SOKOLOVCE / Exkluzívny 4-izbový bungalov pripravený na kúpu

Reality Sokolovce

Rodinný dom | 118 m²

REALL INVEST ponúka EXKLUZÍVNE na predaj moderný 4-izbový rodinný dom typu bungalov v novovybud

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sokolovce

239,900 € 2033 €/m²

PREDAJ - HALENÁRSKA ulica, 3-izbový byt ( 95m2)

Reality Trnava

3 izbový byt | Halenárska | 95 m²

REALL INVEST pripravuje exkluzívny OFF MARKET byt v centre Trnavy REALL INVEST pripravuje na p

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

289,000 € 3042 €/m²

Predaj 2 - izb. apartmánu v novostavbe v Petržalke na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Farského | 46.5 m²

Ponúkame na predaj dvojizbový apartmán v novostavbe na začiatku Petržalky na Farského ul. Apar

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

195,920 € 4213 €/m²

Exkluzívny 4 izb apartmán ostrov Ugljan Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Ponúkame Vám na predaj zariadený 4 izbový apartmán v novo postavenom apartmánovom dome len 200m

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

407,500 € 3705 €/m²

Predaj | 4 izbový rodinný dom v obci Malé Uherce pri Partizánskom

Reality Partizánske

Rodinný dom | Tulipánová | 161.46 m²

SUCHÁNEK & PARTNERS Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom na skvelej adrese. Nachádza sa v

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Partizánske

279,900 € 1734 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj | 4 izbový rodinný dom 105 m² | Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Ďuríčkovej | 105 m²

Ponúkame Vám na predaj tento nízkoenergetický 4 izbový rodinný dom s altánkom pre dva automobil

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

359,000 € 3419 €/m²

PREDAJ NOVOSTAVBY 3-izbového bytu v Obci Mostová

Reality Mostová

3 izbový byt | 87.5 m²

REALL INVEST predstavuje priestranný 3-izbový byt v novostavbe v obci Mostová pri Galante Hľad

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Mostová

129,900 € 1485 €/m²

BEZ PROVIZIE!!!! Parkovacie státie v garážovom dome v Dúbravke na predaj.

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Agátová | 12 m²

Ponúkame na predaj priestranné vnútorné parkovacie miesto v garážovom dome na Agátovej ulici v

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

23,900 € 1992 €/m²

Na predaj investičný apartmán v centre kúpeľného mesta Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | Školská | 98 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj 3 .izbový plne vybavený apartmán v novostavbe v centre

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

Cena na vyžiadanie

🏡 Na predaj záhradný domček (novostavba) – Vyšné Opátske, Nižná Úvrať - Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

Záhradná chatka | Nižná Úvrať | 39 m²

Proximity Real ponúka na predaj záhradný domček s prideleným súpisným číslom, skolaudovaný v ro

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Vyšné Opátske

49,900 € 1279 €/m²

EXKLUZÍVNE | Moderný 4-izbový rodinný dom v Sokolovciach

Reality Sokolovce

Rodinný dom | Veterná | 325 m²

REALL INVEST predstavuje rodinný dom pri Piešťanoch, kde bývanie nie je len o stenách, ale o ži

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sokolovce

229,900 € 707 €/m²

Moderný 2 izb. Apartmán, Side, Turecko

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 45 m²

Peter Zakuťanský z AURUM REALITY Vám ponúka na predaj štýlový 2‑izbový apartmán v novostavbe vo

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

99,000 € 2200 €/m²

Moderný 2 izb. Apartmán, Side, Turecko

Reality Turecko

2 izbový byt | Turecko

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

99,000 € 2200 €/m²

Predaj novostavby 4 izb. rodinného domu s tep. čerpadlom v Kráľovej pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Récka | 123 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbovej bytovej jednotky v rodinnom dome s 2BJ, ktorá sa na

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

259,900 € 2113 €/m²

SPEKTRUM REALITY - Na PREDAJ Novostavbu- 4-izbový rodinný dom s garážou, okres Prievidza, ul. R. Jašíka

Reality Prievidza

Rodinný dom | - | 149 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu 4 -izbový rodinný dom v me

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Prievidza

330,000 € 2215 €/m²

Predaj - garážové státie - Bratislava - Ružinov - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mraziarenská | 12.61 m²

Parkovacie státia sa nachádzajú vedľa seba na prízemí v parkovacom dome na Mraziarenskej ul., b

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

22,000 € 1745 €/m²

Raj na zemi - Moderná vila na Bali s vlastným bazénom a tropickou záhradou

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | BALI - Padonan | 120 m²

Predstavte si, že sa každý deň prebúdzate do vône tropickej záhrady, so súkromným bazénom a oce

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

225,000 € 1875 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE-SPEKTRUM REALITY- Na Predaj moderná murovaná Garáž 24 m2, Handlová, okres Prievidza

Reality Handlová

Garáž | - | 24 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka exkluzívne na predaj murovanú garáž v osobnom v

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Handlová

23,500 € 979 €/m²

Afyreal predaj skolaudovaný objekt na podnikanie alebo bývanie na Šulianskom jazere, tesne pri vode, nádherné prostredie.

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | Šulianske jazero | 625 m²

Afyreal ponúka na predaj skolaudovaný objekt na reštauráciu alebo podnikanie - pripadne na býva

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

450,000 € 720 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4 izbový rodinný dom aj na hyponájom - Košúty Luxury

Reality Košúty

Rodinný dom | Luxury | 109 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, slnečný 4 izbový rodinný dom v obci Košúty, okr. Galanta. Nac

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košúty

215,000 € 1972 €/m²

4-IZBOVÁ NOVOSTAVBA V KALINKOVE: Nadštandardný dom (časť A REZERVOVANÁ)

Reality Kalinkovo

Rodinný dom | Kalinkovo | 100.08 m²

Hľadáte bývanie, ktoré nie je len "ďalším domom v poradí"? Ponúkame na predaj moderný 4-izbový

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kalinkovo

289,000 € 2888 €/m²

Exkluzívny 3-izbový byt s veľkým balkónom v rezidenčnom projekte NESTHOME – Popradská ulica, Košice – Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 101 m²

PROXIMITY REAL ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt D.2, situovaný na 1. poschodí moderného

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

330,724 € 3274 €/m²

BEDES | Novostavba, 100 m2, terasa 8m2, garáž 37 m2, Bojnice

Reality Bojnice

4 izbový byt | Školská 392 | 100 m²

BEDES Real Estate predstavuje 4 izbový byt v novostavbe s terasou, garážou pre 2 vozidlá + vonk

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bojnice

Cena dohodou

BEDES| 4-izbová novostavba v Zemianských Kostoľanoch

Reality Zemianske Kostoľany

Rodinný dom | J. Hagaru | 74 m²

Exkluzívna príležitosť na kúpu 4-izbovej nízkoenergetickej novostavby rodinného domu v Zemiansk

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Zemianske Kostoľany

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23120)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Upresniť hľadanie