Predaj, exkluzívny 5- izb. 2- podlažný rodinný dom (ÚP 306 m2, pozemok 327 m2) so stredomorskou atmosférou s bazénom a dvoj-garážou, Parndorf, okr. Neusiedl am See

Reality Parndorf

Rodinný dom | Rakúsko | Parndorf

Ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v Parndorfe so stredomorskou atmosférou s bazénom a d

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 12.09.2023
Domy na predaj Parndorf

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj garážového státia v jedinečnom projekte SKY PARK II (2, veža), ul. Továrenská, BA I- Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Továrenská | 14 m²

Ponúkame na predaj garážové státie v jedinečnom projekte SKY PARK II (2, veža),, ul. ul. Továr

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

39,900 € 2850 €/m²

člen NARKS

Nadštandardný kancelársky priestor 116 m² v bytovom dome Tupého 23-27, možnosť dvojgaráže

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tupého | 116.6 m²

V obľúbenej lokalite pod bratislavskou Kolibou ponúkame na predaj priestor, na LV vedený ako by

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2530 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný 4-izbový byt Dunajská 15, 136 m², dlhodobo prenajatý

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 136.7 m²

V bytovom dome na Dunajskej 15, postavenom v roku 2006 spoločnosťou ZIPP, ponúkame na predaj pr

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 5479 €/m²

člen NARKS

REZERVACIA .....SOM NOVÝ – UMIESTNENÝ V ZÓNE S BENEFITMI.....PARKOVANIE ....

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 35.2 m²

Zariadený byt v nedávno skolaudovanej rezidencie Prístavná v Ružinove. 4/9, balkón 6,6 m2, 5m2

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,980 € 6386 €/m²

člen NARKS

Polyfunkčná budova (kaviareň, medicínske centrum, detské centrum, joga...) Marianka ÚP 140 m² s pozemkom 2.214 m²

Reality Marianka

Polyfunkčný objekt | Karpatská | 140 m²

-budova v minulosti prevádzkovaná ako detské centrum (kaviareň, terasa, detské ihrisko) na pred

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Marianka

390,000 € 2786 €/m²

člen NARKS

Luxusný 5-izbový bungalov v Hamuliakove pri hrádzi

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Hamuliakovo | 250 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný prízemný bungalov v obci Hamuliakovo, ktorý je orient

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

978,000 € 3912 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt (79,46 m² ) v novostavbe otočený do pokojného vnútrobloku, veža Diamant - Perla Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kaštieľska | 74.21 m²

Ponúkame na predaj pekný 3- izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava-Ružinov, na Kaštieľskej

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,900 € 4715 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

TOP... CHATKA V UDRŽIAVANEJ ZÁHRADE - TAK NA VÁS ČAKÁM.... JAR,LETO MÓŽETE PREBÝVAŤ....

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhradná chatka | Pionierska | 25 m²

KEĎ ZAVRIETE VSTUPNU BRANKU TAK NADOBUDNENE POCIT KĽUDU...... Táto nehnuteľnosť na Pionierskej

Publikované: 23.05.2022 Aktualizované: 21.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Nové Mesto

168,000 € 579 €/m²

člen NARKS

Novostavba 5-izbovej vily pod Tatrami - Nová Lesná, vysoký štandard

Reality Nová Lesná

Rodinný dom | Slavkovská | 197 m²

Pod Vysokými Tatrami a Starým Smokovcom, ponúkame na predaj vilu v novovybudovanej štvrti v Nov

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Nová Lesná

1,100,000 € 5584 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Budova na office, fyzioterapiu, gastro, ambulancie - Marianka ÚP 140 m² s pozemkom 2214 m²

Reality Marianka

Administratívny objekt | Karpatská | 140 m²

Publikované: 09.11.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Marianka

390,000 € 2786 €/m²

člen NARKS

Predaj- zariadený a exkluzívny 2- izb. byt (54,15 m2) s parkovaním v jedinečnom projekte SKY PARK, ul. Továrenská, BA I- Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 54.15 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny a kompletne zariadený 2- izb. byt v jedinečnom projekte SKY PAR

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,200 € 6449 €/m²

člen NARKS

Predaj, zariadený 3- izb. byt (UP 73 m2 + 6 m2 balkón) s parkovaním v staršej novostavbe v pokojnej uličke malebnej obce Berg, Rakúsko

Reality Rakúsko

3 izbový byt | Rakúsko

Ponúkame na predaj zariadený 3-izb.byt na začiatku pohraničnej obce Berg, Rakúsko- Niederösterr

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj

239,900 € 3286 €/m²

člen NARKS

Predaj- posledný, nadštandardne riešený nízkoenergetický 5-izb. rodinný dom (ÚP 152 m2), Hainburg an der Donau

Reality Hainburg a. d. Donau

Rodinný dom | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau |

Ponúkame Vám nový projekt moderného rodinného bývania v rakúskom pohraničí- nadštandardne rieše

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 07.02.2026
Domy na predaj Hainburg a. d. Donau

520,000 € 3421 €/m²

člen NARKS

Predaj- 4-izb. nízkoenergetická novostavba RD s 3 x parkingom ( ÚP 107 m2 + 20 m2 terasa, 238 m2 pozemok) v novej štvrti obce Banka, ul. Moravanská- v tesnej blízkosti liečebných kúpeľov v Piešťanoch

Reality Banka

Rodinný dom | Moravanská | 107 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 2- podlažný 4- izb. rodinný dom (kolaudácia r. 2020)

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 24.06.2025
Domy na predaj Banka

269,900 € 2522 €/m²

člen NARKS

Predaj- exkluzívna a kvalitná 6- izb. rodinná vila (ÚP 393,62 m2 + terasy 141,29 m2, 1000 m2 pozemok) so samostatným wellness a vonkajším vyhrievaným bazénom, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | 394 m²

Ponúkame na predaj luxusne vybavenú, priestrannú a kvalitnú rodinnú vilu so samostatným wellnes

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 19.03.2025
Domy na predaj Dunajská Lužná

1,299,000 € 3297 €/m²

člen NARKS

Príjemný 5-izb. rodinný dom s krásnou záhradou a garážou na predaj – Čierna voda / Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | 201 m²

Ponúkame na predaj 5-izb. rodinný dom v tichej ulici na Čiernej vode. Okolo domu je krásna udrž

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

595,000 € 3129 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

SOM NAJLEPŠÍ .......3 NOVÁ ŠANCA PRÍSŤ DO SVOJHO, PREJSŤ CEZ CESTU A LYŽOVAŤ......3PKT...PARKING V CENE

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Prízemie, rohový s presklennou terasou. Cena 308000 €NOVÁ ŠANCA PRÍSŤ DO SVOJHO, PREJSŤ CEZ CES

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

308,000 € 3864 €/m²

člen NARKS

5-izbová rodinná vila, novostavba, fitness, sauna, zeleň, Pezinok

Reality Pezinok

Rodinný dom | Kučišdorfská dolina | 295 m²

Ponúkame na predaj rodinnú vilu v prekrásnom prostredí pod Malými Karpatmi vo vilovej štvrti na

Publikované: 14.03.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Pezinok

820,000 € 2949 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT, NOVOSTAVBA, KOŠICE-ŠACA

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 49 m²

Hľadáte moderné a komfortné bývanie v mestskej časti Košíc s výbornou dostupnosťou a kompletnou

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

173,000 € 3531 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MODERNÝ A KOMFORTNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM BALKÓNOM V NOVOSTAVBE – ŽILINA, HÁJIK

Reality Žilina

2 izbový byt | 55 m²

Objavte bývanie, kde každý detail prináša pohodlie, ktoré si zamilujete hneď pri prvom vstupe.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Žilina

200,000 € 3636 €/m²

Exkluzívna novostavba rodinného domu v Moravskom Svätom Jáne

Reality Moravský Svätý Ján

Rodinný dom | 142 m²

Nadčasová architektúra, moderné technológie a pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou Ponúkame

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Moravský Svätý Ján

249,000 € 1754 €/m²

Automation Testing title 230955890

Reality Medzilaborce

Plocha pre reklamu | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 523271883

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Automation Testing title 251888293

Reality Medzilaborce

Chata, drevenica, zrub | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 810737361

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30364)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Rodinné domy na predaj (23115)
Upresniť hľadanie