NADŠTANDARDNÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI MARIANKA, NA KRACINÁCH

Reality Marianka

Rodinný dom | 224 m²

Ponúkame Vám exluzívne na predaj krásny, trojpodlažný 5-izbový rodinný dom so záhradou v obci M

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na predaj Marianka

Info v RK

VÝNIMOČNÝ 3-IZBOVÝ BYT S KRÁSNYMI VÝHĽADMI A VEĽKORYSOU VÝMEROU, ZOCHOVA ULICA, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 109 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný a tichý 3-izbový mezonet s terasou a krásnymi výhľadmi v Staro

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

441,900 € 4054 €/m²

PREDAJ, LUXUSNÁ 5 IZB RODINNÁ VILA - 400M2, POZEMOK 818M2, BRATISLAVA - RAČA, ROSTOVSKÁ ULICA.

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Rostovská | 400 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusnú 5-izbovú rodinnú vilu v Br

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ VÝROBNÁ HALA A ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY, PRIEMYSELNÁ ZÓNA ZLATÉ MORAVCE

Reality Zlaté Moravce

Administratívny objekt | Továrenská | 1,133 m²

Re

Publikované: 18.09.2023 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na predaj Zlaté Moravce

1,390,000 € 1227 €/m²

NA PREDAJ NOVOSTAVBA - VÝROBNÁ HALA A ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY, PRIEMYSELNÁ ZÓNA ZLATÉ MORAVCE

Reality Zlaté Moravce

Výrobný objekt | Továrenská | 1,133 m²

Publikované: 18.09.2023 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na predaj Zlaté Moravce

1,390,000 € 1227 €/m²

REZERVOVANÉ - Krásny 2-izbový byt v projekte ZWIRN 3, odpočet DPH

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s balkónom orientovaný do vnútrobloku v skolaudovanej etape

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

306,500 € 6521 €/m²

=REZERVOVANÉ= PREDAJ, MODERNÝ 4-IZB BYT S PARKOVACÍM STÁTÍM V NOVOSTAVBE CUBICON GARDENS, 97M2, RUDOLFA MOCKA, BRATISLAVA - KARLOVA VES.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Ulica Rudolfa Mocka | 96 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj moderne zariadený 4-izbový byt s b

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

375,000 € 3906 €/m²

NOVINKA: Nadštandardný 3-izbový byt s bazénom v novostavbe AGÁTY, 83 M2, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 82.89 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj nový 3-izbový byt s priestrannou terasou v dokončenom a skola

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

329,000 € 3969 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY 4-IZBOVÝ PENTHOUSE V BLÍZKOSTI DOWNTOWNU, 200 m2, MOŽNÝ ODPOČET DPH

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 4-izbový penthouse na najvyššom podlaží s veľkoformát

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Na predaj priestranný 2-izbový byt v Stupave

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt v Stupave – ulica Cementárenská Ponúkame na predaj moderný

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Stupava

214,990 € 3468 €/m²

Hľadám 3 až 4 izbový byt na predaj, Staré Mesto, BLUMENTÁL, STEIN

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Radlinského | 90 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3 alebo 4-izbový byt s balkónom/terasou a parkovacím miestom v S

Publikované: 25.12.2020 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

500,000 € 5556 €/m²

2-izbový byt v projekte Stein / Blumentál

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Blumentálska | 55 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt na kúpu v projekte STEIN alebo v Rezidencii BLU

Publikované: 08.01.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Reality Zlaté Moravce

Skladový objekt | Továrenská | 1,133 m²

Realitná kancelária BROTHE

Publikované: 18.09.2023 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na predaj Zlaté Moravce

1,390,000 € 1227 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY SVETLÝ 3-IZBOVÝ APARTMÁN V NOVOSTAVBE, MOŽNÝ ODPOČET DPH

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 3-izbový apartmán s veľkoformátovými oknami a vysokým

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

RODINNÝ DOM na golfovom ihrisku s prístupom do jazera

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | ulica Pri akadémii | 153 m²

Realitná kancelária BROTHERS ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite GRE

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

Info v RK

Veľkometrážny 4-izbový apartmán v prémiovom projekte v blízkosti downtownu, 200 m2, možný odpočet DPH

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 4-izbový apartmán s veľkoformátovými oknami a vysokým

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Reality Zlaté Moravce

Prevádzkový areál | Továrenská | 1,133 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne

Publikované: 18.09.2023 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na predaj Zlaté Moravce

1,390,000 € 1227 €/m²

Veľkometrážny 3-izbový apartmán v prémiovom projekte v blízkosti downtownu, možný odpočet DPH

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Reality Zlaté Moravce

Objekt pre obchod | Továrenská | 1,133 m²

Publikované: 18.09.2023 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na predaj Zlaté Moravce

1,390,000 € 1227 €/m²

Predaj - Exkluzívna 7 izbová dvojpodlažná vila – Marbella - Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne ponúka na predaj 7-izbovú dvojpodlažnú vilu v un

Publikované: 03.03.2021 Aktualizované: 03.03.2021
Domy na predaj

1,295,000 € 3003 €/m²

1-izbový apartmán - Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

Apartmán | Starojánska | 26 m²

Ak hľadáte pokoj, súkromie a blízkosť prírody, tento apartmán v srdci liptovských hôr môže byť

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Liptovský Ján

99,000 € 3808 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Penzión Bakchus - Dudince

Reality Dudince

Hotel, penzión, ubytovňa | Kúpeľná | 290 m²

Kompletne zariadený rodinný penzión s reštauráciou, vinárňou a vínnou pivnicou len kúsok od kúp

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Dudince

295,000 € 1017 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nízkoenergetická 4izbová novostavba s tepelným čerpadlom

Reality Senec

4 izbový byt | Kráľová pri Senci | 136 m²

Kvalitná 4-izbová novostavba s podlahovým kúrením s tepelným čerpadlom, priestrannou terasou, d

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Senec

Cena dohodou

PREDAJ| Nadčasový 4izbový byt s vlastnou záhradou a parkovaním v blízkosti Malých Karpát

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Na Krčoch | 103 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj novostavbu 4izbového dvojpodlažného bytu v rodinnom dome s tr

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

499,000 € 4845 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23124)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Upresniť hľadanie