Na predaj investičný 1-izbový byt v centre Bánoviec nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | Vystrkov | 40 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zariadený 1-izbový v mestskej časti Vystrkov - Bánovc

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

68,000 € 1700 €/m²

Na predaj 1-izbový byt na Trenčianskej ceste v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | Trenčianska cesta | 41 m²

Moderný maklér ponúka v tichej lokalite mesta Bánovce nad Bebravou čiastočne zariadený 1-izbový

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

65,000 € 1585 €/m²

Na predaj 1-izbový byt s balkónom Bánovce nad Bebravou - Dubnička

Reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | - | 32 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 1-izbový byt s balkónom v lokalite Bánovce nad Bebravou - sidli

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

84,900 € 2653 €/m²

Na predaj prerobený, zariadený 1-izbový byt v obci Timoradza

Reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | 33 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadený 1-izbový byt v obci Timoradza, ktorý prešie

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

55,000 € 1667 €/m²

Na predaj 1-izbový byt Bánovce nad Bebravou - Dubnička

Reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | Slnečná | 41 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 1-izbový byt v Rezidencii Slnečná, situovanej v obľúbenej a vyh

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

88,900 € 2168 €/m²

PREDAJ pekný 1 izb BYT 43m² Sládkovičova ul. Bánovce n/ Bebr.

Reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | Sládkovičova | 43 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka Exkluzívne na predaj veľký, slnečný 1 izbový byt na ulici Slá

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

79,000 € 1837 €/m²

NOVOSTAVBA - VEĽKÝ 1 IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SLNEČNÁ

Reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | 43 m²

B10 Vám ponúka na predaj veľký 1 izbový byt o výmere 42,66 m2 v novovybudovanom projekte Rezide

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

83,900 € 1951 €/m²

1 IZBOVÉ INVESTIČNÉ BYTY V PROJEKTE REZIDENCIA SLNEČNÁ

Reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | 34 m²

B10 Vám ponúka na predaj nadčasový 1 izbový byt o výmere 34,15 m2 s balkónom o výmere 5,04 m2 v

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

83,900 € 2468 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23047)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (769)
Upresniť hľadanie