Pripravujeme na predaj - 2izb. byt so záhradou, 2 parkovacie miesta

Reality Hrubá Borša

2 izbový byt | Golfová ulica | 65 m²

Chystáme do ponuky priestranný 2-izb. byt s terasou a vlastnou záhradkou v obľúbenej rezidenčne

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Hrubá Borša

Info v RK

DIRECTREAL|Na predaj - Moderný 2-izbový byt v Hrubej Borši s parkovacím miestom

Reality Hrubá Borša

2 izbový byt | Rovná | 57 m²

Directreal Optimal - Realitná kancelária Directreal Senec ponúka exkluzívne na predaj lukratív

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hrubá Borša

179,000 € 3140 €/m²

NA PREDAJ - nový, nezariadený 2-izbový byt so záhradou - Hrubá Borša.

Reality Hrubá Borša

2 izbový byt | Rezidenčná | 78.29 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 2-izbový byt v prestížnej novostavbe. Byt sa nachádza v uzavretom

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Byty na predaj Hrubá Borša

259,143 € 3175 €/m²

REZERVOVANÉ 2 izb.BYT s POZEMKOM, PARKINGOM, Golf rezort Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

2 izbový byt | Golfová | 55.56 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj bezbariérový 2-izbový byt, ktorý

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Hrubá Borša

189,000 € 3402 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Skolaudovaný 2izbový byt so záhradou

Reality Hrubá Borša

2 izbový byt | Jánovecká ulica | 57.5 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt so záhradou, nachádzajúci sa v obci Jánovce, okres Gala

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Hrubá Borša

139,900 € 2433 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23063)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie