Novinka - Na predaj 2 izb. byt v novostavbe ZWIRN centrum Mlynské Nivy Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 51 m²

Predstavujeme Vám na predaj moderný 2-izbový byt na Svätoplukovej ulici v mestskej časti Mlynsk

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Lemonpie ponúka exkluzívne na predaj reprezentatívny viacúčelový dvojpodlažný priestor v centre Limbachu

Reality Limbach

Reštauračné priestory | SNP | 208 m²

Lemonpie ponúka exkluzívne na predaj netradičnú novostavbu s multifunkčným využitím v centre Li

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Limbach

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3izbový byt s veľkou predzáhradkov GreenResidence Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Športová | 81.95 m²

Posledné 2 voľné byty! Green Residence Nové Zámky na Športovej. V Green Residence sa uzatvára o

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

227,871 € 2781 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj - 1,5i pri Štrkovci s balkónom a parkovacím státím

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Drieňová | 50 m²

RK MAGNUM® Vám exkluzívne ponúka na predaj 1,5 - izbový byt v staršej novostavbe s veľkým balkó

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4798 €/m²

Predaj 5-izbového rodinného domu s garážou a pivnicou v obci Šenkvice

Reality Pezinok

Rodinný dom | Šenkvická cesta | 184 m²

Hľadáte dom, v ktorom sa budete cítiť ako doma od prvého okamihu? Ponúkame na predaj samostatn

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Pezinok

385,000 € 2092 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zariadená novostavba 4 izbového mezonetového RD so záhradou a 2 park. miestami

Reality Rovinka

4 izbový byt | 110 m²

DISCREET REAL vám ponúka exkluzívne na PREDAJ elegantne ZARIADENÝ 4 izbový, dvojpodlažný byt v

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rovinka

347,900 € 3163 €/m²

2 izbový byt s veľkou terasou, Green Residence Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Športová | 67.54 m²

osledné 2 voľné byty! Green Residence Nové Zámky na Športovej. V Green Residence sa uzatvára ob

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

196,500 € 2909 €/m²

Predpredaj – Novostavba 4 izb. chaty pod lyžiarskym svahom v Čiernom Balogu

Reality Čierny Balog

Chalupa, rekreačný domček | Bexeľ | 110.6 m²

Rezervujte si ako prvý a získajte chatu pod lyžiarskym svahom za zvýhodnenú cenu v predpredaji!

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čierny Balog

219,000 € 1980 €/m²

Pokojná štvrť pri centre | 979 m² pozemok | Garáž | Krb

Reality Senec

Rodinný dom | Bélu Bartóka | 155 m²

Ponúkame na predaj 4izbový rodinný dom - bungalov priamo v Senci, v širšom centre na ulici Bélu

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Senec

459,900 € 2967 €/m²

SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na PREDAJ Novostavbu- 4-izbový rodinný dom v obci Kľačno, okres Prievidza

Reality Kľačno

Rodinný dom | - | 162 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu 4 -izbový rodinný dom v ob

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kľačno

258,000 € 1593 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj útulný 4-izbový rodinný dom v Malých Levároch

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | - | 113 m²

Beplan reality ponúka na predaj útulný rodinný dom v Malých Levároch, ktorý zaujme premysleným

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

255,000 € 2257 €/m²

Exkluzívny 4-izbový byt s dvoma balkónmi v rezidenčnom projekte NESTHOME – Popradská ulica, Košice – Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 128.2 m²

PROXIMITY REAL ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt F.2, situovaný na 1. poschodí moderného

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

344,345 € 2686 €/m²

DREAM CITY, centrum Užhorod, dizajnový 3-izbový byt 115 m²

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moravska 2 | 115 m²

Ak plánujete diverzifikovať svoje investície, Proximity real vám ponúka zvážiť mesto Užhorod (

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

285,500 € 2483 €/m²

Priestranný 3 izbový byt s veľkou terasou aj na hyponájom - Košúty

Reality Košúty

3 izbový byt | 87 m²

Predáme 3 izbový byt v novostavbe Nadine v obci Košúty, okr. Galanta. Nachádza sa na 1.poschod

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košúty

150,000 € 1724 €/m²

Luxusný 4 izbový rodinný dom s bazénom - Košúty Luxury

Reality Košúty

Rodinný dom | 141 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný 4 izbový rodinný dom s bazénom a garážou v obci Košúty, okr. Ga

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košúty

397,000 € 2816 €/m²

Na PREDAJ 2-izbový byt s VEĽKOU TERASOU a PARKOVACIM MIESTOM

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská | 76 m²

REALL INVEST predstavuje na predaj atraktívny 2-izbový byt s priestrannou terasou v obľúbenom r

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

246,000 € 3237 €/m²

Moderná skladovo-výrobná hala v Štvrtku na Ostrove

Reality Štvrtok na Ostrove

Objekt pre obchod | 600 m²

Predmetom predaja je nová, kvalitne realizovaná skladovo-výrobná hala s vekovým technickým opot

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Štvrtok na Ostrove

575,000 € 958 €/m²

Luxusný 3 izbový mezonet byto-dom s bazénom, garážou, terasou v komplexe Rezidencia Biskupická

Reality Trenčín

Rodinný dom | Biskupická | 160 m²

Nečakaj - znížili sme cenu. Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame luxusne vybavený, slne

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trenčín

375,000 € 2344 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nízkoenergetický, tehlový 5-izb. RD v cene bytu v BA - Ady Park v centre DS

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Adyho | 123.56 m²

🏡 Pokojné bývanie v srdci Dunajskej Stredy za cenu 2-izbového bytu v Bratislave! Predstavujeme

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

249,900 € 2022 €/m²

Posledný voľný! Exkluzívne bývanie v srdci Trenčína – projekt OLYMPIA, STARK Residence

Reality Trenčín

Rodinný dom | Prístavná | 107 m²

Posledný voľný rodinný dom. Po úspechu projektu Dubaj v STARK Residence prichádza NOVÁ ETAPA bý

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trenčín

305,000 € 2850 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 2 izb. apartmánu v novostavbe na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Farského | 47 m²

Ponúkame na predaj dvojizbový apartmán v novostavbe na začiatku Petržalky na Farského ul. Apar

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

200,060 € 4257 €/m²

Na predaj: 4-izbový rekreačný dom v Šajdíkových Humencoch – 339 000 €

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Šajdíkové Humence | 142 m²

Ponúkame na predaj moderný a priestranný 4-izbový rekreačný dom v obľúbenej lokalite Šajdíkové

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

339,000 € 2387 €/m²

MARKENBERG - BALI - krásna vila INDIANA vo vyhľadávanej lokalite Canggu (Padonan)

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | BALI - Padonan | 120 m²

Predstavte si, že sa každý deň prebúdzate do vône tropickej záhrady, so súkromným bazénom a oce

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 1875 €/m²

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | BALI - Padonan | 120 m²

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

225,000 € 1875 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Byty na predaj v Bratislave (8533)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23126)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie