BOSEN | Novostavba 5 izbového rodinného domu Kostolište centrum

Reality Kostolište

Rodinný dom | Jozefa Gavalíka | 148.79 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v tichej lokalite obce Kostolište na Záho

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kostolište

325,000 € 2184 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Rodinná vila s hosťovským domom - Záhorské Sady, pozemok 1600 m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Čerešňový sad | 370 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu modernej 4-izbovej rodinnej vily s hosťo

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | 3 IZB Rodinný dvojdom so záhradkou a vlastným parkovaním

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Hviezdoslavov | 72 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj 3 izbový RD v dvojdome, časť Lehnice (lokalita Kolónia- k dost

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

194,990 € 2273 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Výnimočný 4 izb.mezonet, veľká terasa, vlastný výťah, Hergottova, 145 m2

Reality Svätý Jur

4 izbový byt | Hergottova | 145 m²

Bosen Group ponúka na predaj veľký štvorizbový apartmán s veľkou terasou, vlastným výťahom, dvo

Publikované: 26.01.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Svätý Jur

409,900 € 2689 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | 3izb Rodinný dvojdom s komínom

Reality Horný Bar

Rodinný dom | Obecná | 72 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj 3 izbový RD v dvojdome, Horný Bar (V strede obce), je to kľudn

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

184,990 € 2569 €/m²

člen NARKS

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový byt s krásnym výhľadom A7_02, Banka, Piešťany, 123.77 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 77.89 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 2 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

260,000 € 3392 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový byt s krásnym výhľadom B31_04, Banka, Piešťany, 84.65 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 69.1 m²

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

232,000 € 3575 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Novopostavená hala s administratívnym priestorom, Stupava

Reality Stupava

Objekt pre obchod | Cementárenská | 492 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novo postavenú halu spojenú s administratívnym priestorom a vl

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Stupava

850,000 € 1728 €/m²

člen NARKS

BOSEN |Útulný RD s krbom v obci Miloslavov – Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Kráľová | 90 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom – dvojdom s veľkou prestrešenou t

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

320,000 € 3556 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový byt s krásnym výhľadom B23_03, Banka, Piešťany, 88.52 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | Cesta Janka Alexyho | 68.27 m²

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

234,000 € 2813 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Luxusný 2 izbový byt s extravagantným vybavením, Piešťany, 112.95 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 112.95 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu luxusného 2 izbového bytu v rezidenčnom pr

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN |3 Izb byt v novostavbe, 60,3 m2 Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

3 izbový byt | 60.3 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v novostavbe v obci ZLATÉ KLASY AKTUÁLNY STAV 3

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

136,240 € 2259 €/m²

člen NARKS

BOSEN | A03 | Útulný 2 izbový apartmán A03, Liptovský Mikuláš - Ondrašová, 43.17 m2

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ondrašovská | 39.66 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj úplne nový 2 izbový apartmánový byt v srdci krásneho mesta Lip

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

150,000 € 3782 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ | BOSEN | 2 izbový byt v projekte BLUEWAVE s krásnym výhľadom, 85,52m2, Banka, Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Cesta Janka Alexyho | 69.37 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v rezidenčnom projekte BLUEWAVE, ktor

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | A05 | Mezonetový 4 izbový apartmán A05, Liptovský Mikuláš - Ondrašová, 80.14 m2

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ondrašovská | 75.14 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj úplne nový 4 izbový apartmánový byt v srdci krásneho mesta Lip

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

221,200 € 2944 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN |Priestranný 3-izbový byt s garážovým státím, Ružinov – Trnávka, Na križovatkách

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na križovatkách | 80.08 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s lodžiou vo vyhľadávanej lo

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 3995 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 2 izbová vila INDIANA s bazénom v lokalite Padonan, Canggu, Bali

Reality Indonézia

Rodinný dom | Indonézia

VILA: Úžitková plocha: 120 m², Zastavaná plocha: 60 m², Pozemok: 165 m² Vila sa nachádza v poko

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

225,000 € 1875 €/m²

člen NARKS

Moderný 3 izbový apartmán s terasou v Águilas

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Bosen Group Vám ponúka na predaj exkluzívny projekt moderných 3 alebo 4 izbových apartmánov v

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

267,000 € 2256 €/m²

člen NARKS

Pripravený k nasťahovaniu strešný 3 izbový apartmán v 2 línii od mora

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Bosen Group Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový apartmán na predaj rezidenčnom projekte

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

286,000 € 4540 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba rodinného domu, Rohožník

Reality Rohožník

Rodinný dom | 80.43 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v lokalite Pri Štadióne, v obci Roho

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rohožník

259,000 € 3220 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN| zariadený 3 izbový byt s predzáhradkou, novostavba Rohožník

Reality Malacky

3 izbový byt | 78 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt v 7 ročnej novostavbe, s vlas

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Malacky

235,000 € 3013 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Novostavba RD s garážou, Rohožník

Reality Rohožník

Rodinný dom | 107.39 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rohožník

379,000 € 3529 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ! Na predaj 3 izbový rodinný dom, ktorý je súčasťou dvojdomu v obci Sekule

Reality Sekule

Rodinný dom | Sekule | 82.57 m²

Realitná kancelária Bosen Malacky Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 3 izbového domu, k

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sekule

155,000 € 1756 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba rodinného domu 118 m2 - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | 118 m²

Ponúkam na predaj NOVOSTAVBU 4 izbového rodinného domu "bungalov Aurelius" v meste Trenčín. DO

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčín

337,000 € 2856 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1376)
Rodinné domy na predaj (23115)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30370)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie