lehnice

206,000 € 1661 €/m²

Exkluzívne v ponuke 6 luxusných apartmánov v najkrajšej lokalite Korutánska, v oblasti Villach

Reality Finkenstein am Faaker See

Apartmán | Rakúsko | Finkenstein am Faaker See | -

Ponúkame na predaj 6 luxusných apartmánov v najkrajšej lokalite Korutánska, v oblasti Villach.

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Finkenstein am Faaker See

399,000 € 5542 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Stropkov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Stropkov

154,000 € 1854 €/m²

Reality Sabinov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Sabinov

154,000 € 1854 €/m²

Na predaj exkluzívny rodinný dom s dvoj-garážou v podtatranskej obci Veľký Slavkov

Reality Veľký Slavkov

Rodinný dom | - | 207 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný rodinný dom, ktorý predstavuje dokonalé spojenie nadš

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Veľký Slavkov

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Košice-Džungľa

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Džungľa

154,000 € 1854 €/m²

Na predaj investičný 3-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Prešov

3 izbový byt | - | 45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 3-izbový apartmán v štádiu HOLOBYT, ktorý

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

89,000 € 1978 €/m²

Reality Stropkov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stropkov

154,000 € 1854 €/m²

Na predaj dom snov–rodinné sídlo s jazierkom na kúpanie a panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry

Reality Poprad

Rodinný dom | ulica | 203.45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj jedinečný rodinný dom vo Veľkom Slavkove, postavený v roku 201

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena na vyžiadanie

Reality Giraltovce

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Giraltovce

154,000 € 1854 €/m²

4iz RD (v štandarde + zámková dlažba, terasa) Drahovce

Reality Drahovce

Rodinný dom | Kostolná | 117 m²

Exkluzívne iba u nás ponúkame novostavbu murovaného 4i rodinného domu v novovybudovanej lokalit

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Drahovce

209,900 € 1794 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1378)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Rodinné domy na predaj (23108)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30357)
Upresniť hľadanie