BOSEN | REZERVOVANÝ _ 2 izbový apartmán s krásnym výhľadom A2_02, Banka pri Piešťanoch, 122.94 m2

Reality Piešťany

Apartmán | 68.59 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 2 izbového apartmánu v rezidenčnom projekt

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

233,000 € 3397 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 3 izbový byt s krásnym výhľadom B60_07, Banka, Piešťany, 154.92 m2

Reality Banka

3 izbový byt | Cesta Janka Alexyho | 96.4 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 3 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banka

350,000 € 3631 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

TEPLICZ | Obchodný priestor na prízemí v novostavbe TEPLICZ, Teplická, Piešťany, 73.52 m2

Reality Piešťany

Obchodné priestory | Teplická | 73.52 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj obchodno-prevádzkový priestor v novom projekte TEPLICZ v samom

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Piešťany

239,000 € 3251 €/m²

člen NARKS

BOSEN| Rodinný dom s bazénom a veľkorysou terasou - Malinovo

Reality Malinovo

Rodinný dom | Okružná | 146 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 4-izbový rodinný dom typu bungalov s bazé

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malinovo

499,000 € 3418 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | A08 | Mezonetový 4 izbový apartmán, Liptovský Mikuláš - Ondrašová, 128.83 m2

Reality Liptovský Mikuláš

Mezonet | Ondrašovská | 113.83 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj úplne nový 4 izbový apartmán v srdci krásneho mesta Liptovský

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

279,670 € 2616 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3 izbový byt so záhradou a parkovacím miestom, Rovinka

Reality Rovinka

3 izbový byt | Rovinka | 90.77 m²

BOSEN Group ponúka na predaj priestranný a svetlý 3 izbový byt v tichej časti obce Rovinka, na

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rovinka

280,000 € 3085 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Moderné 4 izbové rodinné domy vo výstavbe, Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Zelená | 106 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj v najvyhľadávanejšej lokalite Rovinka, len pár minút od Bratis

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rovinka

309,900 € 2924 €/m²

člen NARKS

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový apartmán s krásnym výhľadom A32_04, Banka, Piešťany, 86.80 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 69.71 m²

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

234,000 € 2612 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový apartmán s krásnym výhľadom A21_03, Banka, Piešťany, 89.89 m2

Reality Banka

2 izbový byt | Cesta Janka Alexyho | 69.41 m²

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banka

234,000 € 3371 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 4 izbový byt s krásnym výhľadom B60 + A61_07, Banka, Piešťany, 199.42 m2

Reality Piešťany

3 izbový byt | 129.82 m²

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

484,000 € 3728 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový byt s krásnym výhľadom A42_05, Banka, Piešťany, 86.39 m2

Reality Banka

2 izbový byt | Cesta Janka Alexyho | 69.83 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 2 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banka

242,000 € 3466 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE 2 izbový byt s výhľadom na rieku, Banka Piešťany, 85.17 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | Cesta Janka Alexyho | 85.17 m²

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

220,000 € 2583 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Nadštandardné parkovacie státie v projekte EINPARK

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Zadunajská cesta | 14 m²

Realitná kancelária BOSEN Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne veľké parkovacie

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

36,500 € 2607 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3- izbový priestranný byt, Budatínska ulica - Petržalka, 84 m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 84 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3- izbový byt v Petržalke s rýchlym prí

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

298,000 € 3548 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Rodinný dom pod Karpatami s garážou pre 2 autá, obec Kuchyňa

Reality Kuchyňa

Rodinný dom | 144 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Kuchyňa, na Záhorí. DOM: dvojpodlažný rodi

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kuchyňa

350,000 € 2431 €/m²

člen NARKS

Moderné apartmány v privátnom komplexe v Dénia

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Bosen Group Vám ponúka na predaj moderné 3 a 4 izbové apartmán v atraktívnej lokalite Denia La

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

355,000 € 3613 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Zariadený 2,5 izbový byt v Starom meste -Jelenia ulica, 54m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 53.55 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nebytový priestor 2,5 izbový na ulici Jelenia, Bra

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

265,000 € 4949 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Novostavba RD s garážou v projekte Pod ihriskom, Rohožník

Reality Rohožník

Rodinný dom | 116.22 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavby rôznych dispozícií rodinných domov v lokalite Pri Š

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rohožník

389,000 € 3347 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN| Investičný apartmán v Tivate, Čierna Hora

Reality Čierna Hora

2 izbový byt | Čierna Hora

Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka na predaj jedinečnú investičnú nehnuteľnosť a to pri

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

130,123 € 2892 €/m²

člen NARKS

3 izbový apartmán v rezorte Golf Montesol

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj elegantný apartmán v prestížnom rezorte Golf Montesol na špani

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

270,000 € 3506 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 4,5i rodinný dom - Rajecké Teplice

Reality Rajecké Teplice

Rodinný dom | Veterná | 130 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4,5 izbového rodinného domu na ulici Vet

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajecké Teplice

309,000 € 2377 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 4,5i rodinný dom - Rajecké Teplice

Reality Žilina

Rodinný dom | 130 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žilina

309,000 € 2377 €/m²

člen NARKS

REZIDENCIA LÚČKY | Na predaj polyfunkčný priestor 1.1.1 - Trenčín

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Lúčky | 149.73 m²

BOSEN Group pripravuje na predaj polyfunkčný priestor v modernom projekte Rezidencia Lúčky. 🌿

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

REZIDENCIA LÚČKY | Na predaj 2 izbový byt 2.10 - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Lúčky | 72.42 m²

BOSEN Group pripravuje na predaj 2 izbový byt v modernom projekte Rezidencia Lúčky. 🌿 Rezidenc

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23114)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Upresniť hľadanie